Treść opublikowana przez mariusz1954
-
Jaki olej do e91 320d
Kolego ukabul dziwie si, że dałeś się naciągnąć na taki olej. Jak kupuje samochód to po 1 czytam instrukcje, po 2 czytam instrukcje, po 3 czytam instrukcje. Tak jak napisał mój przedmówca wymień olej na właściwy. To podstawa. No i wymień mechanika. To on najbardziej szkodzi twojemu bmw.
-
Jaki olej do e91 320d
Szkodliwe? Chyba dla kieszeni.
-
Przemalowanie Samochodu
No tak, ale to jest suma odszkodowania, a nie kwota za usługę lakierowania. Generalnie koszt lakierowania jednego elementu w dobrej lakierni to około 500zł.
-
e60 3.0d wtryski
A jak to się ma do zaleceń BMW. Nie tankować paliwa z polepszcaczami?
-
BMW X5 3.0d nie odpala
Zawsze jak widzę takie wpisy, to zastanawiam się skąd się biorą? Jest cały dział na tym forum poświęcony diagnozie komputerowej. Piszesz do nerwusa i masz fejs który cię nie zawiedzie. Po co szukać innych? Dla paru złotych, a potem tylko problemy a to nie działa, a to lampki się palą bez podłączenia samochodu etc. Zastanówcie się zanim coś kupicie.
-
e60 3.0d wtryski
Kolego ja bym na twoim miejscu zastanowił się nad zmianą warsztatu. To są zwykli naciągacze.
-
[e87] zapach palonej gumy
Sprawdź koło pasowe (tłumik drgań)
-
Diagram bezpieczników e90
Kolega pyta o wersje drukowaną (cokolwiek miałoby to znaczyć), a nie o elektroniczną.
-
3.od duży problem z automatem
Po pierwsze wymień olej. Po drugie wymień olej.
-
Jak zgasić komunikat sprawdz klocki
Jak przyoszczędziłeś 40zl to tak jest. Czemu się dziwisz. Czujniki wymienia się wraz z klockami. Tu nie ma czego sprawdzać, tylko trzeba wymienić. Kontrolka sama znika, a następna wymiana ustawia się na 50tkm.
-
PDC, czujnik parkowania, parktronic - problemy/awarie
Tu masz racje, ale kolega kupił już z takim uszkodzeniem. Ja np wjechałem zimą w zaspę, co spowodowało urwanie światła przeciwmgielnego i urwanie przewodu od czujnika.
-
PDC, czujnik parkowania, parktronic - problemy/awarie
Niekoniecznie jest padnięty czujnik. Wystarczy że kabelek jest przerwany. Tak było u mnie.
-
5W30 czy 0W40
A dlaczego nie ten http://habi.pl/a2509-bmw-0w40-longlife-04 Co mozna sadzic o oryginalnym oleju BMW?
-
Nie równo pracuje na jałowym..POMOCY w diagnozie
hmm ja leje tylko DIESEL GOLD na Statoilu.. dlaczego odradzają paliwa marki premium? Masz to w instrukcji : bez ulepszaczy.
-
5W30 czy 0W40
Po co daleko szukać http://allegro.pl/listing.php/search?string=0w40&category=0&sg=0 A na tej stronie dobierzesz olej do samochodu http://www.castrol.com/castrol/iframe.do?categoryId=9033152&contentId=706074
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
To zagadka. :duh:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Tylko za 1 razem.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
no ale zmien sobie w trakcie jazdy z plyty 3 na 2 lub 1 A w czym widzisz problem.
-
BMWAUTOPARTS.PL
Jak ty do tego doszedłeś. Przecież to cena 1 sztuki.
-
E83 2,0D 150KM usuwac filtr czastek stalych?
Teraz nastała moda na wycinanie jeszcze jednego zbędnego elementu viewtopic.php?f=70&t=157252 :D
-
BMWAUTOPARTS.PL
Nic szczególnego. Ceny wyższe niż w ASO.
-
[E92] Olej do skrzyni automatycznej - ilość
Co 150tkm
-
problem ze skrzynią, kod błędu
Kolego znalazłem na twojej stronie ofertę programowanie krok po kroku. Czy mógłbyś przybliżyć mi ta ofertę na priva.
-
E60 Nie odpala
Przeczytaj ten post; viewtopic.php?f=70&t=169589&p=1221859&hilit=inteligentna+klema#p1221859
-
[E92] Olej do skrzyni automatycznej - ilość
A możesz napisać jaki olej ci wlali?