Sorry jestem nowy na tym forum Chcialem dodac ze dzis podczas jazdy zauwazylem ze najpierw zapala sie kontrolka od silnika na sekunde i po 2 3 minutach samochod gasnie ´no i sie dzieje tak jak wyzej wspominalem po ponownym zapaleniu dzis wyskoczyly mi bledy dotyczace wsumie hamulcy np dbc , reczny , i taki wspomagacz gdy sie stoj pod gora ze nie musze zacjagac recznego tylko n aciskam sprzeglo i nie lecji przez pare sekund