Treść opublikowana przez mariusz1954
-
x5 b.dziwna sprawa
http://www.samochody.mojeauto.pl/bmw/wymiary-masy/bmw_x5.html
-
Prawidłowe odpalanie Diesla za pomocą guzika START - Pomocy
Jak go holowales?? Poprzez linke i inne auto?? Z tego co widzę to masz automat, a tych skrzyn nie wolno cholować( jedynie laweta) kazdy użytkownik automata powinien to wiedzieć. Jak czyta instrukcje. Ale kto w Polsce czyta, przecież wszyscy na wszystkim się znają. I tak dobrze, że nie zapalane na popych. :D
-
Dodatek do paliwa? Jaki?
Kolego, a podlaczales pod INPE? Czy masz jakies bledy?
-
e60 i ulepszacze
:D DOBRE Gdzie ty tankujesz jak ci zamarza?
-
stala 2 dni w grazu nie chce zapalic
świece, paliwo, przyczyn może być wiele. Teraz dużo takich postów się pojawiło. Poczytaj.
-
Dodatek do paliwa? Jaki?
Powody tego mogą być różne. Mnie pali bez problemu nawet przy -25.
-
stala 2 dni w grazu nie chce zapalic
Dzisiaj -25 pali bez problemu.
-
Dodatek do paliwa? Jaki?
http://instrukcja.pl/i/instrukcja_obslugi_bmw_e60_pl/pdf/10696 strona 176
-
Dodatek do paliwa? Jaki?
Poczytaj w instrukcji.
-
[E60] Inpa - problemy z dostępem do niektórych modułów
Niestety ja tego nigdy nie robilem. Nie jestem zwolennikiem montowania LED zamiast zarowek bo wiem ze sa same problemy, a efekt mizerny. Zobacz teamat viewtopic.php?f=48&t=122930&p=880878&hilit=sprawdzanie+spalonych#p880878
-
[E60] Inpa - problemy z dostępem do niektórych modułów
Wg mnie nie jest to wina modułu, ale LEDów. Jedyne co możesz zrobić to wyłączyć sprawdzanie stanu żarówek.
-
3.od duży problem z automatem
Nie ma za co. Forum jest poi to żeby sobie pomagać. Po wymianie zrob upgrade skrzyni jak pisal sztynwroc. Jak masz fejs mozesz zrobic to sam. Jezeli samochod nie byl kupiony w "polskim salonie", to troche jescze pojezdzisz do wymiany konwertera.
-
E65 błędy INPA, check engine, rozkodowanie błędów
Dalej? Najprosciej pod INPE i szczytac bledy. Ale ty miales problemy wczesniej ze skrzynia. Jak to sie skonczylo? Do wymiany miales sprzeglo hydrokinetyczne.
-
Rozładowuje akumulator. POMOCY
Nie, bez wykasowania samo wszystko nie wroci do normy.
-
730d Falowanie obrotami
:cool2: A jak za dlugo pojezdzisz na takim sprzegle to bedziesz mial do roboty skrzynie, a wtedy koszty nie zamkna sie w tym przedziale.
-
[e87] zapach palonej gumy
Zobacz tutaj. Co prawda to do 530 ale w twoim jest to samo. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NJ91&mospid=47763&btnr=11_2317&hg=11&fg=18
-
e 60 530d nie grzeją swiece co zrobic?
Podpiąć do INPY i sczytać błędy.
-
730d Falowanie obrotami
Temat już tyle razy poruszany, że wystarczy wpisać falujące obroty i poszukaj. Wszystko znajdziesz. Taki jest objaw kończenia się convertera. Możesz spróbować jeszcze wymiana oleju i upgrade skrzyni może pomoże.
-
Czy trzeba "odświeżać" oprogramowanie w sterowniku
No to sam sobie odpowiedziales na pytanie. Zadne ztych programow nie sa niezbedne do uruchomienia DISa.
-
730d Falowanie obrotami
Do wymiany lub regeneracji sprzeglo hydrokinetyczne.
-
[e87] zapach palonej gumy
Kolo pasowe=tlumik drgan. Tak to sie nazywa w BMW OEM
-
E60 520d stuk na biegu jałowym
A przed regeneracją było to samo?
-
E60 520d stuk na biegu jałowym
Czy podłączałeś pod INPE? Zmień olej w skrzyni i zrób upgrade. Ale najpierw podlacz pod komputer i odczytaj bledy.
-
nawiew - nagla zmiana sily
"Odczytać to może tylko serwis." - to twoje słowa.
-
Sprężyny obniżające przód e61 ile mm maximum ?
Jak to jak? Pociągnij do siebie dźwignie wlaczenia wycieraczek po prawej stronie kierownicy