Treść opublikowana przez godzill
-
bmw e39 520i odpalanie
moze inaczej zamiast dlugo krecic przekreć kluczyk zeby właczyć pompe poczekaj z 15s wyłącz i jeszcze raz i dopiero odpalaj zobaczmy czy to zadziala jak tak to cofa sie paliwko :cool2:
-
e39 520i m52b20 audio zagadka
we wzmacniaczu masz powinno byc wyjscie na tz audi in z głosników dzieki niemu mozesz podłączyc kabel pod jeden z głosników na tylnej półnce kabel wzbudzający wzmacniacz mozesz podłaczyc pod przekaznik pompy paliwa w bagazniku + i - do aku tez w bagazniku :cool2:
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
ogolnie to maja 2 lata gwarancji powinny wytrzymac chociaz tyle ewentualnie firma SRL
-
E39 zawieszenie MasterSport Opinie????
Witam poprosze o opinie firmy Mastersport chce kupic zawieszenie tej firmy zakładał ktos tej firmy produkty?? wahacze koncówki kierownicze itd
-
e39 2002 zamek drzwi po włamaniu
wkładka ci mechanicznie blokuje zamek nic tu z kodowaniem nie zrobisz
-
e39 komputer 523i
u mnie bylo podobnie okazalo sie ze przekaznik nie styka od silnika i nie wlanczał wszystkich cewek losowo wypadał zapłon
-
e39 2002 zamek drzwi po włamaniu
odłacz ciegno od wkladki pewnie trzyma i zamek sie nie zamyka tylko sprawdz sobie najpierw czy mozesz otworzyc samochod z wkłądki bagaznika normalnie i awaryjnie
-
odgrzybianie klimy??
temat sie powtarza w kółko był jakis gosc co wymyslił sposób jakims srodkiem do odkarzania uzywanym w szpitalach podobno pomaga do kupienia w aptekach nazwy musiscie sobie poszukac na forum gdzies jest
-
albo jak sprawdzic szczelnosc układu chłodzenia
trzeba jezdzic sprawdzac olej i wode czy nie zmieniaja koloru masło pod korkiem oleju i uwazac na temp
-
528 Przekaźnik pompy paliwa
w bagazniku jest chyba środkowy połaczony razem z radiem
-
Wymiana oleju silnikowego - potrzebny manual.
przydają sie zeby syf ci nie przeleciał dalej powinny byc w komplecie z filtrem
-
Utrzymanie e39 2,5i lub z gazem vs E36 1,6i ?
15 w manualu spokojnie wychodzi przy ciezkiej nodze i głownie miasto moja malo kiedy schodzi ponizej 13 to spalanie na banerze ponizej jest bez odcinków na benzynie
-
Utrzymanie e39 2,5i lub z gazem vs E36 1,6i ?
+ 30% do kosztów 4cylindrówki dodatkowo zalezy od ilosci vanosów domyslam sie ze nie kupisz e39 z przebiegiem do 100tys km tylko okolo 300tys wiec mogą ci wypaśc wymiana cewek swiec czujników itd koszt instalacji gazowej na 6 cylidrów tez jest wiekszy wiecej oleju wchodzi i wiele wiele innych gadzetów awaryjność jest znikoma o wiekszosci rzeczy dowiesz sie dopiero na przegladzie w mojej stwierdzili rok temu ze całe zawieszenie sie sypie ma luzy itd i jeszcze jezdzi pwoli zbieram sie do wymiany bo mialem inne wydatki :mrgreen:
-
Utrzymanie e39 2,5i lub z gazem vs E36 1,6i ?
naprawa zawieszenia na jedno koło 400zł w e36 w e39 1200zł spalanie podobne koszty OC od 2l w góre stała stawka podatek od wzbogacenia 18% w przypadku 2,5L koszty utrzymania silnika + 30% 2 filtry kabinowe klima duzy pojemnik 1,1kg gazu lub nowsze 800g koszty opon powiedzmy na 17" wiadome 400zł sztuka i w góre olej do silnika pełny syntetyk 7L okolo 270zł tarcze klocki rozne opinie ilu uzytkowniku tyle komentarzy najblizej orginału ate przod tył 1000zł
-
e39 3.0d Ślizga sprzęgło
albo wysprzeglik sie przytarł i nie odbija tak szybko zalezy jak bierze sprzegło jak na górze to wymiana
-
bmw e39 problem z hamowaniem i absem (nie czujnikiem)
jezeli nie ma błedów czujnika abs to trzeba sie przejechac z inpą i sprawdzac predkosc na wszystkich 4 kołach koło które bedzie miec inna predkosc to ten czujnik bedzie do wymiany
-
Płyn hamulcowy
1litr ate long life oczywiscie dot-4
-
wymiana kratki nawiewu w boczkach
jak otworzysz drzwi to masz dziure na wlot powietrza i klapke otwierania otwórz ją pod klapka jest śruba odkrec srube i wyciag kratke
-
E39 - kupno a podejrzanie wyglądający silnik
kapie z pod dekla norma :cool2:
-
Diagnostyka komputerowa M57
inpą mozesz sprawdzic odchylenie od normy parametrów kazdego cylindra w skład ochylenia wchodzi kompresja uszkodzenie cewek albo świec
-
530dA moduły za skrytką pasażera
pewnie juz sobie poradziles ze schowkiem od dołu masz na takiej rureczce 2 zawiasy skrecone na klucz 10
-
[E39] 525d Podczas składania zostało kilka części - pomóżcie
rura na pierwszym zdjeciu to kierownica powietrza wychodzi z błotnika pod zderzakiem do chłodnicy z przodu pod nerkami w benzynie wyglada tak http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/32/26/82/2232268270
-
530dA moduły za skrytką pasażera
po stronie pasazera po prawej masz LCM na wprost za bezpiecznikami GM modul do lusterek jest w drzwiach pasazera
-
E39 523i -- EWS ? nie kręci rozrusznik
to są czujniki od pedałów jeden jest do wlanczania światel stop a drugi na sprzegle rozłancza asc mowisz ze masz wypaloną czesc kostki w stacyjce zewrzyj ją na krótko z kluczykiem w stacyjce
-
Szukam dobrego eloktromechnika e39 525tds
do ogarnięcia w pare godzin niestety nie to województwo