Treść opublikowana przez KRIS85
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Głodnemu chleb na myśli....:D PZDR>
-
nietypowy problem z xenonami
A przetwornice to jakie dałeś?? PZDR>
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mam nadzieję że ona nie jest gratis do samochodu. :mrgreen: PZDR>
-
325i vanos LPGII strzał w kolektor i kaput wtf?
Tego gazownika co na plastykowy kolektor daje II generacje to powinien dożywotni zakaz prowadzenia interesu. A Tobie kolego po wystrzale, to radzę szybko jechać wmienić to gówno na sekwencję i spradź stan świec.... PZDR>
-
Jaki wydech do e30 m40 touring
To z tego linku powinno pasować. 113km i 115 km roznic sie tm ze ten slabszy ma kata, ale ten mocniejszy go nie ma, jest tylko tłumik. Ale raczje nie bedzie to ładnie chodzic.... PZDR>
-
Jaki wydech do e30 m40 touring
Mi mechanik załozyl jakiś uniwerslany z IZAWITU. No szału nie robi, ale nie jest źle. Jest cicho jak na fabrycznym tłumiku, ale ten klank taki jakis nijaki... Wiem że niktórzy bawia sie ze środkowym tłumikiem z golfów i ponoć fajne sa efekty. PZDR>
-
Części do silników z grupy M20
Możę mieć znacznie, były zmiany w ramach jednego silnika, ale w rocznikach sie też różni. WIec warto szuakćdo tego co masz... PZDR>
-
[E30] 320i sprężyna w bloku+ osłona misy olejowej.
Kolego, tak przy okazji, jesteś nowy, ale mimo to obowiązują zasady tytułowania wątku zgodnie z regulaminem, popraw mod nawet nie zapyta tylko zamknie temat. PZDR>
-
520i przed liftem....
Ale jak jakoś bardz ogorąca czy jak?? Bo olej w skrzyni sie grzeje i też potrafi osiagnać ok. 90-100Stopni... PZDR
-
Jaki wydech do e30 m40 touring
Ja w swoim wyrzuciel kata, wstawilem jakiś uniwersalny tłumik oraz dedykowany tlumik końcowy. Jest cicho, z klank nie drażni aż tak bardzo, chodź lekko słychać jak by Fiata 125P...Jeśli wstawisz tylko rurę i końcowy tłumik to na pewno bedzie głośnie. OEM katalizator to nie tylko katalizator, ale też puszka tłumiąca jednocześnie wiec zastąpienie go tylko rurą bedzie skutkować podniesiem hałasu...no a chałas R4 nie jest jakiś przyjemny dla ucha. :D PZDR>
-
falują obroty e36 m40
Załóż jeszcze filtr powietrza z Calajbry, przepływomierz z calajbry i tłoki z calajbry i bedzie luks malina BMCAJBROCUDOW. OEM Krokowy wyczyść a najlepiej włóż na noc do benzyny. Po drugie sprawdź przepływkę, ale na miłość boską nie zakładaj z calajbry PZDR>
-
320d - skrzypi czujnik xenon
Najlepszy smar suchy, aby kurzy nie łapał, bo złapie kurz i ze zwykłego samur zrobi sie pasta ścierna i szybko bedzie po czujniku. Smar suchy, lub do łańcuchów kupisz w każdym sklepie motoryzacyjnym lub metalowym PZDR>
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Ale trzeba mieć fantasje by się bawić w takie rzeczy...podziwiam :D PZDR>
-
Witam wszystkich.
Łożysko wałeczkowe, dwurzędowe fabrycznie posmarowane, szczelnie zamknięte... PZDR>
-
E30 1.6 89r. zamocowanie kolumny kierowniczej
W dowolenj pozycji...musisz tylko pilnoać tego, aby otwór od śruby zgrał sie z wycięciem na osi kolumny i na osi przekładni, by śruba swobodnie weszła. PZDR>
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Piękny...pieknie odstająca maska, te drzwi...ale FULL OPCJA...SKóra, fura i komora :duh: PZDR>
-
Odrestaurowanie e30 320i 89'
W sensie ze z krótki przełożeniem. Zawiast farbycznym (chyba 3,9) dajesz 4,4. Wtedy auto ładnie przyśpiesza kosztem prędkości maksymalnej... Jeśli chodzi o folie to ona nie jest modna już a bardzo często sie zdarza ze po roku czy upalnym lecie i parkowaniu pod chmurą dzieją sie różne rzeczy... PZDR>
-
330i m54b30 brakuje koni i momentu. Brak mocy.
Czyli możę być tak ze kupisz 330 e46 a objedzie Cię 328 e36??? PZDR>
-
Odrestaurowanie e30 320i 89'
Na szerokiej lampie jak najbardziej dobrze wygląda Mpakiet, ale cieżko go znaleść. A jeśli się bawić w mPakiet to tylko OEM, bo te z odlewu to czasami wyglądają że pożal się borze, lepiej zostawić wtedy w oryginale. Oczywiście mile widziana fajna fela i jakaś lekka lub wieksza gleba w zależności o upodobań. Oczywiście fajnie by było jak by była "CZERWONA" :D, bo mamy kolegów na forum który się bardzo ten kolor podoba :D Silnik demonem nie jest, ale masz oryginalny silnik. Jeśli zostawisz bude w OEM, to wart osilnik też. Jeśli bedzie sie bawił w Mpak, to można by pomyśleć na Swapem m52.... PZDR>
-
Odrestaurowanie e30 320i 89'
3mam kciuki i czekamy na zdjęcia w galeri. PZDR>
-
Odrestaurowanie e30 320i 89'
HEJ... Najważniejszy jest stan budy...niepordzewiała zbytnio. Najważniejsze miejsca to progi z przodu, tylne nadkola wewnętrzne. Ogólnie jest trochę tego na forum, wiec fajnie by było jak byś też poczytał trochę :D MEchanicznie do e30 nie ma problemu. Jeśli nie nowe (rynek dla e30 jest dość spory i całą zawiechę kupisze bez problemu), to używki (elemnty karoseri, belki itp). Popatrze do galerii kolegi SOBO, lub EvilM4n, CROOWAB bo to oni dość powaznie ingerowali w swoje bawarki...popatrza co i jak robili :) PZDR>
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Hmmm ludzie ogarnicie się trochę...Ja na wykresie miejsacmi przyrost mocy ok.30KM a w dodatku bardzo duży przyrost momentu obrotowego, praktycznie w całym zekresie jest on większy niż silnik osiągał fabrycznie...z tego co wiem TC nie pisze o jakiś mega przyrostach mocy...jego mody z tego co się orintuję nigdy nie były nastawione na uzyskanie niewiadomo jakiej góry mocy, tylko na to by był ciąg jak nadłużej... PZDR>
-
Komputer z e36 318is do 318i
Jeśli chodzi o chip, to tak, dużo nie daje, nie ma jakiś megaprzyróstów, a dobre i sprawdzone ma kolga BAGOR, nawet gdzieś na forum ma założony swój temat, ale jak na złość nie mogę go znaleść. Jak coś pisz do niego PW, na pewno pomoże Tobie. Ale pamiętaj, cudów nie oczekuj...to jest tylko 1,8 8V i bez większej kasy nie uzyskasz wiecej jak 125KM, o ile silnik trzyma fabryczne parametry... PZDR>
-
Komputer z e36 318is do 318i
No jak nie da??!! Przynajmniej 100KM i 80NM, a jak dasz jeszcze stożek za 10złotych i strumienice....M3 siada :mrgreen: PZDR>
-
320d wymiana sprzęgła
Hmmm ja też znam kilku i jeźdzą i se chwalą. Jeden nawet zrobił 200tyś na tym zestawie z VALEO, zmieniał potem samo sprzęgło za kilkaset złotych niż ponownie wymieniać dwumasę. Ale głównie TDI i 1,8 T z grupy VAG...Możę BMW jest wrażliwe bardziej niż VAG...?? PZDR>