Treść opublikowana przez DZWILU88
-
Nie otwiera się szyba w klapie bagażnika
Jeżeli część generująca błąd jest sprawna to można jeżeli nie jest to błąd zaraz się pojawi
-
525 TDS Problem z ABS podczas upałów
U mnie problem ustał po wymianie czujnika, nie ma już alarmu z prawego przodu, tym bardziej, że jak wymieniałem czujnik okazało się ze trzyma się na jednej śrubie:) Zobaczę co będzie się działo jak będzie 35 stopni nie -5 wtedy zainteresuje się sterownikiem jakby co :)
-
[E39] 525 TDS 1998 NAPRAWA PRZEKAŹNIKA WYCIERACZEK PRZEDNICH
albo manetka jak coś to ma jedną na zbyciu :))) do kombi i sedna chyba też
-
525 TDS Problem z ABS podczas upałów
Dziś wymieniłem prawy przód bo padł totalnie ciekawe czy w lato się odezwie problem :)))) podczas upałów
-
oświetlenie kabiny, są jakieś ustawienia?
a jeżeli światło zapala się w kabinie jak otworze którekolwiek drzwi lub klapę i gaśnie jak je zamykam ale tylko na włączonym zapłonie, a jak zgaszę silnik to działają tylko drzwi kierowcy :(((( reszte zamykam otwieram i jest cały czas ciemno
-
E39 525 tds 1989 kombi Kodowanie światła wewnątrz kabiny
Widzę że ciężki temat i stasznie wqrw...cy
-
E39 525 tds 1989 kombi Kodowanie światła wewnątrz kabiny
Mam taki problem światło w kabinie zapala się, gdy otwieram drzwi kierowcy, gdy zamykam to gaśnie, potem, gdy odpalam auto, a raczej przekręcam kluczyk na 1 to się zapala i po odpaleniu gaśnie i to jak narazie jest normalne i tak ma działać ale : po za tymi przyparkami nie działa, jak auto jest zgaszone i otwieram pozostałe drzwi to się nie zapala, jak otwieram bagażnik to też niedziała. Przełączniki w drzwiach są dober, bo jak samochód jest odpalony to światło zapala się i gasinie po otwarciu lub zamknięciu których kolwiek drzwi. Jest to nieco wnerwiające, bo jak wysiadam wieczorem z samochodu oczywiście już z wyłączonym silnikiem i potem chce coś wyjąć z tylnej kanapy lub bagażnika, to jest ciemno jak w du..e u murzyna :(( Jak to przestawić żeby światło wewnątrz zapalało się po otwarciu drzwi, niezależnie od tego czy silnik chodzi czy nie.
-
Korekta spalania - 525d E39 po lifcie
plik nie istnieje :((((((
-
[e39] 525 1998 Nie działaja wszystkie zagary
Na razie wszystko działa wiec diagnoza leży.
-
[e39] 525 1998 Nie działaja wszystkie zagary
Niestety naprawiło się samo :(( na pewno to nie był rozładowany akumulator, bo nie naładował się sam i na pewno to niebyła wysunięta wtyczka no bo sama się nie wsunęła a co do błędów to mam tylko AVC ale to chyba niema związku.
-
[e39] 525 1998 Nie działaja wszystkie zagary
Na razie bez paniki, bo mam właśnie ostatnią nockę w tym tygodniu, jutro jak wstanę, a raczej będzie szybkie spanie :))) to zobaczę wtyczki, naładuje na max aku i podłącze się kompem ale za wskazanie bezpiecznika będę wdzięczny :)
-
[e39] 525 1998 Nie działaja wszystkie zagary
Witam kto mi powie czy jest jakiś bezpiecznik od zegarów. Ni z tego ni z owego, nagle przestały działać wszystkie zegary prędkość, obroty, paliwo i oczywiście temperatura, działa jedynie podświetlenie, komputer na zegarach też nic nie wskazuje.
-
[E46] pytania dotyczace wymiany radia CD
Podpinam się do tematu, czy e39 525 1998 r ma sterowanie rezystancyjne multifunkcją?
-
E39 525 Kodowanie kluczyka
No ale to był kluczyk z tego samochodu czy z zupełnie innego?
-
E39 525 Kodowanie kluczyka
Mam na pewmo IMMO rozbierałem kluczyk jak wymieniałem gumki i baterię jest w środku pestka ale mi nie oto chodziło nie o immo pytałem bo z immo nie ma problemu dorobić. Mnie interesuje czy zakoduje sobie sterowanie pilota otwieranie zamykanie drzwi itd.
-
E39 525 Kodowanie kluczyka
Kodowanie pilota kluczyka wygląda tak z tego co znalazłem: 1) bierzesz ze sobą wszystkie kluczyki z pilotem jakie masz, 2) wsiadasz, zamykasz drzwi (nie ryglujesz) 3) włączasz zapłon dosłownie na 2 sekundy jednym z kluczyków i zaraz go wyjmujesz ze stacyjki 4) wciskasz na pilocie przycisk otwierania i nie puszczasz 5) 3 razy klikasz przyciskiem zamykania i puszczasz zamykanie 6) dioda w pilocie powinna mrugać i zamki zaryglować się i odryglować- programowanie poprawne 7) powtarzasz na wszystkich pilotach operację od pkt. 4 ALE moje pytanie brzmi następująco Czy jeśli kupie kluczyk, dam go panu ślusarzowi, żeby mi go wyrzeźbił biorąc na wzór mój obecny klucz:))) a potem zakoduje go według podanej powyżej instrukcji to będę miał następny oryginalny działający kluczyk,czy jedynie otworze nim i zamknę samochód? Oczywiście dorobie też IMMO i włożę do kluczyka.
-
[e39] 525 tds kombi Jaki czujnik powoduje domykanie klapy
http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011246642/4_t.jpg?1351866023 http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011246642/3_t.jpg?1351866023 http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011246642/2_t.jpg?1351866023 http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011246642/1_t.jpg?1351866023 Temat zamkniety
-
[e39] 525 tds kombi Jaki czujnik powoduje domykanie klapy
Problem rozwiązany. Po odebraniu auta od lakiernika i rozebraniu klapy okazało się, że wtyczka jest zalana jakimś olejem i zwierała. Tak na przyszłość, gdy rygiel zamka obraca się o 360 i nie działa tylko domykanie, obejrzyj wtyczkę w siłowniku od klaty nie od rygla tylko od klapy. Normalne działanie to po zamknięciu klapy nawet na sucho czyli klapa w górze , rygiel obraca się o 180 stopni. fotki dorzucę za parę dni. :)
-
[e39] 525 tds kombi Jaki czujnik powoduje domykanie klapy
Informacja dla moderatorów na forum są jedynie informacje o przetartych kablach w zawiasie spalonych bezpiecznikach czy niestykających przewodach , mój problem jest inny i niema jak dotąd odpowiedzi w takim wypadku JAK najkrócej Klapa bagażnika kombi nie domyka się -sprawdziłem bezpieczniki w prawym tylnym nadkolu tam gdzie kau - sprawdziłem przewody w zawiasach i z lewej i z prawe -mikro styk działa, jak naciskam otwarcie z pilota też działa - sworzeń obraca się o 360 stopni jak naciskam otwierania z kluczyka czy z mikro styku - rygiek w klapie otwiera się jak naciskam otwierania z kluczyka czy z mikro styku no i jak zamykam klapę to zatrzaskuje się jedynie na zamek mechaniczny i nie dociąga WHY? I TU MOJE PYTANIE CO WZBUDZA DOMYKANIE KLAPY , rygielek blokuje się automatycznie więc podejrzewam że jest tam jakiś styk co informuje o zamknięciu , mam rację bo nie chce mi się na darmo rozbierać klapy :)
-
Kluczyk pilot programowanie
Jesteś tego pewien bo ja niebardzo i czytałem że można narobić bigosu
-
Kluczyk pilot programowanie
Wie może ktoś co się stanie jak kupie kluczyk i będę go próbował zakodować do swojego samochodu jako drugi oczywiście.
-
[EXX] Wymiana filtra paliwa w TDS
właśnie patrzyłem na stronie filtrona i z końcówka 1 jest opis: Filtr paliwa PP940/1 FILTRON. Filtr stosowany w samochodach: BMW 318TDS (E36), 525TDS (E34) 1/95->, 725TDS (E38) ->10/01 a z końcówka 2 Filtr paliwa PP940/2 FILTRON. Filtr stosowany w samochodach: BMW 318TDS, 325TD, TDS, 525TD (E34) 1/95->, 525, 530TD (E39), 730TD nigdzie niema 525 tds E39
-
[EXX] Wymiana filtra paliwa w TDS
Mm pytanko czy mogę zamiast 940/1 kupić 940/2?. Nie chodzi mi o fizyczną możliwość :)))) tylko czy będę mógł go założyć zamiast mojego obecnego filtru bez obawy
-
[E39] 525 TDS 1998 NAPRAWA PRZEKAŹNIKA WYCIERACZEK PRZEDNICH
Nie jestem pewien na 100% ale nie
-
e39 525 tds problem z odpaleniem
Problem jest nadal nie rozwiązany z tego powodu że ustał. W ostatnim miesiącu zdarzyło mi się to 2 razy a od czasu założenia postu wcale. Więc nadal nie weim co ro jest podejrzewam rozrusznik. Zauważyłem że problem zachodzi gdy samochód stoi kilka dni bez ruchu gdy zastępuje go rowerem.