Skocz do zawartości

330i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 330i

  1. Ciekawy bajer. Ktoś miał chyba dużą wiedzę z zakresu programowania sprzętowego. Sprzęt bym ogarnął, tylko musiał bym podejrzeć co "lata" po RS. Tak właśnie planuje. To na czym w pierwszej kolejności mi zależy, to możliwość zrobienia właśnie testu live-data w trakcie jazdy i analiza historycznych testów w domu na spokojnie, bez kręcenia filmów i mówienia na głos, który bieg, jakie obroty, bez robienia zrzutów ekranów itd. Czekam z niecierpliwością na efekty.
  2. HUDa nie widziałem, ale znalazłem coś takiego. http://www.ecstuning.com/BMW-E46-330i-M54_3.0L/Search/SiteSearch/P3cars/ES2635514/ Pomyśl nad zrobieniem rejestratora parametrów z w czasie, tak żeby podłączyć lapka podczas jazdy i w domu na spokojnie przeanalizować rejestracje.
  3. Szacun. Zacząłeś robić, coś co mi chodziło po głowie od dłuższego czasu. Niestety ostatni raz programowałem PC jakieś 10 lat temu i trzeba by sobie dużo przypominać. Gratulacje i życzę powodzenia.
  4. :search: DYNAVIN
  5. 330i odpowiedział(a) na Zequ temat w E46
    No, niestety tanio nie jest. W przypadku dużej navi trzeba jeszcze dokupić wiązkę wpinaną w tuner z bagażnika i przeciągnąć ją np. do przodu do schowka. Jest trochę zabawy, ale podtrzymuje, najciekawsze rozwiązanie.
  6. 330i odpowiedział(a) na Zequ temat w E46
    Poszukaj tutaj http://www.dension.com/ Zastanawiałem się swego czasu nad GWP1BM4. Moim zdaniem jest to obecnie najciekawsze rozwiązanie dodające funkcję Bluetooth i zmieniarkę MP3 będące w pełni zintegrowane z E46.
  7. Czytaj uważnie. BaX wszelkie niezbędne informacje potrzebne do zorganizowania tych śrub zawarł tutaj. Jeśli twierdzisz, że ASO odpada to odrzuć fragment dotyczący ASO.
  8. To co zaproponował BaX to najlepsze rozwiązanie. Wracasz do oryginalnych gwintów. :cool2:
  9. 330i odpowiedział(a) na eddy62 temat w E46
    W tym z pierwszego linka dziwna kolorystyka wnętrza i jakoś inaczej ta tapicerka wygląda na przednich fotelach. Może obszywane.
  10. 330i odpowiedział(a) na korsjan7 temat w E46
    No to się zaczęło. E46 schodzi na psy. Wracając do tematu. Felgi do lakiernika albo malowanie proszkowe. :duh: Gril okleić folią :mad2: , było gdzieś na forum. :search: Proponuję jeszcze obudowy lusterek, dwa pasy przez środek i obowiązkowy napis na drzwiach 318i. Może na masce jakaś trupia czacha. :duh: :mad2: :cry2: Koledzy, jakieś dalsze pomysły, pomóżmy korsjan7 upodlić to auto do końca.
  11. Auto kosztuje 19500. Załóżmy, że koszt transportu i rejestracji wynosiły 2000 zł - na pewno były większe (opłata recyklingowa, tłumaczenia, blachy, transport itp) Załóżmy że gość na tym zarabia 2000 zł. Czyli auto kosztowało 15500zł Odejmijmy od tego akcyzę (18,6%) 15500/1,186 = 13000zł Przeliczając na euro 13000zł / 4,2 = 3100 euro. Sorry takie rzeczy tylko w erze, albo dostał od kogoś prezent. Dla mnie mocno podejrzane.
  12. Tak z ciekawości. Co się stało, że zatarłeś M54?
  13. 330i odpowiedział(a) na viper43x temat w E46
    jak sie źle zaloguje to jest viperem Nooo, to wszystko jasne.
  14. 330i odpowiedział(a) na viper43x temat w E46
    Staszek to Ty?
  15. Tam są napinacze? :jawdrop:
  16. 330i odpowiedział(a) na radek1832 temat w E46
    Nie wiem co kombinujesz, ale te komplety z aukcji są z przedlifta, a Ty masz polifta. Zderzak, maska, błotniki, lampy.... są inne. Kolor chyba się zgadza.
  17. 330i odpowiedział(a) na thebuhh temat w E46
    Na kierownicę chyba nie da się kupić. Reszta w ASO.
  18. To spróbuj wykupić za granicą.
  19. Tego typu wynalazki zabezpieczają tylko na papierze. Jak ubezpieczenie to tylko AutoCasco w pełnej opcji ze stałą wartości pojazdu itp. Na krótki pobyt w PL bierz abonament na parking strzeżony tak jak pisze carl0s.
  20. Zmierz rezystancję przewodu 12V i masowego. (od samego początku do końca). Jeśli rezystancja będzie równa 0, to szukaj zimnego lutu w module GM, jeśli nie, to szukaj słabego styku w obwodach.
  21. Dobra decyzja :cool2:
  22. Panowie przestańcie sobie tutaj żartować z kolegi, bo ma poważny problem. :D Zastanawia mnie po co taka rzeźba, po co zakładać felgi 4x100 do E46. Czy te koła z przejściówkami będą się należycie trzymać samochodu? Z ET30 zrobi się pewnie jakieś ET20 albo i mniej. Okaże się, że będzie to to obcierać o nadkola. Po kiego ....... Normalnych nie było, te 4x100 są jakieś cudnej urody, czy o co chodzi.
  23. 330i odpowiedział(a) na patrum temat w E46
    Nie wiem czy słusznie, ale dalej bym się czepiał czujnika. Ustawiasz 32 st w trybie "manual" to dmucha 32 tylko, że wg informacji z uszkodzonego czujnika. Mam na myśli, że czujnik mierząc rzeczywistą temperaturę, powiedzmy 16 st daje informację do komputera, że jest 32 st. W trybie "auto" komputer reguluje temperaturą na wylocie w sposób zapewniający utrzymanie we wnętrzu temperatury na ustawionym poziomie. W trybie "manual" komputer ustawia stałą temperaturę na wylocie do kabiny i nie zajmuje się temperaturą we wnętrzu. Tak to na chłopski rozum powinno działać. Czy zmiana ustawienia temperatury na panelu w trybie "manual" powoduje zmianę temperatury na wylocie?
  24. Nie przesadzajcie używane Styling 44 powinno się udać wyhaczyć. Oczywiście nie tak, że klikam i kupuję. Trzeba trochę poczekać i się trafi. No chyba, że kolega chce z oponami to życzę powodzenia.
  25. Styling 44 to chyba dobra propozycja. Wg mnie felga ładna, masa tego na na portalach aukcyjnych więc w budżecie powinieneś się zmieścić. Niestety jest to oklepany wzór. Jak chcesz coś bardziej oryginalnego to proponuję np. styling 71. Felga moim zdaniem ładna i rzadko spotykana. Mam takie do sprzedania z oponami CSC5, niestety w budżecie się nie zmieścisz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.