Treść opublikowana przez Randall
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Panowie, przyciemnię te szyby, obiecuję :D
-
e87@120d poeta
Hej, paski może i by miały sens ale przy czarnej nerce. Nie chcesz kupić felg 18" do jedynki oryginalnych takich jak mam w podpisie ? Ogłoszenie jest w dziale giełda, cena oczywiście do zbicia.
-
F30 jaki pakiet warto wybrac
Fotele sportowe koniecznie, właśnie od paru dni jeżdżę F30 ze zwykłymi taboretami i są porażkowe całkowicie. Przede wszystkim brakuje w nich jednej kluczowej regulacji tzw. kołyski czyli regulacji kąta pochylenia siedziska.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Randall odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję bardzo :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Randall odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, proszę o sprawdzenie: 1J4RR4GGXBC561535 http://olx.pl/oferta/jeep-grand-cherokee-zarejestrowany-w-pl-77-000-netto-fvat-2011-CID5-ID8dFgB.html#84b843271d Pozdrawiam !
-
BMW 135i E82 (USA) WRAŻENIA Z JAZDY str. 4 - Robert
Super silnik i w dodatku coupe ehh piękna jest !! Najlepsza zmiana jaka może być, też chętnie zmienię 120d na M235i :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Wcześniej nie robiłem szyb przednich bo była w mieście jakaś chora nagonka na to. Teraz jest spokój z tego co widzę, ale tak czy owak jest to tylko kwestia przypadku uda się lub nie :?
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dziękuje bardzo :) Cały czas myśle o przednich szybach i chyba w koncu klamka zapadnie :D Jest tez plan na felgi 19 styling 361 - in progress :twisted:
-
BMW e90 330xD Wieliczka AE65165
Randall odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.notforlosers.pl/wp-content/uploads/2012/10/41e683312389f693786801ebf14e55f5.jpg
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
O czym mówisz ?
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Napisales ze na wiosne wpada gwint i 19" - zrozumialem ze jakies nowe koło :) może źle zrozumiałem :mad2:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Wysyłał do ZP do Tajwanu żeby przemalowali, koszty nie grają roli :lol: :lol: :lol:
-
Black BMW E46 by Crazy :)
Kozak bawara, podpis tez :8)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Wlasnie muszę kiedyś sprawdzić jak to jest z tym stopem :) powinien świecić bo tempomat potrafi zahamować dość gwałtownie jesli opuści mu sie prędkość np o 50 km/h w dół. Stinger jakie 19" ?? OZ ? Jesli tak to podaj parametry i powiedz gdzie kupujesz :)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
No właśnie gdzieś zima się zapodziała, u mnie dziś + 11 :norty:
-
F20 BMW 118 Warszawa WBA1C1107E863264
Randall odpowiedział(a) na jacklu06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajnie że się zastanawiasz ale po otwarciu linka nie ma ani zdjęć, ani opisu. Wszystko wyedytowane przed końcem aukcji.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Idealnie zgrały sie z całością !!!!!
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dolot Simota to badziewie które zakładałem do hondy civic za młodu. Koło jakości BMW Performance nawet nie leżał. O samym stożku nawet nie wspomnę.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Może poszukaj w swoich okolicach jakiegoś egzemplarza AMG i zrób test drive - to powinno odpowiedzieć na wiele pytań :)
-
Czy warto sprzedac E9x i kupic F3x i dlaczego ?
Nie no proszę Cie. Nie wyjeżdżaj mi z telewizorami. Chociaż nie wątpie że tym temacie RÓWNIEŻ jesteś ekspertem. Za chwilę zaczniemy porównywać telefony komórkowe i czajniki elektryczne do samochodów. Porównujesz ceny 120 tyś vs 360 tyś. To że auto za 360 jest nowe a za 120 tyś ma 200 tyś przebiegu to już nie jest ważne ? To że można kupić za połowę mniej F30 335d : http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-335d-xdrive-sport-aut-m-sportp-xen-head-navi-backnang/199916260.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=6&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2012-01-01&negativeFeatures=EXPORT&noec=1 to też nie jest ważne ?
-
Czy warto sprzedac E9x i kupic F3x i dlaczego ?
Dla mnie temat jest bardzo prosty. Mam kasę to zmieniam na F30. Mam kasę i chcę większe auto o bardziej komfortowym charakterze - zmieniam na F10. Na razie nie mam/mam ważniejsze wydatki - jeżdżę dalej zadbanym E90. Tak, można czekać na lift ale co to zmieni - dopóki nastąpi to E90 stanieje jeszcze o kilkanaście tysięcy i wyjdzie na to samo tylko dopłata większa. Jeszcze innym aspektem jest to że można skonfigurować F30 tak, że będzie to zakup lekko nie rozsądny. Mam oczywiście na myśli naszą kochaną akcyzę. Przecież wiadomo że ogromna popularność samochodów poniżej dwóch litrów pojemności nie jest spowodowana miłością do R4 tylko chorymi progami podatku. Każde F30 powyżej 2.0 staje się bardzo wyśrubowane cenowo. Osobiście (powtarzam - osobiście) rozważając F30 wybierałbym pomiędzy 328i a 325d. 5.9 i 6.8 do setki to nie są jakieś wstydliwe wyniki. I można w ludzkiej cenie dołożyć parę naprawdę ciekawych gadżetów. Ale jak ktoś się uprze na 335d, w dodatku mieszkając w PL to faktycznie może powstać dylemat. W Twoim wypadku (rivasi) nie widzę problemu - możesz poskładać 328i Xdrive i będzie jechało tak samo a może i lepiej niż obecne auto i nie wlecisz w 18.6% akcyzy. Co innego jak ktoś ma 335i/335d - ciężko będzie zaspokoić głód osiągów.
-
Czy warto sprzedac E9x i kupic F3x i dlaczego ?
Chendo :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
A ja bym obszył tylną kanapę taką samą alcantarą jak na fotelach i było by idealnie :) Kupować ładne fotele i pruć trochę było by mi szkoda, w takim razie wolałbym już kupić zwykłe Recaro CS bez metki BMW.
-
BMW M3 F80 2014 VIN WBS3C91060J194589 ! Pilne :)
Randall odpowiedział(a) na kamciom3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie karm trolla kolego, to dalej PPGG który wrzucał fotki Infiniti znalezione w necie, teraz zmienił ksywkę, codziennie edytuje swoje wszystkie posty usuwając ich treść (choroba psychiczna?) i zmienia wymarzone i wymyślone autka w podpisie. Teraz jeździ mercedesem o takim: http://media.truelocal.com.au/B/6/B33738B0-1AC9-4D91-B1B5-469674AC0046/1374404578426_ScreenShot2013-07-12at5.13.32PM-938x704.jpg
-
Czy warto sprzedac E9x i kupic F3x i dlaczego ?
Rivasi, nie mam w ogóle pojęcia o czym Ty piszesz. Masz jakiś swój świat - ja z tego potoku słów bez ładu i składu nie umiem nic wywnioskować. Natomiast pisanie że F31 za 250 tyś jest goła nie jest nawet śmieszne tylko żałosne. Nie obchodzi mnie również czy Skoda ma pakiet laurin & klement czy Vaclav Havel - i tak będzie skodą. Skoro nie widzisz różnicy w jeździe to chyba faktycznie trzeba było kupić Superba. Nie wiem gdzie serwisujesz swój samochód w którym wymieniałeś chyba już dwa silniki (?) ale ja na swoje ASO nie mogę powiedzieć złego słowa. Podejście do klienta pozostało takie samo jak w dniu zakupu.