Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. U nas w obydwu g01 nie ma runflata więc odczucia są miarodajne. Adaptacyjne dużo bardziej komfortowe.
  2. Mam do czynienia z obydwoma wersjami zawieszenia, według mojej opinii adaptacyjne jest dużo bardziej komfortowe. Tryb sport z kolei jest mało przydatny w takiego rodzaju aucie, bardzo rzadko z niego korzystam.
  3. No kiedy się już dowiemy jak beznadziejne jest i4 (tylko hud i skórzana kierownica lepsza), odświeżam co 5 minut :duh:
  4. Piękny post, zgadzam się w 100001% z każdym słowem.
  5. Fąfara robi w takiej cenie jak napisałem, ludzie przyjeżdzają z całej Polski.
  6. Wiem ze dotyczą i o to mi chodzi, przy obecnej liczbie elektryków to raczej nie one będą odpowiedzialne za zniszczone chodniki :)
  7. Te wszystkie "moce" uzyskiwane tylko w określonych warunkach przez chwilę itp przypominają mi jak kiedyś zaczęto na wszystkich "miniwieżach" i "boomboxach" że mają 3000 wat - oczywiście mierzone jakąś nierealną procedurą :)
  8. Nie ma nawet w laserach.
  9. W dodatku trzeba patrzeć w bok :shock:
  10. O, tutaj dobrze widać przyjemne czytelne zegary BMW.
  11. 3500-4000 zł. Nie chodzi o to ze BMW best, bo może audi ma inne zalety ale z tym rozrządem przy cenie auta powyżej 60-70k to nie jest w ogóle żaden argument.
  12. Wiesz, po każdym chodniku codziennie jeździ 10 kurierów załadowanych po dach więc dlatego uważam że uprzykrzanie życia właścicielom elektrycznych suvow jest trochę bez sensu.
  13. Faktycznie, koszt wymiany rozrządu w cenie niewiele wyższej niż dobry komplet opon 19” to dobry powód żeby skreślić samochód :cool2:
  14. Martwy, bezsensowny przepis.
  15. Gdyby ktoś się wybierał to wczoraj oglądaliśmy ze znajomym ten samochód: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-bardzo-dobry-stan-polecam-m-pakiet-stylizacja-ID6ElPmw.html cena jeszcze wczoraj wynosiła 63000 zł. W skrócie - po rozmowie telefonicznej auto jest idealne, oleje co 10kkm, ceramiki itp, kupione od pedanta i tak też utrzymane. W raporcie z bazy bmw który udostępniam dosyć spora szkoda w tył oraz kilka lakierowanych elementów wokół - sprzedający nie ma o tym żadnego pojęcia. Z powodu informacji że "po auto dzwonią co 5 minut" zaryzykowaliśmy wyjazd przed otrzymaniem raportu - zobaczyliśmy go dopiero gdy byliśmy w połowie drogi więc pojechaliśmy na oględziny licząc na to że naprawa była zrobiona ok. Niestety jest słabo, z elementów w oryginalnym lakierze jest tylko maska oraz dach, prawy bok 200-300-500um, lewy bok od 300 przez 800 do 2000um a w wielu miejscach na tylnym błotniku poza skalą. Co ciekawe elementy wymienne jak błotniki czy drzwi również ze sporą warstwą kitu - z moich doświadczeń takie rzeczy ASO wymienia na nowe. Z tyłu po otwarciu klapy widać poprawiane jakieś uszczelnienia i mastyki. Wewnątrz auto ładne, czyste, pachnące. Mechanicznie nie sprawdzaliśmy bo jednak kolega nie zechciał auta z takimi przygodami. raport: https://filebin.net/hn7smkcz3mf1dagc
  16. To co on po tej Holandii na zjazdówkach jeździł czy co? Konkretne pytania - proszę pokazać brief, kto jest w nim wpisany, z kim będę podpisywał umowę. Telefony do wk to stracony czas.
  17. Taki ze od połowy 2020 są praktycznie nie do ruszenia, chyba ze wyślesz go fizycznie do Rosji (i będziesz to robił po każdym remote update).
  18. Nastawianie się na „podkręcanie” w obecnych czasach niezbyt ma sens. Po pierwsze jest ogromny problem ze sterownikiem, po drugie świadomie pozbywać się gwarancji w nowym aucie też jest średnim pomysłem.
  19. Aha. Może to i dobrze że w x7 zacząłeś się bać.
  20. Jeśli kupił auto od prywatnej osoby w cenie brutto to chyba wszystko jest ok.
  21. Ja też a jeszcze jestem trzeźwy :shock:
  22. I cyk, co najmniej 30 wrogow wiecej tu na forum ;) Nie wiem czy wiesz, ale mozesz sie pozegnac z jazda do Chorwacji 150-180 km/h z jedna 10 minutowa przerwa na siku ^^ I cyk, nie siadło :lol: Super że wróciłeś wujku :cool2:
  23. Które sam zacząłeś porównywać w tym wątku :wink:
  24. Przytoczona awaria w mojej ex G20 była do ogarnięcia w kilka godzin, niestety wtedy covid wszedł już "na salony" i tego modułu wymiany ciepła nie było w całej europie. Czy takie coś jest możliwe w elektryku (biorąc pod uwagę chociażby jakość obsługi sprzedaży/wydawania brudnych aut przez teslę PL) - niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.