Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Nie dobijaj mnie :( ten cholerny manual psuje wszystko w moim aucie :cry2:
  2. Zawsze uważam, znam na pamięć każdą studzienkę w swoim mieście także luz. Zresztą mam takie podejście do auta że nawet na zimowych 16" zawsze uważam na dziury :norty: A może jednak 19" non RFT :mrgreen: Jeśli komfort byłby taki sam jak na 18" z RFT to nawet bym się nie zastanawiał ale nie mam jak porównać :x
  3. Niby traci ale modele typu M135i wychodzą fabrycznie bez RFT. Więc sam już nie wiem. Na pewno gdybym rozważał 19" to tylko bez RFT. Sam już nie wiem bo przy 18 to nawet nie wiem na jakie zmienić ? BBS w tym rozmiarze mi się nie widzi. OZ Ultraleggera ? http://i1127.photobucket.com/albums/l624/strikerextreme/image.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j272/sootyvrs/BMW%20M135i/P1000084_zpsef756ef9.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j272/sootyvrs/BMW%20M135i/P1000089_zpsab6fb919.jpg z tym że kolor chciałbym ciemny grafit jak już: http://www.ozracing.com/images/products/tecnichals/400x400/ozracing_racing_ultraleggera_mattgraphitesilver.png Pytanie czy ktoś w ogóle handluje tymi kołami ? Poza Felgi.pl ? No dobra znalazłem jeszcze jakieś prince.com.pl. Nigdy nie żałuję na auto ale 6500 zł za komplet 18" nie dam, może ktoś zna lepsze dojścia ? Za tą kasę można kupić oryginalne AC Schnitzery :evil:
  4. Coś mi się nie wydaje żeby to auto było w programie PS, mam wrażenie że tylko takie tablice przykleili żeby fajnie wyglądało. Zresztą o fachowości GAZDA można poczytać w innym temacie. EDIT: Jedyne E92 jakie wyskakuje w wyszukiwarce PS w Polsce to 320d Xdrive 2011 rok.
  5. U mnie na obecnym setupie komfort nie istnieje ale łudzę się że jak założę opony non RFT to bedzie lepiej :|
  6. Swietnie wyglada !!!! Jak zrobiłeś wydech na 2 strony ? I powiedz mi odrazu czy da sie jezdzic na 19" ?? Masz RFT ?
  7. Dziekuje za opinie :) nie ukrywam ze bede myslal cala zime o felgach bo w obecnych i tak opony mam do wyrzucenia :D najbardziej przykre jest ET w 1er, gdyby nie to problem bylby o wiele mniejszy. Podobaja mi sie BBS CH, OZ Ultraleggera i jeden z wzorow oryginalnych w 19" (styling 361), ktory o wiele latwiej kupic niz pozostale. No chyba ze stanie sie cud i zmienie auto ale raczej na cuda sie nie zapowiada :|
  8. Do przygód 4x4 to raczej coś u innych producentów trzeba szukać, ja swój typ już Robertowi zdradziłem (g-klasse) :D
  9. Różnice nie były jakieś ogromne, tutaj są wyniki: http://s3.ifotos.pl/img/wynikizlo_esrewax.png pierwsze miejsce to X1, drugie ja, porównaj czasy ET. Mam wrażenie że nie wykorzystałem wtedy do końca potencjału auta ponieważ to był mój pierwszy start na ćwiartkę, w pierwszych dwóch przejazdach ruszałem pasem "pod górkę" (auto minimalnie toczyło się do tyłu kiedy puszczałem hamulec więc przy starcie manualem trzeba było odpowiednio zgrać puszczenie ręcznego z ruszeniem co nie było fajne). Może X ma trochę lepiej rozwiązane chłodzenie - tego nie wiem ale panowała wtedy bardzo zła pogoda dla turbodiesli - duszno i ok 32 st a przy asfalcie pewnie z 45..
  10. Taaak Stelvio <3 muszę znów tam się wybrać :!: Może jakiś spot tam zrobimy :D
  11. Piękna błyszcząca elena :norty: :cool2:
  12. Piekne auto i zdjęcia również. Zrobiłeś swój własny individual :cool2: Tylko ta naklejka na cup holderze w dodatku krzywo naklejona psuje wnętrze :norty:
  13. Przewaga nie była porażająca ale była. Fakt że X lepiej wystartował bo ja chwilę zabuksowałem no i miał 8AT a nie manuala. Nie hamowałem auta ale np. 212 konne e90 objechałem bez problemu.
  14. Masz na myśli pojedynek e36 vs F20 :D to muszę zagadać z kierowniczką compacta :twisted:
  15. Hihi dziękuję Wam :cool2: :norty:
  16. Pewnie nie będę wiedział ile posiedzi bo zawsze w międzyczasie dostaje BSD. Ale u ojca na Toyocie siedzi jakoś trzeci miesiąc. Oczywiście położony na umyty lakier.
  17. Jednak 125d jest moim zdaniem wyraźnie szybsze od 120d. Mam zamontowany Pkit ale mimo tego zebrałem nieznaczne baty na 1/4 mili od 25d z tym że w budzie X1, jedynka pewnie odjechała by bardziej.. Moje następne auto na 99% będzie miało taki motor :twisted:
  18. Dziękuję za miłe słowa panowie :cool2: na umyty lakier, jak zawsze.
  19. Dzieki :cool2: Nalozylem Soft99 fusso coat moj faworyt od jakiegos czasu :twisted: Na zimowki tradycyjnie PNS.
  20. Wczoraj ogarnąłem auto przed zimą, umyłem, nawoskowałem i takie tam głupoty :) Zimówki również zabezpieczone czekają na założenie ale jak dla mnie mogą czekać do wiosny :mrgreen: Wczoraj było 22 stopnie.. Przy okazji parę jesiennych fotek, oczywiście z telefonu ale za to nowego :norty: http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/IMG_0155_zps1f9d1669.jpg~original http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/IMG_0152_zpscb0ca891.jpg~original http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/IMG_0162_zps594c3c57.jpg~original http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/IMG_0161_zps307a16b6.jpg~original http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/IMG_0160_zps4bac879b.jpg~original i ta która najbardziej mi się podoba :twisted: http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/IMG_0159_zps62a81707.jpg~original Pozdrawiam :!:
  21. Świetna jest ! Pozostaje życzyć dalszej niezawodności :cool2: Jedyne co bym zrobił to nerki performance :twisted:
  22. Jeden kolega z dzialu F20, kamazzi, pisał że zamontował dwa boksy równolegle i wrzucał oszałamiające wyniki przyspieszeń ok 6 sekund z tego co pamiętam w 116i.
  23. Nie patrz na to co mają tylko pisz maila, moich części też nie mieli na stronie ale załatwili ;)
  24. Ja kupowałem sznycle na isert24.de, można wziąć z FV 0% vat, bo oficjalny sklep AC Schnitzer odesłał mnie do polskiego dystrybutora czyli ASO Sikora który ma cenę z kosmosu :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.