Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Centrino odpowiedział(a) na MŁODY_lublin temat w E36
    Mlody widze przynajmniej dwa twoje watki, ktore sa niepoprawnie napisane. Przeczytaj regulamin a nastepnie skorzystaj z opcji wyszukiwania zanim zadasz pytanie. Na ten temat byl juz i to calkiem niedawno post. Taka ksiazke mozna kupic w WKŁ czyli Wydawnictwo Komunikacji i Łączności. Ta ksiazka z serii "Sam naprawiam" zostala wydana w tym roku.
  2. Centrino odpowiedział(a) na MŁODY_lublin temat w E36
    w e28 wystarczylo wlozyc tylko obrotomierz do licznika. Podejrzewam ze w e30 bedzie tak samo
  3. Tak prawde mowiac to kazdy ceniacy sie mechanik powinien umiec naprawic dyfer. Jednak nikt sie za to nie bierze.
  4. Centrino odpowiedział(a) na Szerszen temat w E34
    ej Wujekdobrarada ale masz piekna furke :)
  5. Centrino odpowiedział(a) na molu temat w E34
    Kontrolka nie zawsze sie swieci caly czas. W niektorych modelach zapala sie i gasnie w momencie naciskania hamulca
  6. jagamen - na pewno ciagnie gdzies powietrze w zbiorniku
  7. Chyba nic z tego. Remont mostu jest zbyt kosztowny.
  8. Centrino odpowiedział(a) na marcin318 temat w E32
    Ludzie czemu nie korzystacie z prostej opcji: search Nie zasmiecaloby to tego forum i latwiej by bylo znalezc sensowne watki. Pozdro
  9. klucze do aku: 10 lub 13. Odpiecie aku powinno wystarczyc. Odczekaj chwilke podlacz go i zakoduj kluczyk. Podejrzewam ze zawiesza sie centralka lub sa jakies przerwy na stykach w kablach od alarmu.
  10. Centrino odpowiedział(a) na ziut temat w E30
    Prawdopodobnie masz wyskalowany na duza temperaturke termostat stad taki efekt. Oryginalnie jest to 88 st C. Jak masz wlozony np 90 stopni to o te 2mm moze sie poruszyc wskaznik
  11. Centrino odpowiedział(a) na Dudek II temat w E36
    Tylko uwazaj bo czasami sa mikrowycieki, ktorych nie widac. Poprostu plyn szybciej paruje niz wycieknie.
  12. Centrino odpowiedział(a) na Szerszen temat w E34
    Mniej zachodu, mniej kasy, lepsze wyposazenie. Same plusy. Ja generalnie nie lubie swap`ow
  13. No raczej bez sensu. Co?? Przestawala chodzic jak bylo 20l w zbiorniku??
  14. Centrino odpowiedział(a) na Arcy temat w E34
    Tak jak napisal kolega Tudm, jezeli chip jest profesjonalnie wstawiony, jest zaprogramowana dobra mapa paliwa i silnik nie wykazuje oznak zuzycia to nic zlego autku sie nie stanie. Fakt jest taki ze jezeli wszystkie te warunki sa spelniony to obserwuje sie przyrost mocy i momentu oraz zmniejszenie zuzycia paliwa (przy normalnej jezdzie)
  15. Centrino odpowiedział(a) na Dudek II temat w E36
    :search: :search: :search: Jak robisz krotkie odcinki o o tej porze roku jest to normalne zjawisko. Jak przegonisz autko kolejne 200km to nalot zniknie.
  16. Centrino odpowiedział(a) na ppkw temat w E34
    Dokladnie - najpierw dobrze poszukaj. Wyciagnij lampke z bagaznika (ta od podswietlenia) o do jednego kabla podlacz + a do jakiegos elementu karoserii lub do drugiego kabla daj - Na otwarcie zamka powinno wystarczyc.
  17. Centrino odpowiedział(a) na Hasan temat w E30
    Wydaje mi sie ze to za droga zabawa aby sie w to bawic. Jezeli chcesz profesjonalnie wstawic turbinke to sama turbina + jej smarowanie nie wystarcza. Do tego nalezy zrobic dodatkowa magistrale na smarowanie tlokow - a przy tym to juz jest troche zabawy.
  18. Centrino odpowiedział(a) na Mareczek temat w E28
    Napisales ze masz autko od niedawna wiec na poczatek sprawdz opony czy wszystkie maja taki sam rozmiar - moze to byc powodem odlaczania ABSu juz podczas jazdy. Jak nie to tak jak pisza koledzy
  19. Centrino odpowiedział(a) na tygrys temat w E30
    Z tego co wiem to temty zmiany skrzyn z aut na manuala byly juz setki razy na forum. Wystarczy troche poczytac i pokalkulowac.
  20. Centrino odpowiedział(a) na Budyń temat w E34
    Wedlug mnie pada turbinka.
  21. 1. Mozliwe jest ze zawiesza sie termostat - jak sie otworzy to masz miekkie weze a jak nie to sa twarde. Mozesz go wymienic bo to wzglednie niewielki koszt. 2. Piszesz ze wymieniales plyn w chlodzacy i nie odpowietrzyles ukladu. Stawiam na to ze to jest problem. Uklad jest nie odpowietrzony i skutkiem tego sa twoje problemy. Pamietaj ze w beemkach jak zle odpowietrzysz uklad to nie zawsze ci pokazuje ze sie gotuje plyn. Jezeli czujnik nie ma styku z plynem to ci tego nie pokaze. 3. Jakby byla uszkodzona membrana w parowniku to gaz zachodzi w ciekawa reakcje z goracym plynem ze bys wiedzial ze to jest awaria. Ja stawiam na pkt 2 tym bardziej ze piszesz ze czujnik ci pokazuje brak plynu w ukladzie.
  22. Centrino odpowiedział(a) na MarioV6 temat w E34
    A powiedz mi jak to sie objawia. Autko nie pali, kopci czy co?? Po sciagnieciu glowicy widac przeciez cylindry i mozna to stwierdzic na oko. A ten kto ci powiedzial ze masz skorodowane tuleje to jak to sprawdzal??
  23. Centrino odpowiedział(a) na strzelba temat w E30
    No w pierwszej kolejnosci sprawdz bezpieczniki i czy jest prad przy silniczku.
  24. Centrino odpowiedział(a) na artureczec temat w E34
    Jezeli chodzi o wskaznik paliwa to jest to normalna przypadlosc w e34. Wskaznik pokazuje poziom jaki najczesciej wystepowal w autku. Napisz czy jak zalejesz do pelna albo wjezdzisz prawie wszystko to czy nadal stoi tak samo.
  25. Jezeli jestes pewny ze ma tylko 10 000 to go zostaw.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.