Skocz do zawartości

tomaszf

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszf

  1. z tego co mi wiadomo nie ma poza flashowaniem DDE
  2. sam jeszcze nie mialem takich problemow ale z tego co pamietam ludzie pisali zeby kupowac tylko orginalne czujniki do abs bo inaczej wydasz kase dwa razy
  3. w M47 nie ma klapek ... w M47N (TU) sa
  4. w e90 przynajmniej tym z N47 nie ma nawet mikro drgniecia ... moze lekkie przy starcie ale stop jest tak spokojny ze nie czuc jak silnik gasnie tylko slychac ... tylko ciezko to porownac bo w N-ce jest kompletnie inny kolektor dolotowy, nowszy common rail a co rowniez wazne kompletnie inny program w DDE itepe itede
  5. elektryczny podgrzewacz .. wylacz grzanie szyby na tyl, fotele itepe to powinno sie polepszyc :)
  6. tomaszf odpowiedział(a) na wojciocie temat w E46
    zapusc szukalke ... temat przewijal sie milion razy ... termostat egr tez ok ?
  7. niby jest w tym piku opisane jak otworzyc maske ale nie mam pojecia jak to ma dzialac z wkladaniem balona w drzwi kierowcy i pompowaniem go ... zapewne ramka kolo szyby sie odchyli pozniej wkladasz hak w szpare i ciagniesz za otwarcie maski ... troche inwazyjna metoda :D
  8. mysle ze wyjscia za bardzo innego nie masz ... chyba ze chcesz bic szybe :twisted: ... kable od akku do komory silnika ida srodkiem wiec jedynie z bezposrednim podlaczeniem do akku na zewnatrz masz rozrusznik ... przy nie domnietej klapie tez nic zakombinujesz poza domknieciem jej :D ... zaraz lukne w ten link
  9. dobry pomysl tylko z deka roboty zeby sie dostac do rozrusznika ... nic nie uszkodzisz tylko biegunowosc dobrze podepnij.
  10. podlacz pod maska i nie pekaj
  11. bylem to u siebie ogladnac i cienko to widze ... wyciagniecie nerek nic nie daje a jesli juz to tylko prawa patrzac od przodu ... zamek zasloniety jest plastikowa oslona z tymi otworami na nerki, ktora jest mocowana jest do przedniego pasa, linka idzie gora nad reflektorem ciezko bedzie sie do niej dostac ... od spodu jakby sciagnac oslony obudowa chlodnicy blokuje dostep do zamka zreszta trzebaby miec 1.5m reke
  12. hehehe ... no cena moze faktycznie zaporowa ... wg. bmwfans.ifno podejdzie :)
  13. pol sekundy Cie martwi ? rozumiem 5 sekund ... albo tak jak ja mialem az do spalenia sie rozrusznika :)
  14. http://www.allegro.pl/item852868350_nowy_sterownik_swiec_zarowych_bmw_e60_e65_e90_e46.html
  15. temat kolektorow jest w dziale E60 ... przedliftowe mialy tylko w automacie, poliftowe rowniez w manualu ... nie ma zadnej granicy przebiegu oczywiscie czym dalej tym gorzej ale padaly i auta z przebiegiem 50 tys km przez kolektor ... podobno zalecana wymiana to 100 tys a nie 200 ... klapki poprawiaja prace na niskich obrotach oraz emisje ... po kastracji jest roznie kazdy ma swoja opinie ... jedni mowia lepiej inni bez zmian a jeszcze inni minimalnie slabiej na dole
  16. na komputerze tak tyle ze diagnostycznym :) wskazana wymiana kompletu ... nie potrzeba zadnej synchronizacji :8)
  17. tomaszf odpowiedział(a) na TC temat w E46
    siema TurboCharged :) ... luknij tu http://www.chlodnice.bydgoszcz.pl
  18. tomaszf odpowiedział(a) na drago8 temat w E46
    jest mozliwe ze nie masz ... przejzyj dobrze najpierw weze i chlodnice pod wzgledem wyciekow
  19. tomaszf odpowiedział(a) na subclub temat w E46
    przekaznik ... jesli sie nie myle tam gdzie DDE czyli otwierasz maske, prawa strona, z tylu przy podszybiu
  20. tomaszf odpowiedział(a) na drago8 temat w E46
    jesli sie nie myle kilka raz temat sie przewijal ostatnio ... poszukaj chlodniczki EGR
  21. masz IHKA i nie masz tej pompki ? combustion fan zawsze Ci startuje ?
  22. klapki odpadaja bo ten silnik ich nie mial ... moze pekniety wal ?
  23. tomaszf odpowiedział(a) na subclub temat w E46
    skoro nie dzialaja Ci w zadnej pozycji to czujnik deszczu raczej chyba mozesz wykluczyc ... przekaznik, silnik :?:
  24. metering pump to pompa podajaca paliwo do webasta

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.