Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Daj znać jak będziesz sprzedawał e46 :mrgreen:
  2. A to nie jest tak, ze te dotacje do fotowoltaiki po prostu juz zrobily swoje, upowszechnily technologie i nie sa potrzebne az tak bardzo? Bo ja bym te 20-30k PLN traktowal po prostu jak inwestycje przy budowie/remoncie domu, tzn masz akurat troche wiecej pieniedzy do zainwestowania to inwestujesz jednorazowo a jakies male korzysci czerpiesz z tego przez wiele lat. Dzieki tym dotacjom z pewnoscia cena fotowoltaiki spadla znaczaco i mam nadzieje ze w Europie bedzie to samo z EV --> upowszechnienie = nizsza cena. Nie, bo nie chodzi o dotację na montaż tylko o późniejsze rozliczenie z elektrownią które zmienia się na bardzo niekorzystne.
  3. Robiłem u Fąfary w 2h i po roku silnik był suchy jak pieprz. Bajki jakieś.
  4. Też myślę że opanował ale czytałem ten wątek wcześniej i było tam trochę więcej informacji a teraz wszystko jest wyedytowane.
  5. Randall odpowiedział(a) na Ghotti temat w X4 (G02, F98)
    Lasery włączały mi się codziennie w g20 ale mam po drodze do domu kawałek drogi przez las gdzie często nie ma nikogo z naprzeciwka.
  6. Randall odpowiedział(a) na Ghotti temat w X4 (G02, F98)
    Z tych dziwnych opisów wynika że chyba jednak zostawili wycinanie w lampach bez laserów. Ale i tak bym się upewnił :mrgreen:
  7. Randall odpowiedział(a) na Ghotti temat w X4 (G02, F98)
    Ale masz wersję LCI? Bo kolega pyta czy w LCI nie zrobili tak jak w g20 - że wycinanie jest tylko przy laserach?
  8. Auto kupił niedawno ktoś z BMW-Sport, zaraz po zakupie wyszły kwiatki z valvetronic, dzisiaj specjalnie wszedłem w ten temat a tam wszystko wyedytowane :lol:
  9. Piękna, wrzucaj czasami jakieś fotki :8) No i pokaż koniecznie wnętrze.
  10. Przed covidem dostałem Moeta a na auto czekałem 2.5 miesiąca :D A wcześniej jak odbierałem F30 to bon na akcesoria Performance na 1000 zł, jakąś myszkę do komputera BMW I8, czarne nerki itp. Teraz chyba już można o tym zapomnieć :)
  11. Wszędzie poza PL liczy się data pierwszej rejestracji albo rocznik modelowy :roll:
  12. Ktoś tłumaczył sposobem ctrl+c ctrl+v :lol:
  13. Oczywiście, nie ma usprawiedliwienia dla takich zachowań w żadnej marce. Ja akurat za każdym razem wspominam odbiór bardzo miło, wcześniej jakieś zdjęcia od handlowca "podsycanie atmosfery" itp, jak widać wszędzie są wyjątki.
  14. Słabe to, na pniu czy nie na pniu odbiór nowego auta nie powinien tak wyglądać i śmieszy mnie to usprawiedliwianie odbierania w takich warunkach. To wina lokalnej dystrybucji a nie wada samochodu, jak widać w NO wygląda to cywilizowanie. Pomijam już fakt że jakość lakieru jest podła (chyba że już coś tam się poprawiło?) i może faktycznie im to na rękę (wrzucałem gdzieś 1000 stron wcześniej zdjęcia TM3P kolegi).
  15. Mniej problemów będziesz miał z dieslem na krótkich odcinkach niż z tymi patologicznymi benzynami z epoki e90, uwierz na słowo.
  16. Spoko, to ze spalin samolotu się nie wdycha mnie przekonało :cool2:
  17. I w tym momencie czar walki o ekologię i ratowanie planety pryska ;)
  18. Zabawne że przed Teslą w norweskiej promocji autor sam kupował auta z najsłabszymi/przeciętnymi jednostkami napędowymi a teraz to takie zabawne i w ogóle :lol: Jakby sprzedał w piz*u M5 albo M3 i wsiadł w poszukiwaniu tej wyszydzanej "RADOŚCI Z JAZDY" do tesli to może by to jeszcze się jakoś układało w całość a tak to.. no nie. Udało się ogarnąć szybkie auto w dobrej kasie - luz, tylko do czego to wyliczanie znaczków M w co drugim poście :oops: Można scrollować dalej :wink:
  19. Właśnie, zapomniałem też o tej prędkości :? Nie żebym zapier*%# ale te 140-145 km/h zawsze na tempomacie jest.
  20. To wszystko wiem, sprawdziłem z ciekawości jak to teraz wygląda :) Zobaczymy jak będzie za 3 lata, bo poza jednym/dwoma wypadami na wakacje to auto jeździ cały czas po mieście.
  21. Właśnie przeliczyłem sobie naszą coroczną wakacyjną trasę (Podkarpacie-Bałtyk 1040 km, A4+S3) przy założeniu że zmienię dinozaura X3 30i na ix3 :| X3 30i - google podaje 10h, zazwyczaj wychodzi mi poniżej 9h z dwoma-trzema postojami. iX3: Nie wiem czy ten routeplaner uwzględnia korki? Tak czy owak na dzień dzisiejszy dramat.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.