Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Centrino odpowiedział(a) na Boggy e36 temat w E36
    Musisz sprawdzic bolce w zawiasach czy nie sa zzarte przez rdze. Jak nie to blacharz
  2. Centrino odpowiedział(a) na 324bmwwww temat w E30
    Hehehehehe wlasnie ja wyzej uzyskales. Robilem to zarowno w 524 jak i 324 i naprawde nie widze problemu. PS Wentylator mozna sciagnac. Tylko pamietaj ze ma lewy gwint
  3. Odczepiac ciegien Bowdena nie radze (to te linki kolorowe) bo bedziesz mial problem zeby po zalozeniu wszystkie suwaki chodzily tak jak powinny. Polecam wyciagnac radyjko i sie chwilke pomeczyc.
  4. Godne, godne :mrgreen: Ale wiecej by moze ktos powiedzial jakbys chociaz zdjecie wkleil
  5. Centrino odpowiedział(a) na mecik temat w E36
    Oczywiscie powinny sie ustawic ale robia to w niewielkim zakresie. Dlatego to wlasnie sie ustawia szczeki jak najblizej bebna.
  6. Centrino odpowiedział(a) na Pinkus temat w E36
    Cos ten twoj mechanik kreci. Za 120 zl naprawil przeplywomierz?? Moze wcale sie nie uszkodzil a mechanik tylko zalozyl gumki na klapki zabezpieczajace?? Mi sie wydaje ze wlasnie tak zrobil. A swoja droga to gazownicy powinni Cie przeszkolic w zakresie gdzie sa i jak zalozyc gumki po strzale. Pozdro
  7. Centrino odpowiedział(a) na 324bmwwww temat w E30
    Nie widze potrzeby wyciagania chlodnicy
  8. Centrino odpowiedział(a) na Sad Ripper temat w E34
    Z tego co wiem to sa to te same silniki. Roznica jest faktycznie w oprogramowaniu i budowie kolektora wydechowego (nie wiem jak dolotowy)
  9. Centrino odpowiedział(a) na koala12 temat w E36
    Ja bym zrobil i to jak najszybciej gdyz moze w kazdej chwili pasc. A jak znam zycie to zrobi to w najmniej odpowiednim momencie. Nie rozumiem tylko po co kupowac uzywke i ryzykowac jak mozna kupic taka pompe w sklepie za cene 100 - 200 zl i to juz dobrej firmy
  10. Nie wiem jak jest w innych modelach ale w e30 316 M40 jest to element nr 5 na rysunku: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AB11&mospid=47251&btnr=34_0151&hg=34&fg=15 Znajduje sie on bezposrednio pod pompa hamulcowa.
  11. Centrino odpowiedział(a) na sebo.m temat w E30
    Tez stawiam na zbyt niski poziom oleju. Ewentualnie jego wiek
  12. Wystarczylo otworzyc tylna klape (da rade kluczykiem) a nastepnie na kable od lampki (tej w bagazniku) podac prad. Na otwarcie zamka wystarczy. PioterW - nikt tu nie pisal ze chce sie wlamac do autka bez kluczyka.
  13. Podstawowa sprawa to taka jaki masz silnik. Wiemy tylko ze 1.6 i nic wiecej. A poza tym orientacyjne ceny sa tu: http://www.realoem.com/bmw/
  14. Jak nie umiesz hamowac to tak mozesz napisac bo wg mnie to wlasnie jest odwrotnie. ABS jak zaczyna dzialac (czyt. jak sie blokuja kola) generalnie wydluza droge hamowania. Tak wiec zima wydluzy bardziej niz w lecie. Mysle ze problem nie tkwi w tarce na drodze tylko w amortyzatorach albo w Tobie, sadze tak iz uwazam ze albo zaczynasz hamowac zbyt pozno albo masz uszkodzony ABS albo zepsute amorki. Wydaje mi sie ze masz uszkodzony ABS i komputer go poprostu wylacza. Pozdro All
  15. Jezeli nie smaruje tylko gory to znaczy ze zaciol sie zaworek na pompie. Mozna go przeszlifowac ale lepiej jest ja wymienic.
  16. hehehehehe mam nadzieje ze dadza wszystkim milosnikom BMW po nowej M-power :mrgreen:
  17. Ja tez nie mam z tym problemow - na szczescie. Kiedys wytlumaczylem jej ze najpierw jest BMW a pozniej Ona :)
  18. Fazer - jak Ci ABS przeszkadza to czemu sobie go nie wylaczysz?? Wystarczy wyciagnac odpowiedni przekaznik, odlaczyc czujnik i juz nie ma ABS`u. Pozostaje pytanie - PO CO??
  19. Mam 2.4 TD i pali mi miedzy 7 a 9 literkow.
  20. Oczywiscie ze moga sie zablokowac ale wcale nie musza. To ze u Ciebie sie nie blokuja nie musi swiadczyc o awarii ukladu.
  21. Centrino odpowiedział(a) na mecik temat w E36
    Generalnie hamulce z ABS`em mozna odpowietrzac w tradycyjny sposob i to daje dobre rezultaty. Skoro masz miekki pedal i hamulce ci lapia za drugim razem to zdecydowanie jeszcze gdzies jest powietrze. Sprobuj odpowietrzyc go ponownie.
  22. Centrino odpowiedział(a) na Pam_Rob temat w E30
    Bo zapewne od tych wlasnie paru dni jest jakas nieszczelnosc.
  23. A kto powiedzial ze tylne kola maja sie blokowac?? Generalnie tylne hamulce nie sluza do hamowania tylko utrzymania kierunku jazdy podczas hamowania.
  24. Centrino odpowiedział(a) na Centrino temat w E34
    Ja juz wiem :) Nie wiem jak jest w 535 ale w 524 nalezy wymontowac tylne glosniki i pod nimi sa sroby od amorka (mozna tez wymontowac tylna polke ale to raczej nie oplacalne.
  25. Co rozumiesz pod slowem oryginal i po co ci oryginal?? W kazdym sklepie motoryzacyjnym dostaniesz taki simering i nie musi to byc wcale oryginal.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.