Skocz do zawartości

Centrino

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Centrino

  1. Jestem za. Sam z reszta poluje na model e34.
  2. Centrino odpowiedział(a) na Mariusz 735i temat w E34
    Na wale glownym jest znak na kole i kierowany jest na uszczerbek na dolnej obydowie rozrzadu. Gore i pompe zaznaczalem mazakiem. Tylko uwazaj jak bedziesz robil rozrzad bo w 2.4TD na kole od walka rozrzadu jest ruchomy klin i mozna kolo o jeden zab w jedna i druga strone przestawic.
  3. Z tego co wiem to slusarz potrafi dorobic kluczyki do wyciagnietych wkladek. Powyciagaj wszystkie wkladki i daj do zrobienia.
  4. Centrino odpowiedział(a) na Tyszkanin temat w E30
    Tylko zorientuj sie na temat kosztow swapu silnika. Wbrew pozorom sa dosc spore
  5. Centrino odpowiedział(a) na Emiter temat w E39
    Stawiam na regulator napiecia
  6. W M40 mialem niebieskie, jak padly to zlaozylem takie z e28 z konca produkcji i nic sie nie zmienilo ani przyrost ani strata mocy. W motorze czytalem ze filtr stozkowy zabija przeplywki.
  7. Z tego co wiem to sa takie same. Roznica polega na oprogramowaniu kompa i dlugosci otwarcia wtryskiwaczy.
  8. Centrino odpowiedział(a) na Strychal temat w E36
    A nie ma napisu na sprezynach?? Z tego co wiem to jak sa dobre markowe sprezyny to widnieje na nich napis z nazwa producenta.
  9. No coz w twoim przypadku faktycznie byla pompka. No i faktycznie zasysalo powietrze. Ale dobrze ze sie wyjasnilo.
  10. Centrino odpowiedział(a) na Tyszkanin temat w E30
    No to ci powiem ze 60tys to nie tak sporo. TYle pasek powinien wytrzymac nawet w M40. Szansa jest ze glowica jest cala tylko ze nikla. Mozesz sciagnac walek i dzwigienki i probowac wciskac zawory. Jezeli wszystkie chodza i bez przeszkod wracaja na swoja pozycje to mozesz sprobowac zalozyc rozrzad i odpalic autko. Bedziesz wiedzial wtedy jak chodzi i czy trzeba sciagac glowice. Pozdro
  11. Centrino odpowiedział(a) na koala12 temat w E34
    Popieram kolegow wyzej. Kazdy diesel, nawet zaraz po wymianie, bedzie mial czarny jak smola olej. Jest to normalne zjawisko i nie trzeba sie tym przejmowac. Wazne aby w tym oleju nie bylo opilkow metalu i bialego nalotu
  12. Centrino odpowiedział(a) na zborek temat w E36
    Po pierwsze to tytuluj poprawnie watki zaznaczajac rowniez do jakiego modelu auta to sie tyczy. Po drugie czy uzyles opcji "szukaj" - bo wydaje mi sie ze nie Po trzecie witaj na forum :)
  13. Centrino odpowiedział(a) na Quake_bmw temat w E30
    5 tys obrotow to juz niestety ale koniec obrotomierza w tym modelu silnika. ETA to super wynalazek i mysle ze to jest jakas wada. Sprawdz filtr paliwa.
  14. No tos Kornelio rade dal :)
  15. A jaka to rewelacja?? Te plany sa nam - milosnikom tej marki - juz dawno znane.
  16. A w e39 nie jest czasem tak samo jak w e34 ze sie cala piaste wymienia a nie lozysko??
  17. Podstawa to ETK gdzie mozna sobie porownac numery czesci (czy sa takie same czy inne) choc mi sie wydaje ze jest po prostu inna mapa paliwa i nic wiecej.
  18. Centrino odpowiedział(a) na Drachenfels temat w E34
    Po sciagnieciu glowicy to i tak mozna dac do planowania i na szczelnosc. Ogladnij dobrze weze wszystkie czy nie zbiera sie na nich grzyb (polaczenia). Moga sie tam tworzyc mikrowycieki, ktore odparowuja zaraz po wydostaniu sie na powietrze i nie widac tam plynu
  19. Centrino odpowiedział(a) na koala12 temat w E36
    a pozniej czy idzie napiecie na kableach tych co ida do plywaka
  20. pawers ma racje - w taki sposob wlasnie sie oblicza opony i w taki sposob mozna dobierac rozmiar oponek. Ja nie widze nic zlego w zalozeniu tych opon a roznica 5 w wysokosci bedzie po prostu niezauwazalna.
  21. Centrino odpowiedział(a) na dobi5 temat w E30
    1. Przeczytaj regulamin 2. :search: :search: :search: a wiele znajdziesz
  22. Centrino odpowiedział(a) na MŁODY_lublin temat w E36
    O fajnie ze napisales ze to e36. Mysle ze tez wystarczy wstawic tylko obrotomierz bo plytki sa te same dla wiekszosci modeli (roznica 4 lub 6 cylindrow) i tu zwroc uwage z czego zakladasz bo jak zalozysz od 6 cyl to bedzie ci inaczej pokazywal
  23. Powiem tak: polsyntetyk to jest niezbedne minimum dla M40. Jezeli juz jezdzi na mineralce to nie wlewajcie juz do niego pol czy full syntetykow bo to wyplucze silnik i zatka kanaliki w hydrozawoach i te w tym momencie umieraja. Podobnie wowczas dzieje sie ze smarowaniem walka - listwa sie zatyka i rowniez to smarowanie jest cieniutkie czego efektem jest nadmierne (jezeli w M40 mozna powiedziec o normalnym zuzyciu elementow glowicy) zuzycie walka i dzwigienek.
  24. Centrino odpowiedział(a) na kaska temat w E34
    Dokladnie tak jak koledzy pisza. Raczej sposobu na maske nikt ci nie powinien podawac gdyz jestes jeszcze za malo wtajemniczony. ale pod maska jest wyciagniety trzpiec z "+" i latwo mozna podlaczyc jakies zasilanie awaryjne
  25. Mozesz wstawic spokojnie tylko dobrze wymierz na wysokosc.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.