Skocz do zawartości

520I BENZYNA+GAZ


MARTIN36

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie podajesz w jakich warunkach jeździsz ale wychodzi 12,8L / 100 co jest normalne.
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak teraz załozylem nowe opony zimowe kpl 225x65xr15 i chybva mi zaczela więcej palic czy te opony maja na to wpływ

 

jeśli są cięższe od poprzednich to tak, a opony potrafią róznić sie wagowo niemało czasem. to tego dochodzi kształt bieżnika, jodłowy ma największe opory toczenia.

 

co do spalania moja 2,5 pali mi teraz w mieszanym ok 10,5l LPG ;]

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale np.dzis mi się skończył gaz na 220km. i jezdzilem tylko miasto nie przekraczając 3tys. obrotow to chyba za mało,a mój ziomek z miasta w swojej buni dziś wykrecil rekord 319km na 33litrach gazu.A wiedz wyszlo mi 18l gazu to chyba przesada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale np.dzis mi się skończył gaz na 220km. i jezdzilem tylko miasto nie przekraczając 3tys. obrotow to chyba za mało,a mój ziomek z miasta w swojej buni dziś wykrecil rekord 319km na 33litrach gazu.A wiedz wyszlo mi 18l gazu to chyba przesada

 

Jakiej Buni, jaki silnik?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w temacie 520 benzyna na dwóch wanosach?

W temacie jest 520i a to może być silnik z pojedynczym wanosem, podwójnym albo silnik 2,2 dlatego kolega się pytał. I skąd mamy wiedzieć jaki Twoj kolega ma silnik i auto :duh:

 

Co do spalania w mieście to jak przy normalnej jeździe bez korków ze światłami pali więcej niż 13-14 to dobrze jest podłączyć pod kompa i sprawdzić czy wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.