Treść opublikowana przez tomaszf
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
z tego co mi wiadomo nie ma poza flashowaniem DDE
-
E46 318td jaki czujnik/bład
sam jeszcze nie mialem takich problemow ale z tego co pamietam ludzie pisali zeby kupowac tylko orginalne czujniki do abs bo inaczej wydasz kase dwa razy
-
320d Różnica miedzy silnikiem M47n a M47r PILNE!!!
w M47 nie ma klapek ... w M47N (TU) sa
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
w e90 przynajmniej tym z N47 nie ma nawet mikro drgniecia ... moze lekkie przy starcie ale stop jest tak spokojny ze nie czuc jak silnik gasnie tylko slychac ... tylko ciezko to porownac bo w N-ce jest kompletnie inny kolektor dolotowy, nowszy common rail a co rowniez wazne kompletnie inny program w DDE itepe itede
-
330d - Falujące obroty/Falowanie obrotów..
elektryczny podgrzewacz .. wylacz grzanie szyby na tyl, fotele itepe to powinno sie polepszyc :)
-
320d brak ogrzewania
zapusc szukalke ... temat przewijal sie milion razy ... termostat egr tez ok ?
-
320d - awaryjne otwieranie maski samochodu
niby jest w tym piku opisane jak otworzyc maske ale nie mam pojecia jak to ma dzialac z wkladaniem balona w drzwi kierowcy i pompowaniem go ... zapewne ramka kolo szyby sie odchyli pozniej wkladasz hak w szpare i ciagniesz za otwarcie maski ... troche inwazyjna metoda :D
-
320d - awaryjne otwieranie maski samochodu
mysle ze wyjscia za bardzo innego nie masz ... chyba ze chcesz bic szybe :twisted: ... kable od akku do komory silnika ida srodkiem wiec jedynie z bezposrednim podlaczeniem do akku na zewnatrz masz rozrusznik ... przy nie domnietej klapie tez nic zakombinujesz poza domknieciem jej :D ... zaraz lukne w ten link
-
320d - awaryjne otwieranie maski samochodu
dobry pomysl tylko z deka roboty zeby sie dostac do rozrusznika ... nic nie uszkodzisz tylko biegunowosc dobrze podepnij.
-
320D Touring - Jak awaryjnie otworzyc klape bagaznika?
podlacz pod maska i nie pekaj
-
320d - awaryjne otwieranie maski samochodu
bylem to u siebie ogladnac i cienko to widze ... wyciagniecie nerek nic nie daje a jesli juz to tylko prawa patrzac od przodu ... zamek zasloniety jest plastikowa oslona z tymi otworami na nerki, ktora jest mocowana jest do przedniego pasa, linka idzie gora nad reflektorem ciezko bedzie sie do niej dostac ... od spodu jakby sciagnac oslony obudowa chlodnicy blokuje dostep do zamka zreszta trzebaby miec 1.5m reke
-
330d czy pasuje sterownik swiec zarowych z e90?
hehehe ... no cena moze faktycznie zaporowa ... wg. bmwfans.ifno podejdzie :)
-
Rozrusznik się nie cofa?
pol sekundy Cie martwi ? rozumiem 5 sekund ... albo tak jak ja mialem az do spalenia sie rozrusznika :)
-
330d czy pasuje sterownik swiec zarowych z e90?
http://www.allegro.pl/item852868350_nowy_sterownik_swiec_zarowych_bmw_e60_e65_e90_e46.html
-
KOLEKTOR POWIETRZA 530d po lifcie
temat kolektorow jest w dziale E60 ... przedliftowe mialy tylko w automacie, poliftowe rowniez w manualu ... nie ma zadnej granicy przebiegu oczywiscie czym dalej tym gorzej ale padaly i auta z przebiegiem 50 tys km przez kolektor ... podobno zalecana wymiana to 100 tys a nie 200 ... klapki poprawiaja prace na niskich obrotach oraz emisje ... po kastracji jest roznie kazdy ma swoja opinie ... jedni mowia lepiej inni bez zmian a jeszcze inni minimalnie slabiej na dole
-
E91 320d świece żarowe
na komputerze tak tyle ze diagnostycznym :) wskazana wymiana kompletu ... nie potrzeba zadnej synchronizacji :8)
-
320d Wybór chłodnicy
siema TurboCharged :) ... luknij tu http://www.chlodnice.bydgoszcz.pl
-
obwód zapłonu 1 rozłączenie akumulatora zaduża rezystencja
uda :D
-
320d 2002r Uszczelka pod glowica?
jest mozliwe ze nie masz ... przejzyj dobrze najpierw weze i chlodnice pod wzgledem wyciekow
-
320d Awaria wycieraczek przód
przekaznik ... jesli sie nie myle tam gdzie DDE czyli otwierasz maske, prawa strona, z tylu przy podszybiu
-
320d 2002r Uszczelka pod glowica?
jesli sie nie myle kilka raz temat sie przewijal ostatnio ... poszukaj chlodniczki EGR
-
Webasto - nie uruchamia sie po ustawieniu czasu
masz IHKA i nie masz tej pompki ? combustion fan zawsze Ci startuje ?
-
320d silnik zaczął terkotać, samochód stanął
klapki odpadaja bo ten silnik ich nie mial ... moze pekniety wal ?
-
320d Awaria wycieraczek przód
skoro nie dzialaja Ci w zadnej pozycji to czujnik deszczu raczej chyba mozesz wykluczyc ... przekaznik, silnik :?:
-
Webasto - nie uruchamia sie po ustawieniu czasu
metering pump to pompa podajaca paliwo do webasta