Treść opublikowana przez mariusz1954
-
BMW E61 3.0d XD-231km- opinie- plusy i minusy..
Niewiele sie rozni od X5 3.0D, ktore juz od pewnego czasu kupujesz.
-
Wymiana uszkodzonych kabli w klapie bagażnika w E61
Żaden nie idzie oddzielnie. http://wds.spaghetticoder.org/en/svg/sp/SP0000019441.svg?m=e60 http://wds.spaghetticoder.org/en/zinfo/EO_E61_65_0011.htm
-
Wymiana uszkodzonych kabli w klapie bagażnika w E61
Spróbuj tutaj http://wds.spaghetticoder.org/
-
Wymiana uszkodzonych kabli w klapie bagażnika w E61
Zrób sobie sam, to żadna filozofia. Trzeba wymienić całą wiązkę, bo nie warto co chwila wyciąga tych kabli. Co do kabli to poszukaj tutaj http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/ Pamiętaj tylko, żeby kupić kable do wiązek samochodowych.
-
koszty utrzymania e90 320d
A co wniosło do sprawy twoje pytanie "retoryczne". Dokładnie nic. A olej w silnikowy wymieniaj nawet co 5tys. Nic nikomu do tego. Możesz nawet na wymianę jechać do Niemiec, bo tam na pewno zrobią lepiej.
-
koszty utrzymania e90 320d
Na tym forum aż roi się od tematu wymiany oleju w skrzyni ZF. Wszystko na ten temat zostało już napisane. Wystarczy poszukać i poczytać. :nienie:
-
Jaki olej proponujecie e90 320d mam metlik w glowie
http://www.castrol.com/castrol/iframe.do?categoryId=9033152&contentId=7060743
-
Wyciek płynu ATF ze skrzyni
Ameryki nie odkryłeś. Tylko ta cena.!!! Przepłaciłeś 100%. :cool2:
-
problem z elektroniką po wymianie łożyska koła
To że coś wygląda jak nowe nie ma nic wspólnego ze sprawnością. Nawet całkiem nowe przedmioty bywają uszkodzone.
-
otwarty bagażnik
Mialem to samo w E61. U mnie byla to wiazka w zawiasie klapy.
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
Pytanie o PDF zadałem z tego powodu, że wyczytałem na tym forum ze PDF jest wypalany w momencie spełnienia kilu warunków, wśród których znalazł się warunek temperatury silnika. W związku z tym, wydaje mi się, ze w przypadku malej temperatury silnika dopalanie nie jest włączane, co prowadzi do zatkania filtra. Czy dobrze rozumuje?
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
Kolego chcialbym spytac jeszcze o te termostaty. U mnie dokladnie jest tak po wymianie termostatu EGR. Po przejechaniu 4 5 km, przy -20 stopniach, temperatura osiaga 65-70 stopni i w tym momencie mniej wiecej wlacza sie dmuchawa z cieplym powietrzem. Niestety potem juz temperatura silnika nie ulega zmianie. Kupilem juz jakis czas temu termostat glowny, ale go jeszcze nie wymienilem. Rozumiem, ze termostat glowny jest do wymiany, a poza tym jest wszystko ok. Tak jak napisalem wczesniej po wymianie termostatu EGR spalanie spadlo o 1,5l/100 i obecnie wynosi okolo 12,7l jazda po miescie. Czy wymiana termostatu glownego bedzie miala wply na spalanie. Czy jest jakis negatywny wplyw jazdy z niedogrzanym silnikiem na inne podzespoly i funkcje samochodu? Naprzyklad na wypalanie DPF?
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
Chciałeś pewnie napisać zużyję. :D
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
Świetny opis. Tak samo tłumaczył mi mój mechanik. Szkoda, że nie opisałeś tego w temacie viewtopic.php?f=70&t=157748&hilit=termostat+egr&start=165 . Ten sam temat zresztą przewija się po wszystkich działach od 1 po X. Ja u siebie wymieniłem termostat EGR, ale z innego powodu (wyciek płynu- ułamała się końcówka). Spalanie spadło o 1,5l w mieście a temperature zacząłem uzyskiwać po przejechaniu 4-5 km.
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
Tego sie nie zdiagnozuje INPA. Lepiej wymienić oba. Przekłada się na spalanie. Na co jeszcze niech wypowiedzą się znawcy.
-
Żarówka led kierunek. Czy bedzie błąd?????
Kolego klawiatura ci się zacięła.
-
Wlalem benzyne zamiast ropy!??
A tak na marginesie to w dobrym dziale piszesz? To jest dział poświęcony E60 E61, a ty masz E46. Poza tym nie piszesz skąd jesteś. Trudno żeby ktoś ci kogoś polecił.
-
Wlalem benzyne zamiast ropy!??
To jest program seriwsowy. Patrz diagnoza komputerowa. A tak na margi nesie niech on ci zlozy to co zepsul i wyczysci uklad. Zalej pelny bak ropa, zapal i podjedz do kogos kumatego na komputer. A tak przy okazji to ten "mechanik" narobił ci dodatkowej biedy. (Jesli jest tak jak piszesz). Bedziesz musial wprowadzic nowe korekcje wtryskow do ECU, bo pewnie juz mu sie nie uda wkrecic swie w te cylindry z ktorych je wyciagnal.
-
Wlalem benzyne zamiast ropy!??
Zamiast rozbierać samochód na części pierwsze trzeba było wyczyścić układ z benzyny, wymienić filtr, podłączyć INPE lub DIS i sprawdzić wtryski. Nie ma jak dobry mechanik. :duh:
-
Nawigacja Profesional w E60
Poszukaj w dziale "Audio, Alarmy, Nawigacja & Elektronika" viewtopic.php?f=91&t=168258
-
Akumulator
Kolego,w czym masz problem. Wejdź na stronę varty lub Boscha w konfigurator i dobierz sobie akumulator. Chyba ze chcesz wydac wiecej to dzwon do ASO i kupuj "oryginalny". Pamietaj jednak zeby nowy akumulator zameldowac. I tyle.
-
Szyba bagaznika e61
Jak nie działa przycisk to mozna otworzyc z kompa.
-
E91, Silnik w czasie jazdy sam z siebie gaśnie
No przecież Roger-Nysa ci napisał wyraźnie. Już jaśniej wyjaśnić nie można było. Brawo Roger
-
błąd automatycznej skrzyni biegów
Wydaje mi się, że nie jest do błąd spowodowany przez niskie napięcie. Podłączałeś INPE? Jaki masz zapisany błąd?
-
Szyba bagaznika e61
No wiesz to nie jest WiFi. Zależy które kabelki są przerwane, a to już wróżenie z fusów.