Treść opublikowana przez mariusz1954
-
2008, E90, 320d, Olicar - Gniezno
mariusz1954 odpowiedział(a) na miw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego tak sadzisz? Ja tez mam taka kierownice, oczywiscie w M-Pakiecie. Byly jeszcze kierownice sportowe bez loga M i bez guzów. Nie wiesz to nie pisz, bo po co?
-
błedy w skrzyni e60, kto zdiagnozuje?
Po wymianie oleju mogą pojawić się błędy. Skasuj i po problemie. Chyba, że będą się powtarzać.
-
Szyba bagaznika e61
Nie ma sie czym przejmować. Mialem to samo. Gdzieś opisałem na tym forum jak to się otwiera. Trzeba poszukać. Poza tym to występuje w każdej marce co może być niewielka pociecha. W VW zmieniają wiązki jeszcze na gwarancji.
-
Ambient-pressure sensor DDE6.0 sprawdzenie
ECU to ty lepiej zostaw w spokoju.
-
Wyciek płynu ATF ze skrzyni
Po co dolewka. To nic nie daje. No chyba że jest za mało oleju.
-
Wyciek płynu ATF ze skrzyni
Do skrzyni 6HP26 potrzebne do wymiany: 7 litrów oleju miska z filtrem tuleja do kabli Wzsystko kupisz w dobrej cenie u kolegi z 7er gg 2508550 Co do wymiany ja się tego nie tykam. Co prawda oglądałem sam proces i nie jest skomplikowany. Poszukaj na forum było o tym.
-
E60 kasowanie inspekcji
Wpisz do wyszukiwarki "kasowanie inspekcji" i naciśnij Szukaj. Nie trzeba jechać na żaden komputer.
-
renowacja felg
Ja robiłem w tej firmie http://www.renowacjafelg.pl/ . Polecam, robią solidnie.
-
E87 Zarówka do ksenona
viewtopic.php?f=70&t=154217 A musisz zadawć to samo pytanie w każdym dziale?
-
Żarówka do ksenona
Nie żarówkę tylko palnik. Oczywiście pasuje nawet od Opla byle była tego samego typu, którą masz u siebie.
-
BMW 520 Usterka prosze o pomoc
Czy ktoś mógłby przetłumaczyć na polski?
-
Dziwne szarpanie 520d
Raczej nie schładza, tylko ogrzewa. Każda chłodnica jest po to żeby schłodzić nagrzany płyn oddając przy tym ciepło do otoczenia. To jak w lodóce. Dotknij chłodnicy i powiedz ciepła czy zimna?
-
E46 telefon bluetooth PROBLEM
Wszystko jest w instrukcji. Wystarczy przeczytać. A tak wogóle to o jakim numerze piszesz, chyba chodzi o sparowany telefon?
-
Różnice w interfejsach
Spytaj viakena. A tak na serio poszukaj w tym dziale wpisów typu "nie widzi włączonej stacyjki" i wszystko jasne.
-
Spalanie zima
Po to są działy, aby umieszczać wpisy w odpowiednich. Ten temat powinien być w dziale "Spalanie.." i tam powinien zostać przeniesiony.
- Ladowanie aku.
-
Świecie żarowe
Przecież one są po to żeby grzały jak jest zimno. O co się bać? Jak się boisz to je usuń. :D
-
błąd automatycznej skrzyni biegów
No tak. O tym nie pomyslalem.
-
błąd automatycznej skrzyni biegów
Wyjmowales do ladowania? Po co? Nie trzeba wyjmować.
-
ACTIVE STEERING Aktywny układ kierowniczy - a kwestia zimy
Nie zauwazylem zadnej roznicy w dzialaniu active steering.
-
730d Falowanie obrotami
Szukaj, szukaj. Najlepiej wymień przepływke, usuń DPF, usuń katalizator, wymień świece, sterownik, a potem wtryskiwacze, zregeneruj turbinki, a potem już tylko do wymiany silniczek, a na końcu skrzynie z konwerterem i będzie nareszcie EUREKA.
-
Dodatek do paliwa? Jaki?
Jestem bardzo sceptycznie nastawiony co celowosci wymiany tego filtra. No chyba że nie był nigdy wymieniany. Jesli filtr jest zapchany INPA tez pokazuje błąd.
-
Dodatek do paliwa? Jaki?
Jesli nie bedzie bledow to swiec nie ma potrzeby wymieniac. Ja mam blad 1 swiecy, a i tak zapala bez zadnego problemu.
-
E90 sterownik od alternatora ??
To instaluj mu ten "sterownik". Pewnie od mechanika też dostał na piśmie.
-
Prawidłowe odpalanie Diesla za pomocą guzika START - Pomocy
Masz racje, że holowanie jest dopuszczalne. Ale to i tak ryzyko.