Skocz do zawartości

godzill

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez godzill

  1. godzill odpowiedział(a) na faczka temat w E39
    moze inaczej zamiast dlugo krecic przekreć kluczyk zeby właczyć pompe poczekaj z 15s wyłącz i jeszcze raz i dopiero odpalaj zobaczmy czy to zadziala jak tak to cofa sie paliwko :cool2:
  2. godzill odpowiedział(a) na orzel222 temat w E39
    we wzmacniaczu masz powinno byc wyjscie na tz audi in z głosników dzieki niemu mozesz podłączyc kabel pod jeden z głosników na tylnej półnce kabel wzbudzający wzmacniacz mozesz podłaczyc pod przekaznik pompy paliwa w bagazniku + i - do aku tez w bagazniku :cool2:
  3. ogolnie to maja 2 lata gwarancji powinny wytrzymac chociaz tyle ewentualnie firma SRL
  4. Witam poprosze o opinie firmy Mastersport chce kupic zawieszenie tej firmy zakładał ktos tej firmy produkty?? wahacze koncówki kierownicze itd
  5. wkładka ci mechanicznie blokuje zamek nic tu z kodowaniem nie zrobisz
  6. godzill odpowiedział(a) na TOMBEA temat w E39
    u mnie bylo podobnie okazalo sie ze przekaznik nie styka od silnika i nie wlanczał wszystkich cewek losowo wypadał zapłon
  7. odłacz ciegno od wkladki pewnie trzyma i zamek sie nie zamyka tylko sprawdz sobie najpierw czy mozesz otworzyc samochod z wkłądki bagaznika normalnie i awaryjnie
  8. godzill odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    temat sie powtarza w kółko był jakis gosc co wymyslił sposób jakims srodkiem do odkarzania uzywanym w szpitalach podobno pomaga do kupienia w aptekach nazwy musiscie sobie poszukac na forum gdzies jest
  9. trzeba jezdzic sprawdzac olej i wode czy nie zmieniaja koloru masło pod korkiem oleju i uwazac na temp
  10. godzill odpowiedział(a) na Floyd temat w E39
    w bagazniku jest chyba środkowy połaczony razem z radiem
  11. przydają sie zeby syf ci nie przeleciał dalej powinny byc w komplecie z filtrem
  12. 15 w manualu spokojnie wychodzi przy ciezkiej nodze i głownie miasto moja malo kiedy schodzi ponizej 13 to spalanie na banerze ponizej jest bez odcinków na benzynie
  13. + 30% do kosztów 4cylindrówki dodatkowo zalezy od ilosci vanosów domyslam sie ze nie kupisz e39 z przebiegiem do 100tys km tylko okolo 300tys wiec mogą ci wypaśc wymiana cewek swiec czujników itd koszt instalacji gazowej na 6 cylidrów tez jest wiekszy wiecej oleju wchodzi i wiele wiele innych gadzetów awaryjność jest znikoma o wiekszosci rzeczy dowiesz sie dopiero na przegladzie w mojej stwierdzili rok temu ze całe zawieszenie sie sypie ma luzy itd i jeszcze jezdzi pwoli zbieram sie do wymiany bo mialem inne wydatki :mrgreen:
  14. naprawa zawieszenia na jedno koło 400zł w e36 w e39 1200zł spalanie podobne koszty OC od 2l w góre stała stawka podatek od wzbogacenia 18% w przypadku 2,5L koszty utrzymania silnika + 30% 2 filtry kabinowe klima duzy pojemnik 1,1kg gazu lub nowsze 800g koszty opon powiedzmy na 17" wiadome 400zł sztuka i w góre olej do silnika pełny syntetyk 7L okolo 270zł tarcze klocki rozne opinie ilu uzytkowniku tyle komentarzy najblizej orginału ate przod tył 1000zł
  15. godzill odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    albo wysprzeglik sie przytarł i nie odbija tak szybko zalezy jak bierze sprzegło jak na górze to wymiana
  16. jezeli nie ma błedów czujnika abs to trzeba sie przejechac z inpą i sprawdzac predkosc na wszystkich 4 kołach koło które bedzie miec inna predkosc to ten czujnik bedzie do wymiany
  17. godzill odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    1litr ate long life oczywiscie dot-4
  18. jak otworzysz drzwi to masz dziure na wlot powietrza i klapke otwierania otwórz ją pod klapka jest śruba odkrec srube i wyciag kratke
  19. kapie z pod dekla norma :cool2:
  20. godzill odpowiedział(a) na waldi111111 temat w E39
    inpą mozesz sprawdzic odchylenie od normy parametrów kazdego cylindra w skład ochylenia wchodzi kompresja uszkodzenie cewek albo świec
  21. pewnie juz sobie poradziles ze schowkiem od dołu masz na takiej rureczce 2 zawiasy skrecone na klucz 10
  22. rura na pierwszym zdjeciu to kierownica powietrza wychodzi z błotnika pod zderzakiem do chłodnicy z przodu pod nerkami w benzynie wyglada tak http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/32/26/82/2232268270
  23. po stronie pasazera po prawej masz LCM na wprost za bezpiecznikami GM modul do lusterek jest w drzwiach pasazera
  24. to są czujniki od pedałów jeden jest do wlanczania światel stop a drugi na sprzegle rozłancza asc mowisz ze masz wypaloną czesc kostki w stacyjce zewrzyj ją na krótko z kluczykiem w stacyjce
  25. do ogarnięcia w pare godzin niestety nie to województwo

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.