Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
Bmw E39 523i 1997 sedan przednie lampy
bo myslalem o po lifcie jak rowniesz przed liftem z bialym kierunkiem
-
Bmw E39 523i 1997 sedan przednie lampy
aha dzieki za odpowiedzi mam jeszcze jedno pytanko dotyczy tych lamp czy tez mozna je przerobic lub sprawdzic na kloszu czy sa angliki? http://allegro.pl/bmw-e39-lampa-lampy-xenon-ksenon-i4381402262.html
-
Bmw E39 523i 1997 sedan przednie lampy
A mozna jakos poznac po lampie ze to angliki nie wiem cos na kloszu jest napisane?
-
Bmw E39 523i 1997 sedan przednie lampy
Witam Chcialbym z tej aukcji lampy kupic i teraz pytanie jak poznac czy to sa angliki? http://allegro.pl/lampy-przednie-przod-xenon-bmw-e39-hella-oryginal-i4359908451.html. Myslalem zeby kupic angliki i je przerobic jest to sens? interesuja mnie lampy po lifcie.
-
e39 m52b28 jaka temperatura do załączenia wentylatora
Witam U mnie zawsze w upalne dni jak wlaczam klime to wentylator od razu sie wlacza.
-
Bmw E39 530i vin WBADT52010CE80776 zakup
Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Kamil Jasinski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno wlasnie nie mam garazu a E34 rzeczywiscie fajny klasyk :D
-
Bmw E39 530i vin WBADT52010CE80776 zakup
Kamil Jasinski odpowiedział(a) na Kamil Jasinski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcialem kupic po lifcie E39 z 3.0i beznyna ja mam przed liftem 2.3i,nie chce E60 ani E90 tylko wchodzi w gre E39 lub E46 niestety to najlepsze ostatnie modele Bmw.
-
523i za wysoka temp. silnika
Witam ale ty masz benzyne czy diesel?
-
Bmw E39 530i vin WBADT52010CE80776 zakup
Kamil Jasinski opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam czy po tych zdjeciach cos mozna wywnioskowac dzwonilem do goscia wiem ze anglik,prosze o opinie http://otomoto.pl/bmw-530-mpakiet-C33343110.html
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam co sadzicie o tej E46? http://otomoto.pl/bmw-330-C32628424.html
-
Bmw E39 523i 1997 sedan problem z lpg
Instalacja BRC sequent 56 sekwencja opisze jakie objawy sa.Ogolnie to od tygodnia cos sie dzialo tzn jade i zatrzymuje sie na swiatlach gasnie na lpg odpalam ponowie i chodzi normalnie po 2 dniach jade w trase i jest ok w powrotna strone zatrzymalem sie na stacji lpg zatankowac ruszam przelacza sie na lpg gasnie i znowu odpalam i jest ok. Na 2 dzien to juz wogole sie pogoryszlo tzn odpalam na zimnym rozgrzewa sie przelacza na gaz i gasnie podczas jazdy odpalam ponownie i znow gasnie nie chcial wogole jechac na gazie dopiero ujechalem ze 3km na benzynie przelaczylem recznie na gaz i wskoczyl ,takze pogarsza sie i musze jechac do gazownika tylko chcialem sie zapytac co moglo sie zepsuc, moze mial ktos podobnego.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan problem z lpg
filterki sa nowe
-
Bmw E39 523i 1997 sedan problem z lpg
Witam Niestety cos sie po 5 latach uzytkowania na gazie zepsulo tzn podczas przelaczania sie na gaz samochod gasnie nie wazne jaka temperatura,nie zawsze zgasnie ale w wiekszosci moze mial ktos podobny problem? I tak pewnie musze pod kompa jechac.Na benzynie wszystko chodzi idealnie.
-
E39 i problem z prowadzeniem auta.
Witam Na 100% wina opon tzn szerokosc niestety 235 to szerokie opony jesli je masz na przodzie,zaloz moze 205 i bedzie lepiej.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o tylnia lotke mpak
aha oki
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o tylnia lotke mpak
aha dzieki
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o tylnia lotke mpak
ehhehe no rzeczywiscie nie doczytalem ale teraz pytanie na jaki klej :D
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o tylnia lotke mpak
witam chcialem zakupic tylnia lotke na klape cos takiego http://allegro.pl/bmw-5-e39-1996-2003-spoiler-m-pakiet-klapa-tyl-i4048699627.html Teraz pytanie jak to zamocowac na sruby klej czy moze tasme?
-
528 w automacie nie odpala
Sprawdz moze klemy na akumulatorze moze akumulator,alternator i podlacz po kompa.
-
E39 520i problem z odpalaniem
Podlacz pod kompa
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o skrzynie automatyczna
no wlasnie musze podjechac na kompa wiem ze 4 lata temu dolewalem olej do skrzyni.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan pytanie o skrzynie automatyczna
Witam Od pewnego czasu zapala mi sie kontrolka od skrzyni biegow zauwazylem to jak ja jezdze na steptronicu i raczej dynamicznie ruszam.Biegi normalnie zmienia i nie wiem od czego to jest.
-
Bmw 523i problem z szarpaniem
Podlacz pod kompa moze byc odma,czujnik polozenia walu czujnik temperatury silnika takie mialem objawy.
-
BMW 525i 2002 - problem z automatem
Witam Najpierw sprawdz cisnienie opon a moze masz rozny rozmiar felg?
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
Ja uzytkuje Basie od prawie 6 lat i tez kasy wsadzilem od groma amorki przod saschs 1000zl tuleje plywajace przod lemforder lacznik lewy przod dolny wahacz wszystko wynioslo kolo 1500zl to na poczatek :) pozniej zegary 400zl maska i lewy blotnik 800zl grill po lifcie 200zl zderzak mpakiet przod 1000zl wentylator klimy 600zl termostat obudowa i pompa wody 400zl rolki paski 400zl podjaze lampy tyl po lifcie 500zl odnawianie felg 300zl tyl sprezyny 200zl tylne wahacze banany lewe lozysko przod tarcze klocki przod lewy lacznik przod tuleja plywajaca tyl lemforder za to wszystko zaplacilem 2000zl odma 250zl swiece 125zl uszczelka od dekla 150zl guma laczaca miedzy przeplywka a przepustnica 80zl wykonczenia w carbonie listwy wew 200zl wiecej rzeczy nie pamietam te wszystkie wymiany rozlozone sa na 6 lat