Treść opublikowana przez Randall
-
[X3 G01][ZAWIESZENIE] Zwykłe kontra Adaptacyjne
U nas w obydwu g01 nie ma runflata więc odczucia są miarodajne. Adaptacyjne dużo bardziej komfortowe.
-
[X3 G01][ZAWIESZENIE] Zwykłe kontra Adaptacyjne
Mam do czynienia z obydwoma wersjami zawieszenia, według mojej opinii adaptacyjne jest dużo bardziej komfortowe. Tryb sport z kolei jest mało przydatny w takiego rodzaju aucie, bardzo rzadko z niego korzystam.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No kiedy się już dowiemy jak beznadziejne jest i4 (tylko hud i skórzana kierownica lepsza), odświeżam co 5 minut :duh:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Piękny post, zgadzam się w 100001% z każdym słowem.
-
Passat B8 vs Audi A4 B9 vs BMW f30
Fąfara robi w takiej cenie jak napisałem, ludzie przyjeżdzają z całej Polski.
-
iX3 i (nie)parkowanie na chodniku…
Wiem ze dotyczą i o to mi chodzi, przy obecnej liczbie elektryków to raczej nie one będą odpowiedzialne za zniszczone chodniki :)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Te wszystkie "moce" uzyskiwane tylko w określonych warunkach przez chwilę itp przypominają mi jak kiedyś zaczęto na wszystkich "miniwieżach" i "boomboxach" że mają 3000 wat - oczywiście mierzone jakąś nierealną procedurą :)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie ma nawet w laserach.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
W dodatku trzeba patrzeć w bok :shock:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
O, tutaj dobrze widać przyjemne czytelne zegary BMW.
-
Passat B8 vs Audi A4 B9 vs BMW f30
3500-4000 zł. Nie chodzi o to ze BMW best, bo może audi ma inne zalety ale z tym rozrządem przy cenie auta powyżej 60-70k to nie jest w ogóle żaden argument.
-
iX3 i (nie)parkowanie na chodniku…
Wiesz, po każdym chodniku codziennie jeździ 10 kurierów załadowanych po dach więc dlatego uważam że uprzykrzanie życia właścicielom elektrycznych suvow jest trochę bez sensu.
-
Passat B8 vs Audi A4 B9 vs BMW f30
Faktycznie, koszt wymiany rozrządu w cenie niewiele wyższej niż dobry komplet opon 19” to dobry powód żeby skreślić samochód :cool2:
-
iX3 i (nie)parkowanie na chodniku…
Martwy, bezsensowny przepis.
-
BMW F31 WBA3K31090F664119 Kraków
Randall opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby ktoś się wybierał to wczoraj oglądaliśmy ze znajomym ten samochód: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-bardzo-dobry-stan-polecam-m-pakiet-stylizacja-ID6ElPmw.html cena jeszcze wczoraj wynosiła 63000 zł. W skrócie - po rozmowie telefonicznej auto jest idealne, oleje co 10kkm, ceramiki itp, kupione od pedanta i tak też utrzymane. W raporcie z bazy bmw który udostępniam dosyć spora szkoda w tył oraz kilka lakierowanych elementów wokół - sprzedający nie ma o tym żadnego pojęcia. Z powodu informacji że "po auto dzwonią co 5 minut" zaryzykowaliśmy wyjazd przed otrzymaniem raportu - zobaczyliśmy go dopiero gdy byliśmy w połowie drogi więc pojechaliśmy na oględziny licząc na to że naprawa była zrobiona ok. Niestety jest słabo, z elementów w oryginalnym lakierze jest tylko maska oraz dach, prawy bok 200-300-500um, lewy bok od 300 przez 800 do 2000um a w wielu miejscach na tylnym błotniku poza skalą. Co ciekawe elementy wymienne jak błotniki czy drzwi również ze sporą warstwą kitu - z moich doświadczeń takie rzeczy ASO wymienia na nowe. Z tyłu po otwarciu klapy widać poprawiane jakieś uszczelnienia i mastyki. Wewnątrz auto ładne, czyste, pachnące. Mechanicznie nie sprawdzaliśmy bo jednak kolega nie zechciał auta z takimi przygodami. raport: https://filebin.net/hn7smkcz3mf1dagc
-
BMW E92 330D 2009 - Wbawa91030e204317
Randall odpowiedział(a) na DEJKEJ1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co on po tej Holandii na zjazdówkach jeździł czy co? Konkretne pytania - proszę pokazać brief, kto jest w nim wpisany, z kim będę podpisywał umowę. Telefony do wk to stracony czas.
-
BMW E92 330D 2009 - Wbawa91030e204317
Randall odpowiedział(a) na DEJKEJ1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapewno będzie z 4-5k akcyzy :8)
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Taki ze od połowy 2020 są praktycznie nie do ruszenia, chyba ze wyślesz go fizycznie do Rosji (i będziesz to robił po każdym remote update).
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nastawianie się na „podkręcanie” w obecnych czasach niezbyt ma sens. Po pierwsze jest ogromny problem ze sterownikiem, po drugie świadomie pozbywać się gwarancji w nowym aucie też jest średnim pomysłem.
-
Xdrive vs Quattro
Aha. Może to i dobrze że w x7 zacząłeś się bać.
-
G30 530i Touring Sportline WBAJT51070BU74858
Randall odpowiedział(a) na Rafal_N temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli kupił auto od prywatnej osoby w cenie brutto to chyba wszystko jest ok.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja też a jeszcze jestem trzeźwy :shock:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
I cyk, co najmniej 30 wrogow wiecej tu na forum ;) Nie wiem czy wiesz, ale mozesz sie pozegnac z jazda do Chorwacji 150-180 km/h z jedna 10 minutowa przerwa na siku ^^ I cyk, nie siadło :lol: Super że wróciłeś wujku :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Które sam zacząłeś porównywać w tym wątku :wink:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Przytoczona awaria w mojej ex G20 była do ogarnięcia w kilka godzin, niestety wtedy covid wszedł już "na salony" i tego modułu wymiany ciepła nie było w całej europie. Czy takie coś jest możliwe w elektryku (biorąc pod uwagę chociażby jakość obsługi sprzedaży/wydawania brudnych aut przez teslę PL) - niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie :)