Skocz do zawartości

BMW X1 23i 2023 PORTIMAO


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulejszyn, teraz masz portimao gang, aż szkoda sprzedawać g20 :twisted:

 

Dzięki, z chęcią bym zostawił ale nie chce przy takim oprocentowaniu brać leasingu....

Chyba że wygram w totka to wezmę 911 turbo...

A jak nie zejdzie za przyzwoita kwotę to pomyślę czy nie zostawić a m3 pod koc

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I jak się X1 sprawuję?

 

Wczoraj trasa Częstochowa - Szczecin

610km

5godz 150-160 tempomat z powiedzmy pół autonomiczna jazda, odczucia in plus nogi nie na pedałach jedna ręka trzyma kiere oczywiście na początku lekki strach ale potem już większe zaufanie, super sprawa....

Panorama fajny bajer daje dużo światła....

Nowy system mi odpowiada muszę tylko w weekend trochę się poduczyć....

Ledy adaptacyjne gorsze od laserów ale dają radę.

Doskwiera brak normalnego lewarka....

Pojemność, wielkość też mega in plys

Ogólnie jeździ mi się wygodniej niż 340i

Felgi 18" idealny wybór adaptacyjny zawias m też....

Podsumowując motor 23i do jazdy po mieście starczy auto ciche i jestem pozytywnie zaskoczony zamawiałem w ciemno...

Jakość wykończenia jest bdb eko skóra na desce, dużo więcej kolorów podświetlenia....

Pozytywnie zaskoczyła klapa na mogę haha asystenci oraz masaż pleców w fotelu....

Ciekawa jest przesuwna kanapa z tyłu dla mojej rodziny idealny dupowoz.... Polecam


Jak będzie mka i sprzeda się 340i to emka będzie typowo autem weekendowym starzeje się heh i lepiej mi się wsiada wysiada do x1

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wydaje mi się że zdjęcia wyposażenia można wrzucić w przyjemniejszy sposób dla oka, wiem, wiem czepiam się ale w którym wieku żyjemy by wrzucać zdjęcie, zdjęcia zamiast dodać zrzut ekranu bezpośrednio z komputera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na jednym baku się udało?

A co z tym masażem,bo ja nigdzie w swojej konfiguracji nie widzę.

A w twojej wklejonej,też nie ma...

 


No co ja poradzę ja się nie znam na zdjęciach....

Masaż jest dostępny.

Nie wiem przy czym ale mile tyllp dla kierowcy...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Członkowie klubu

Fajny ten MPakiet. Że w mieście wygodniejszy niż 340i to rozumiem, ale w trasie? Ja bym się nie zamienił;)

Masaż jest tylko w okolicy podparcia lędźwiowego, w siedzisku nie ma. Generalnie jeździ tym podparciem w te i wewte, przyjemna rzecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fajny ten MPakiet. Że w mieście wygodniejszy niż 340i to rozumiem, ale w trasie? Ja bym się nie zamienił;)

Masaż jest tylko w okolicy podparcia lędźwiowego, w siedzisku nie ma. Generalnie jeździ tym podparciem w te i wewte, przyjemna rzecz :D

 

Nie mam 40stki hehe ale przy tych mandatach itd to ja naprawdę wolno jeżdżę... Ogólnie podoba mi się x1 jako daily miękkie nie za dużo do miasta jak np x5....

Masaż to taki w kit....

Dla mnie to idealny mini SUV nie zamieniłbym na nic większego dla rodziny 2+1....

Czekam na bandytę produkcja ostatni tydzień lipca... A potem na mody i w końcu będzie w miarę szybkie auto haha

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 18.05.2023 o 13:24, stuffman napisał(a):

A ile waży X1 23i?

sprawdziłem w homologacji 1655kg całkiem nieźle zwarzywszy że gabaryty ma całkiem całkiem 🙂 

dlatego w "miarę" żwawo się zbiera jak na 220koni 

autko idzie na oklejenie folią całego przodu a na resztę ceramika gdyż też planuję je na długo zostawić wystarczy już kombinacji z samochodami na kilka lat... 

przejechane 2000km za 2 tygodnie pierwsza wymiana oleju i filtra po powiedzmy dotarciu 😉

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Auto juz sporo najechalo 2200km 

Pierwszy olej filtr oleju filtr powietrza wymienione.

Folia na prawie calym aucie polozona. 

Jestem w 100% zadowolony, samochod spelnia oczekiwania 

Screenshot_20230801-185110.png

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najprawdopodobniej w marcu uda mi się odebrać swoje X1, również myślę, aby zabezpieczyć lakier. Ale w tej kwestii jestem całkowicie zielony. Położyłeś folię zabezpieczającą na całej karoserii? Rozumiem, że również na zewnętrzne elementy piano black?

 

Folia to najlepsze rozwiązanie? Ile Cię to kosztowało? Czy auto pokryte folią odrobinę inaczej wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.