Treść opublikowana przez Randall
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Daj znać jak będziesz sprzedawał e46 :mrgreen:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No to lecimy w 2022 :8)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
A to nie jest tak, ze te dotacje do fotowoltaiki po prostu juz zrobily swoje, upowszechnily technologie i nie sa potrzebne az tak bardzo? Bo ja bym te 20-30k PLN traktowal po prostu jak inwestycje przy budowie/remoncie domu, tzn masz akurat troche wiecej pieniedzy do zainwestowania to inwestujesz jednorazowo a jakies male korzysci czerpiesz z tego przez wiele lat. Dzieki tym dotacjom z pewnoscia cena fotowoltaiki spadla znaczaco i mam nadzieje ze w Europie bedzie to samo z EV --> upowszechnienie = nizsza cena. Nie, bo nie chodzi o dotację na montaż tylko o późniejsze rozliczenie z elektrownią które zmienia się na bardzo niekorzystne.
-
Łańcuch rozrządu N47
Robiłem u Fąfary w 2h i po roku silnik był suchy jak pieprz. Bajki jakieś.
-
BMW f10 535i WBAFR71030C262145
Randall odpowiedział(a) na MarcinGr93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż myślę że opanował ale czytałem ten wątek wcześniej i było tam trochę więcej informacji a teraz wszystko jest wyedytowane.
-
Opinie G02
Lasery włączały mi się codziennie w g20 ale mam po drodze do domu kawałek drogi przez las gdzie często nie ma nikogo z naprzeciwka.
-
Opinie G02
Z tych dziwnych opisów wynika że chyba jednak zostawili wycinanie w lampach bez laserów. Ale i tak bym się upewnił :mrgreen:
-
Opinie G02
Ale masz wersję LCI? Bo kolega pyta czy w LCI nie zrobili tak jak w g20 - że wycinanie jest tylko przy laserach?
-
BMW f10 535i WBAFR71030C262145
Randall odpowiedział(a) na MarcinGr93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto kupił niedawno ktoś z BMW-Sport, zaraz po zakupie wyszły kwiatki z valvetronic, dzisiaj specjalnie wszedłem w ten temat a tam wszystko wyedytowane :lol:
-
X5M Competition F95 Marina Bay Blue
Piękna, wrzucaj czasami jakieś fotki :8) No i pokaż koniecznie wnętrze.
-
opóźnienie w odbiorze.
Przed covidem dostałem Moeta a na auto czekałem 2.5 miesiąca :D A wcześniej jak odbierałem F30 to bon na akcesoria Performance na 1000 zł, jakąś myszkę do komputera BMW I8, czarne nerki itp. Teraz chyba już można o tym zapomnieć :)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nawiew.
-
opóźnienie w odbiorze.
Wszędzie poza PL liczy się data pierwszej rejestracji albo rocznik modelowy :roll:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ktoś tłumaczył sposobem ctrl+c ctrl+v :lol:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Oczywiście, nie ma usprawiedliwienia dla takich zachowań w żadnej marce. Ja akurat za każdym razem wspominam odbiór bardzo miło, wcześniej jakieś zdjęcia od handlowca "podsycanie atmosfery" itp, jak widać wszędzie są wyjątki.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Słabe to, na pniu czy nie na pniu odbiór nowego auta nie powinien tak wyglądać i śmieszy mnie to usprawiedliwianie odbierania w takich warunkach. To wina lokalnej dystrybucji a nie wada samochodu, jak widać w NO wygląda to cywilizowanie. Pomijam już fakt że jakość lakieru jest podła (chyba że już coś tam się poprawiło?) i może faktycznie im to na rękę (wrzucałem gdzieś 1000 stron wcześniej zdjęcia TM3P kolegi).
-
BMW E91 WBAVR31070A148603
Randall odpowiedział(a) na dave9090 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMniej problemów będziesz miał z dieslem na krótkich odcinkach niż z tymi patologicznymi benzynami z epoki e90, uwierz na słowo.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Spoko, to ze spalin samolotu się nie wdycha mnie przekonało :cool2:- opóźnienie w odbiorze.
- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
I w tym momencie czar walki o ekologię i ratowanie planety pryska ;)- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Zabawne że przed Teslą w norweskiej promocji autor sam kupował auta z najsłabszymi/przeciętnymi jednostkami napędowymi a teraz to takie zabawne i w ogóle :lol: Jakby sprzedał w piz*u M5 albo M3 i wsiadł w poszukiwaniu tej wyszydzanej "RADOŚCI Z JAZDY" do tesli to może by to jeszcze się jakoś układało w całość a tak to.. no nie. Udało się ogarnąć szybkie auto w dobrej kasie - luz, tylko do czego to wyliczanie znaczków M w co drugim poście :oops: Można scrollować dalej :wink:- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Właśnie, zapomniałem też o tej prędkości :? Nie żebym zapier*%# ale te 140-145 km/h zawsze na tempomacie jest.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
To wszystko wiem, sprawdziłem z ciekawości jak to teraz wygląda :) Zobaczymy jak będzie za 3 lata, bo poza jednym/dwoma wypadami na wakacje to auto jeździ cały czas po mieście.- Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Właśnie przeliczyłem sobie naszą coroczną wakacyjną trasę (Podkarpacie-Bałtyk 1040 km, A4+S3) przy założeniu że zmienię dinozaura X3 30i na ix3 :| X3 30i - google podaje 10h, zazwyczaj wychodzi mi poniżej 9h z dwoma-trzema postojami. iX3: Nie wiem czy ten routeplaner uwzględnia korki? Tak czy owak na dzień dzisiejszy dramat. - Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.