Randall
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez Randall
-
Ucieka prąd - panel klimatyzacji?
Zależy przez jaki czas kręci się ten wiatraczek. Musisz posiedzieć w zamkniętym aucie co najmniej pół godziny bo po takim czasie powinno się już całkiem uspać.
-
e90 - kamerka samochodowa 70mai A810 i zasilanie trybu parkingowego UP04
Gniazdo zapalniczki ma prąd po zapłonie w e9x.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W żadnej serii 3 nie ma elektrycznie ustawianej kierownicy. nie
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Najgorzej jak ktoś maluje klasyka we współczesny kolor tak jak Marrakesh brown na zdjęciu powyżej.
-
F11 520d 219KM/444Nm
Jest już następca?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Gdzie jest Adam? 😄
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Czy xdrive nie ma czasami twardszych sprężyn? Bo to że wyższe to wiadomo. Pamiętam jak w f30 xdrive zmieniłem sprężyny na eibach to mimo że auto się obniżyło to komfort resorowania znacznie się poprawił.
-
Wytrzymałość silnika B47 150 vs 190 KM
190 KM z dwulitrowego diesla to wyżyłowana wersja? Zmień mechanika.
-
[E91] 325D+ 2007r
Te koła to absolutny top w E91. Niestety już na moich 18" jest sztywno w opór a tutaj pewnie jeszcze twardziej.
-
[E91] 325D+ 2007r
Żarniki mam nowe, niestety jak wsiadam do G01 z adaptive led to jest przepaść w ilości światła 😞
-
Kupno używanego G30. Na co uważać...?
A tania benzyna przypływa w kontenerze z usa.
-
Kupno używanego G30. Na co uważać...?
Bo pewnie z 80% wolumenu 5er sprzedawanych w PL to diesle.
-
[E91] 325D+ 2007r
Ja mam ładne lampy ale mam wrażenie że soczewki już są słabe, jest plan wysłać je na pełną regenerację. Wracając do tematu 335d, obserwuję stale rynek niemiecki. Wszystko ładne (przebieg do 200 tys, nie po młodym gniewnym, z ekologią na miejscu) kosztuje od 15k EUR wzwyż. Ładne coupé to już okolice 20. U nas większość ludzi będzie się pukać w głowę a ja kiedyś chętnie bym kupił taką 😄
-
G30 LCI M550i
Obyś miał rację, chociaż czytając różne informacje na temat gospodarki, koncernów i korporacji niezbyt bym na to liczył. Wracając do tematu wiecznego "kiedyś to było" - zawsze byłem daleki od takiego "boomerskiego" gadania, naprawdę, każda nowość była dla mnie ciekawa i nigdy nie krytykowałem niczego ot tak. Natomiast teraz gołym okiem widać totalny regres i nie da się tego podciągnąć pod "kiedyś to było". Jeździłem ostatnio I7, słuchałem Bowers w tym aucie i szczerze mówiąc jestem rozczarowany, oczywiście nie jest to i nigdy nie będzie auto które kupię ale od tej klasy można wymagać czegoś więcej.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Podczas jazdy w tzw "pluchę", mokry śnieg, błoto pośniegowe itp, spryskiwacze były mega przydatne. To taka sama "poprawa" jak obniżanie mocy systemów audio i wyrzynanie połowy dodatkowego wyposażenia. Liczy się tylko tabelka w excelu, płacimy coraz więcej za rzeczy warte coraz mniej.
-
E91 320D Pitu
Masakra, miałem kiedyś chwilę e61 z tym samym problemem i sprzedałem bo nie udało się dojść do tego.
-
G30 LCI M550i
Piękne wnętrze. Aż szkoda pomyśleć że takiej jakości i wyposażenia w przyszłości już nie znajdziemy.
-
G30 LCI M550i
Dokładnie, dawaj foty wnętrza 😎
-
Nowe G20 i problem z wyborem opcji
Ale bzdura. Fabryczne przyciemnienie jest delikatne i wygląda rewelacyjnie w porównaniu do folii.
-
[E91] 325D+ 2007r
O widzę ten zestaw co wisiał na olx?
-
Aktualizacja forum 29/05/2023
Randall odpowiedział(a) na Daniel temat w Praca forum, inicjatywy organizacyjne dot. forum, zgłoszenia awariiJesteś wielki, dzięki!
-
Aktualizacja forum 29/05/2023
Randall odpowiedział(a) na Daniel temat w Praca forum, inicjatywy organizacyjne dot. forum, zgłoszenia awariiCoś trzeba z tym zrobić bo codziennie dostaję jakieś 300 maili z prośbą o zatwierdzenie.
-
[E91] 325D+ 2007r
Bardzo dobrze! Obłędnie wygląda na tych kołach i z tym hamulcem.
-
E91 320d M Sport Edition
Właśnie szukałem Twojego tematu na forum bo zauważyłem znajomy nick na e90post 😄 Z tą inspiracją to może być na odwrót patrząc na to jak doposażoną masz sztukę, brawo!
-
E91 LCI 330i
Ale petarda, obserwowałem jeden komplet na ebay i poszedł za 600 EUR. Myślę że jedną listwę warto nawet kupić nową.