Treść opublikowana przez 330i
-
Mój program do odczytu parametrów Live-Data w E46
Ciekawy bajer. Ktoś miał chyba dużą wiedzę z zakresu programowania sprzętowego. Sprzęt bym ogarnął, tylko musiał bym podejrzeć co "lata" po RS. Tak właśnie planuje. To na czym w pierwszej kolejności mi zależy, to możliwość zrobienia właśnie testu live-data w trakcie jazdy i analiza historycznych testów w domu na spokojnie, bez kręcenia filmów i mówienia na głos, który bieg, jakie obroty, bez robienia zrzutów ekranów itd. Czekam z niecierpliwością na efekty.
-
Mój program do odczytu parametrów Live-Data w E46
HUDa nie widziałem, ale znalazłem coś takiego. http://www.ecstuning.com/BMW-E46-330i-M54_3.0L/Search/SiteSearch/P3cars/ES2635514/ Pomyśl nad zrobieniem rejestratora parametrów z w czasie, tak żeby podłączyć lapka podczas jazdy i w domu na spokojnie przeanalizować rejestracje.
-
Mój program do odczytu parametrów Live-Data w E46
Szacun. Zacząłeś robić, coś co mi chodziło po głowie od dłuższego czasu. Niestety ostatni raz programowałem PC jakieś 10 lat temu i trzeba by sobie dużo przypominać. Gratulacje i życzę powodzenia.
-
Zmiana Business CD na Navi GPS 16:9 BMW
:search: DYNAVIN
-
325TI- Podłączenie w aucie telefonu
No, niestety tanio nie jest. W przypadku dużej navi trzeba jeszcze dokupić wiązkę wpinaną w tuner z bagażnika i przeciągnąć ją np. do przodu do schowka. Jest trochę zabawy, ale podtrzymuje, najciekawsze rozwiązanie.
-
325TI- Podłączenie w aucie telefonu
Poszukaj tutaj http://www.dension.com/ Zastanawiałem się swego czasu nad GWP1BM4. Moim zdaniem jest to obecnie najciekawsze rozwiązanie dodające funkcję Bluetooth i zmieniarkę MP3 będące w pełni zintegrowane z E46.
-
poważny wyciek prosz pilnie o pomoc
Czytaj uważnie. BaX wszelkie niezbędne informacje potrzebne do zorganizowania tych śrub zawarł tutaj. Jeśli twierdzisz, że ASO odpada to odrzuć fragment dotyczący ASO.
-
poważny wyciek prosz pilnie o pomoc
To co zaproponował BaX to najlepsze rozwiązanie. Wracasz do oryginalnych gwintów. :cool2:
-
Pomoc przy kupnie e46 330d
W tym z pierwszego linka dziwna kolorystyka wnętrza i jakoś inaczej ta tapicerka wygląda na przednich fotelach. Może obszywane.
-
Malowanie dodatków w e46
No to się zaczęło. E46 schodzi na psy. Wracając do tematu. Felgi do lakiernika albo malowanie proszkowe. :duh: Gril okleić folią :mad2: , było gdzieś na forum. :search: Proponuję jeszcze obudowy lusterek, dwa pasy przez środek i obowiązkowy napis na drzwiach 318i. Może na masce jakaś trupia czacha. :duh: :mad2: :cry2: Koledzy, jakieś dalsze pomysły, pomóżmy korsjan7 upodlić to auto do końca.
-
Bmw E46 325 TI- kilka pytań o ekonomiczności i mocy
Auto kosztuje 19500. Załóżmy, że koszt transportu i rejestracji wynosiły 2000 zł - na pewno były większe (opłata recyklingowa, tłumaczenia, blachy, transport itp) Załóżmy że gość na tym zarabia 2000 zł. Czyli auto kosztowało 15500zł Odejmijmy od tego akcyzę (18,6%) 15500/1,186 = 13000zł Przeliczając na euro 13000zł / 4,2 = 3100 euro. Sorry takie rzeczy tylko w erze, albo dostał od kogoś prezent. Dla mnie mocno podejrzane.
-
BMW e46 SMG swap z m54b25 na n53b30 lub n52b30?
Tak z ciekawości. Co się stało, że zatarłeś M54?
-
mechanik vs mechanik bmw
jak sie źle zaloguje to jest viperem Nooo, to wszystko jasne.
- mechanik vs mechanik bmw
-
BMW E46 środkowy pas bezpieczeństwa
Tam są napinacze? :jawdrop:
-
stłuczka bmw e46
Nie wiem co kombinujesz, ale te komplety z aukcji są z przedlifta, a Ty masz polifta. Zderzak, maska, błotniki, lampy.... są inne. Kolor chyba się zgadza.
-
emblematy e46
Na kierownicę chyba nie da się kupić. Reszta w ASO.
-
320i zabezpieczenie antykradzieżowe
To spróbuj wykupić za granicą.
-
320i zabezpieczenie antykradzieżowe
Tego typu wynalazki zabezpieczają tylko na papierze. Jak ubezpieczenie to tylko AutoCasco w pełnej opcji ze stałą wartości pojazdu itp. Na krótki pobyt w PL bierz abonament na parking strzeżony tak jak pisze carl0s.
-
Oświetlenie - spadające napięcie na pinie GM
Zmierz rezystancję przewodu 12V i masowego. (od samego początku do końca). Jeśli rezystancja będzie równa 0, to szukaj zimnego lutu w module GM, jeśli nie, to szukaj słabego styku w obwodach.
-
Felgi z innym rozstawem śrub do e46 POMOCY
Dobra decyzja :cool2:
-
Felgi z innym rozstawem śrub do e46 POMOCY
Panowie przestańcie sobie tutaj żartować z kolegi, bo ma poważny problem. :D Zastanawia mnie po co taka rzeźba, po co zakładać felgi 4x100 do E46. Czy te koła z przejściówkami będą się należycie trzymać samochodu? Z ET30 zrobi się pewnie jakieś ET20 albo i mniej. Okaże się, że będzie to to obcierać o nadkola. Po kiego ....... Normalnych nie było, te 4x100 są jakieś cudnej urody, czy o co chodzi.
-
e46 Brak ogrzewania
Nie wiem czy słusznie, ale dalej bym się czepiał czujnika. Ustawiasz 32 st w trybie "manual" to dmucha 32 tylko, że wg informacji z uszkodzonego czujnika. Mam na myśli, że czujnik mierząc rzeczywistą temperaturę, powiedzmy 16 st daje informację do komputera, że jest 32 st. W trybie "auto" komputer reguluje temperaturą na wylocie w sposób zapewniający utrzymanie we wnętrzu temperatury na ustawionym poziomie. W trybie "manual" komputer ustawia stałą temperaturę na wylocie do kabiny i nie zajmuje się temperaturą we wnętrzu. Tak to na chłopski rozum powinno działać. Czy zmiana ustawienia temperatury na panelu w trybie "manual" powoduje zmianę temperatury na wylocie?
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Nie przesadzajcie używane Styling 44 powinno się udać wyhaczyć. Oczywiście nie tak, że klikam i kupuję. Trzeba trochę poczekać i się trafi. No chyba, że kolega chce z oponami to życzę powodzenia.
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Styling 44 to chyba dobra propozycja. Wg mnie felga ładna, masa tego na na portalach aukcyjnych więc w budżecie powinieneś się zmieścić. Niestety jest to oklepany wzór. Jak chcesz coś bardziej oryginalnego to proponuję np. styling 71. Felga moim zdaniem ładna i rzadko spotykana. Mam takie do sprzedania z oponami CSC5, niestety w budżecie się nie zmieścisz.