Treść opublikowana przez KRIS85
-
e36 94' 1.8i problem z obrotami na 1-2 biegu
Świece i szczelność dolotu to podstawa. PZDR>
-
Jaki wydech do e30 m40 touring
3,38 WEJDZIE, ALE TO NIE BEDZIE JECHAĆ...STRASZNIE DŁUGIE PRZEŁOŻENIE BĘDZIE...MOŻESZ TAKIE ZAŁOZYĆ ALE JAK MASZ 200km A NIE :)...NA 3 BEDZIESZ ROBIŁ TYLE CO NA 4,4 NA 5BIEGU.... pzdr>
-
E30 1.8 1990r / budowa na M3
Ktoś mądry na forum napisał kiedyś, ze 100 procentowa szpera nie pomoże wywolać poślizg, ale jak już pojedzie bokiem, to pomoże utrzymać ten poślizg. Zimą bedziesz miał problemu ze skrecaniem, bo auto po prostu na sniegu pojedzie prosto....Na mokrym i w zakrecie, dwa koła równo pędzone szybciej popchnął samochód do przodu niż rzucą tyłem....pamiętaj o tym...no chyba ze masz już 500-600km, które bez problemu zrywa przyczepnośc.... PZDR>
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ciekawa, jak to będzie się zachowywac, jak by używać tego na co dzien..Wszystkie gumy zawieszenia itp...ale wątpie by ktoś kupił tę golfine po ot by jeździć nią codziennie. Za 10 lat wartośćtakiego auta bedzie tylko rosnać. PZDR>
-
Mauri165 ---> Bmw e36 Coupe 1,6 95r.
Zobaczysz sam.... :) PZDR>
-
F30/31 x-drive czy ktos juz posiada?
Powiedz jeszcze o różnicach napędu w stosunklu do audi?? Wkońcu ta sama klasa i wielkość pojazdu.... PZDR>
-
Mauri165 ---> Bmw e36 Coupe 1,6 95r.
Ładna baza do modyfikacji...tylko nie w stronę wieśtuningu tylko ze smakie...plany słuszne...felgi 16 trochę będą za małe jeśli planujesz gwint. będzie śmiesznie wyglądać...ale powodzenia. PZDR>
-
'91 318iT M50TUB25
Zadzwoniń i opier....dla same satysfakcji....nic nie da, ale się rozładujesz. To działa bardziej na psyhikę, bo po nim to spłynie, kasy nie odzyskasz, ale masz tę swiadomość...i spuszczone nerwy :). No chyba ze przez allegro załatwiałeś to możesz dochodzi...zdjęcia z rozbórki będą pewnie potrzebne. PZDR>
-
opony felgi tyl
Zdjęcoe po byku, nic nie widac odnośnie tlnych kól, ale wydaje mi się ze nei wystają po za obrys koła, wiec pewnie patasie nie mają co robić i się czepiają. PZDR>
-
opony felgi tyl
A wrzuć zdjęcie od tylu samochodu, zobaczymy co i jak :D PZDR>
-
opony felgi tyl
Możę coś im zrobiłeś....??? PZDR>
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A ten ALPINA na osłonie przewodów daje z 50KM do przod :) PZDR>
-
90r 2.5m20 naprawa mini obc
No napewno. Ja mam gdzieś leżacy, ale jak dobrze pamiętam tez jest wylany ::( ale poszukaj na szrotach jakieś bawary...może akurat znajdziesz taką z tym OBC i uda się dogadać za grosze... PZDR>
-
E30 316i - nie odpala
Co bylo dokładnie??? PZDR>
-
318i Odwieczny problem z obrotami
Tam jest sonda 1V, wiec miedzy 0-1V...Przy gazie ma tendecjędo wychodzenia lekko ponad 1V. PZDR>
-
318i Odwieczny problem z obrotami
Wróće do ładowania. Prawidłowe wartości to jest 14,0-14,4 na klemach przy obicążeniu standardowym, czyli światła, ogrzewanie szyby, kierunkowskazy, wycieraczki, radio. Każda wawrtość poniżej 14,0 daje już do myślenia, poniżej 13,5 to na pewno jest coś trafione. Powyżej 14,4 na klemach to też jest coś nie tak. PZDR>
-
BMW e36 328i nowa skrzynia ok mpower ???
W dziale e30 poczytałem ze można kombinować z 6 biegową skrzynią od e46 z diesla.....jeden z uzytkowników ma niby się w to bawić niebawem... PZDR>
-
318is m42 Różne sprzegła?
Dokłanie, jak masz klimę to masz dwumas, jak klimy nie masz to masz zwykłe jednomasowe koło zamachowe. PZDR>
-
525TDS Kilka pytań odnośnie przedniego zawieszenia
U mnie od 60 tyś spisują się bez problemu sworzenie i końcówki firmy RTS...tańsze od Febiego i LEMFORDERA. O wiele lepsze jakościowo niż DELPHI, SIDEM czy właśnie FEBI (chodź z FEBIM to różnie bywa). PZDR>
-
BMW E34 524td klimatyzacja
A czujniki ciśniena ten od wysokiego i niskiego?? PZDR>
-
F30 Nowe bmw serii 3
w osiągach to napewno nie bedzie zawuważalnej różnicy, bo w tej pandzieto raptem 0,5KM przybyło.... wiec nawet jak u Was pryzbędzie 2KM to na pewno siętego nie odczuje... Odnośnie kosztów to pewnie i tak będzie jak mówisz. Druga sprawa żę to nasze paliwo to niby ma mieć 98 a czesto ledwo przekracza te 95...ale to już inna historia... :D PZDR>
-
F30 Nowe bmw serii 3
A może na 98 by mniej palił lub lepiej jechał??? Chodź może nie me to wielkiego znaczenia, różnica pewnie niewielka...ale robili gdzieś test paliwa na panddzie 1.1 i miedzy tymi paliwami wyszła różnica spalania na poziomie 0,2 litra na korzyść 98....a to tylko panda 1.1.... PZDR>
-
e46 jak zabezpieczyć dekielki od alusów
Polecam klientom, jeśli jest to plastykowy dekielek, by wyryli w miarę głęboko numer rejestracyjny na dekielkach...nawet jeśli ukradną to trudno, ale nie sprzedadzą tak łatwo, na pewno nie wystawia na allegro. Oczywiście trzeba dośćgłębok owygrawerować, by nie mogli zeszflifować tego... Jak jest metalowy (a raczje już mało kto takie robi) to cieżej , bo cieżko bez sprzętu coś zrobić... PZDR>
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
no właśnie....kupujesz nowe f30 335i o mocy 305KM, szukar dobrego sprawdzonego tunera który robie Tobie jakieś 400KM...inwestycja rzędu kilku tyś...osiagi zblizone do m3 e90...no i to mi sie nie podoba...kila lat temu M to było coś czego nei dalo sie dogonić zwykłym BMW. Było trzeba robić sweapu lub mieć kasę na uturbianie i takie tam rózne inne kosztowne rzeczy. A teraz....hamownia, komp, 1-2H roboty i już masz. Kolejna inwestycja to jakiś dorby zawias (maks 10tyś na coś co bedzie jeździć jak to w M)....no i masz pojazd o osiagach M, za mniej kasy...i to by mnie wkurzało jak bym kupił sobie M, a tu koleś z lekko modzonym zwykłym BMW niedajborze mnie objedzie... Chyba nie po to się kurcze kupuje M... PZDR>
-
E36 323 - spala olej
Ponoć reakcje jakie zachodzą miedzy tym preparatem a metalami w silniku są nieodwracalen. Kilku mechaników chciało to robić, ale metal staje sie na tyle twardy że cieżko go obrabiać...nie wiem dokłąnie na czym to polega, i jak działa dokładnie to ustrojstwo, ale koleś od którego zakupuje oleje, smary i inne środki mówi ze lepiej wlać jakiegoś zwykłego uszczlachetniacza do oleju (z STP) niż jakiś ceramizer i to Xado. No chyba ze lejesz a w razie W od razu szukasz innego silnika. Nie mówie też że one nie są skuteczne, bo i pewnie w jakimśstopniu tam działają, ale chodzi potem o efekt końcowy dla silnika. PZDR>