Witam wszystkich. Mam pytanie kupiłem wczoraj bmw e36 1992r z silnikiem m50b20 bez vanosa i na jeździe próbnej auto przy wdepnięciu gazu przerywało i zbierało się powoli ,ale na postoju chodziło dobrze ,sprzedający stwierdził ze był na komputerze i żadnych błędów nie było , mechanik stwierdził ze to czujnik położenia wału albo wałka.Dzisiaj odłączyłem czujnik wału i bmw nie chciało mi odpalić. Czy miał juz ktos taki przypadek lub wie co może być? Bo nie chce na darmo kupować czujnika. Z góry dziękuje za odpowiedz.