Skocz do zawartości

mariusz1954

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz1954

  1. Kolego ukabul dziwie si, że dałeś się naciągnąć na taki olej. Jak kupuje samochód to po 1 czytam instrukcje, po 2 czytam instrukcje, po 3 czytam instrukcje. Tak jak napisał mój przedmówca wymień olej na właściwy. To podstawa. No i wymień mechanika. To on najbardziej szkodzi twojemu bmw.
  2. Szkodliwe? Chyba dla kieszeni.
  3. No tak, ale to jest suma odszkodowania, a nie kwota za usługę lakierowania. Generalnie koszt lakierowania jednego elementu w dobrej lakierni to około 500zł.
  4. mariusz1954 odpowiedział(a) na oligator04 temat w E60, E61
    A jak to się ma do zaleceń BMW. Nie tankować paliwa z polepszcaczami?
  5. mariusz1954 odpowiedział(a) na mag.max temat w X5 (E53)
    Zawsze jak widzę takie wpisy, to zastanawiam się skąd się biorą? Jest cały dział na tym forum poświęcony diagnozie komputerowej. Piszesz do nerwusa i masz fejs który cię nie zawiedzie. Po co szukać innych? Dla paru złotych, a potem tylko problemy a to nie działa, a to lampki się palą bez podłączenia samochodu etc. Zastanówcie się zanim coś kupicie.
  6. mariusz1954 odpowiedział(a) na oligator04 temat w E60, E61
    Kolego ja bym na twoim miejscu zastanowił się nad zmianą warsztatu. To są zwykli naciągacze.
  7. Sprawdź koło pasowe (tłumik drgań)
  8. Kolega pyta o wersje drukowaną (cokolwiek miałoby to znaczyć), a nie o elektroniczną.
  9. Po pierwsze wymień olej. Po drugie wymień olej.
  10. Jak przyoszczędziłeś 40zl to tak jest. Czemu się dziwisz. Czujniki wymienia się wraz z klockami. Tu nie ma czego sprawdzać, tylko trzeba wymienić. Kontrolka sama znika, a następna wymiana ustawia się na 50tkm.
  11. Tu masz racje, ale kolega kupił już z takim uszkodzeniem. Ja np wjechałem zimą w zaspę, co spowodowało urwanie światła przeciwmgielnego i urwanie przewodu od czujnika.
  12. Niekoniecznie jest padnięty czujnik. Wystarczy że kabelek jest przerwany. Tak było u mnie.
  13. A dlaczego nie ten http://habi.pl/a2509-bmw-0w40-longlife-04 Co mozna sadzic o oryginalnym oleju BMW?
  14. hmm ja leje tylko DIESEL GOLD na Statoilu.. dlaczego odradzają paliwa marki premium? Masz to w instrukcji : bez ulepszaczy.
  15. Po co daleko szukać http://allegro.pl/listing.php/search?string=0w40&category=0&sg=0 A na tej stronie dobierzesz olej do samochodu http://www.castrol.com/castrol/iframe.do?categoryId=9033152&contentId=706074
  16. no ale zmien sobie w trakcie jazdy z plyty 3 na 2 lub 1 A w czym widzisz problem.
  17. mariusz1954 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    Jak ty do tego doszedłeś. Przecież to cena 1 sztuki.
  18. Teraz nastała moda na wycinanie jeszcze jednego zbędnego elementu viewtopic.php?f=70&t=157252 :D
  19. mariusz1954 odpowiedział(a) na Jarekx3 temat w X3 (E83)
    Nic szczególnego. Ceny wyższe niż w ASO.
  20. Kolego znalazłem na twojej stronie ofertę programowanie krok po kroku. Czy mógłbyś przybliżyć mi ta ofertę na priva.
  21. Przeczytaj ten post; viewtopic.php?f=70&t=169589&p=1221859&hilit=inteligentna+klema#p1221859
  22. A możesz napisać jaki olej ci wlali?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.