Treść opublikowana przez Randall
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Randall odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie mam pytanko, odpowiedź może być tutaj lub na PW. Będę bardzo wdzięczny. Znajomy planuje zwieźć auto na mienie przesiedleńcze z USA. Będzie to BMW X3 rocznik ok 2011-2012. Silnik prawdopodobnie 28i (2.0 turbo). Zapytał mnie czy nie pomogę mu ustalić jak wyglądają koszty sprowadzenia i rejestracji. Co dokładnie pomijamy rejestrując na mienie ? Akcyzę ? Przyjmijmy że auto będzie kosztowało np. 25 tyś $. Może ktoś z Was miał z tym styczność ostatnim czasem bo przepisy wiadomo lubią się zmieniać, a to co znalazłem w sieci jakoś nie układa mi się w całość. Pozdrawiam i dziękuję z góry.
-
BMW M3 F80 2014 VIN WBS3C91060J194589 ! Pilne :)
Randall odpowiedział(a) na kamciom3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażM3 w cenie dobrze wyposażonego diesla ? Brałbym w ciemno !
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
To chyba Kamil sprzedaje z Krakowa, kolega z forum :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziekujemy i również pozdrawiamy serdecznie :P :mrgreen: Żebyś tylko wiedział wcześniej kto sprzedaje te stołki :norty: :norty: :norty:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Potwierdzam spalanie !! Pozdrawiam Mariusz i zapraszam ponownie w moje skromne strony :D Taki spontan jest bezcenny !!!!
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ehh żebym miał bliżej na te spoty albo żeby chociaż droga była taka jak do KRK a nie ta męczarnia :x
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
W Austrii mają TUV zrobiony z tego co przeczytałem. Dlatego pytam. Mam dziwne wrażenie że to ta sama półka.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Fajnie wygląda. Zdjęcie jak ze stanów :) A gdzie produkują Zp ?
-
E90 Montego Blue 318I
Ladny kolorek, blackline na tył obowiązkowo :nienie:
-
e46 330i Be My Walentine
Uwielbiam takie podejście i jednocześnie nigdy nie potrafię zrozumieć ludzi którzy kupują auto i jeżdżą nim aż coś nie odpadnie oby tylko nie dołożyć złotówki. Gratulacje ! :cool2:
-
Którą wersję F20 wybrać?
Pisałem Ci na pw ze ta druga to jakaś kombinacja a Ty dalej sie nad nią zastanawiasz ?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Randall odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażedit już znalazlem
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jakim spa :norty:
-
Bezpiecznik gniazda 12v
U mnie jest tak że w takiej sytuacji jak opisujesz (na przykład jeśli pójdziesz płacić na stacji itp) to w gniazdku pozostaje napięcie. Nawet gdy zamknę auto to jeszcze kilka minut ładowarka działa zanim auto całkowicie przejdzie w stan uśpienia.
-
Bezpiecznik gniazda 12v
Po kilku minutach napięcie znika.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Kurczę po tym drugim zdjęciu mam wrażenie ze troszke by pasowalo ja obniżyć (nawet sam przod). To zawias m-sport czy cos kombinowałeś ?
-
BMW 330 xi e46, VIN WBAEP51060PF16318 Pajęczno
Randall odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą w folderze "do wysłania" dopóki nie zostaną odczytane - tak ma być.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Piękne auto i zdjęcia, gratuluję :)
-
e46 330i 2001 COSMOSSCHWARZ by maziarz00 zimowy setup
Pamietam autko z Uleza :cool2: Tylko czemu ciagle swieci check ?
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
Randall odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidać masz jakiś problem ze sobą :lol: haha i historia serwisowa się znalazła, nie możliwe :norty:
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
Randall odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro w książce są wpisy to chyba można napisać maila do tego włoskiego Aso (jeśli w PL nic nie powiedzą), chyba ze to wykracza poza możliwości. Konsekwentnie powtarzasz bzdury, pojedź może kiedyś na północ Włoch i zobacz jak wyglądają "bieda, druciarze i brudasy".
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
Randall odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak tak każdy Włoch to druciarz, każdy Niemiec dba a każdy Polak złodziej. Rzygać sie już chce na te komentarze. Napisałaś o historii w książce serwisowej - weryfikowalaś ją w Aso ? Samochód wygląda ładnie i jest fajnie wyposażony - podaj link do ogłoszenia. Kluczowa jest jego cena, jeżeli nie jest okazyjna to może być dobre auto. Jeśli jest okazja to znaczy bedą kłopoty.
-
BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595
Randall odpowiedział(a) na Piotrek89_330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena tego auta jest odpowiednia jak na e39, chyba ze ktoś uważa to za relikwie motoryzacji.
-
BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595
Randall odpowiedział(a) na Piotrek89_330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHahahaha czekałem tylko na to :D Zenek ile kosztuje ładne e39 powiedz nam, 35-40 cos kupi ?? :norty:
-
BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595
Randall odpowiedział(a) na Piotrek89_330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaklejki na dekielki kosztują grosze, myślę że ktoś je zamówił ale nie przyszły na czas robienia zdjęć i dlatego tak nieudolnie to powklejał.