Treść opublikowana przez Randall
-
F30 jaki pakiet warto wybrac
Najprostszy zestaw to totalne dno, naprawdę będziesz go żałował. Hi-Fi to rozsądny wybór.
-
[E87] 120d damianz
Panowie porównując zasięg proponuję oprócz spalania wziąć pod uwagę jeszcze pojemność baków clio vs. e39 :P
-
[E87] 120d damianz
Nie rozumiem co jest fajnego w 130i względem 135i ? Większe spalanie i gorsze osiągi ? Zero podatności na mody ? Wytłumacz mi.
-
BMW E36 318i Touring VIN WBACE31000EU54361
Randall odpowiedział(a) na vipgoz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDalej jestem w szoku, czy to w bazie BMW pojawiają się błędy ? Przecież tam nie ma prawie nic z tego wyposażenia z vinu a jednocześnie numer się zgadza i np lusterka individual też :shock:
-
BMW E36 318i Touring VIN WBACE31000EU54361
Randall odpowiedział(a) na vipgoz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDajcie fotki tego auta bo jestem w szoku :shock: Cały internet twierdzi że w E36 nie było OEM ksenonu a tutaj jest w VIN :shock:
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Jak nie chcesz modyfikować to sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wystarczy Ci tyle mocy. Szczególnie jeśli posiadałeś 123d. Brałbym 116i w pełnej opcji + box który da osiągi 118i.
-
BMW E36 M-PAKIET HELP! WBABF51080EP06975
Randall odpowiedział(a) na IronMan96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMontowano ale Twoja fabrycznie nie miała szpery, może ktoś dołożył.
-
Podświetlenie z drzwi LOGO BMW
Powinni dodawać gratis pokrowce na fotele w dragony.
-
Podświetlenie z drzwi LOGO BMW
Jest jest bo ostatnio na FB profil oficjalny BMW wrzucał to gunwo jako nowość :duh:
-
Podświetlenie z drzwi LOGO BMW
Jestem w szoku ze BMW podpisało sie pod taką obrzydliwą wiochą :duh:
-
e46 330i Be My Walentine
Dziwna ta historia z kierownica bo pierwsza rzecz jaka robią w ASO to owijanie streczem kierownicy fotela i gałki biegów ...
-
E60 Sprężyny Eibach
Eibach to bardzo dobre sprężyny. Ja za nowe zapłaciłem ok 700 zł wiec chyba nie warto szukać używek.
-
E90 320d LCI 3-city
Nie wszyscy szukają okazji, pół roku temu ze znajomym kupiliśmy identyczne auto, nawet kolor ten sam tylko że jeszcze miała Navi za 55 tyś. Auto z tego samego roku, od pierwszego właściciela w PL z pełnym serwisem, jeździ jak nowe. Tylko nigdy nie sortowaliśmy allegro od najtańszych :)
-
[F20] 120d Biel mineralna
Bardzo gratuluję, świetny konfig :) Ten silnik w połączeniu z automatem w jedynce będzie potrafił zdziwić wielu użytkowników "poważnych" BMW :D Tak jak kiedyś pisałem zmieniłbym tylko grill na czarny. Życzę radości z jazdy :) PS Dywaniki w końcu dostały się takie jak ja mam :) Ale to coś sprzedawca Ci namieszał bo na niemieckich stronach są dostępne bez problemu Urban Line do F20.
-
BMW E36 M-PAKIET HELP! WBABF51080EP06975
Randall odpowiedział(a) na IronMan96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukasz dziury w całym. Wymiany na nowe auta w Niemczech były kilka lat temu !!!! I skąd ta pewność ze takie auta sa akurat na Podkarpaciu.
-
BMW E36 M-PAKIET HELP! WBABF51080EP06975
Randall odpowiedział(a) na IronMan96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięcej informacji nie ma bo tutaj jest zawarte wszystko o tym aucie. Sprawdzanie historii serwisowej w aucie z 95 roku nie ma żadnego sensu. Nie wiem czy to dobry wybór bo nikt tego nie powie na podstawie samych zdjęć ale wygląda na nich bardzo dobrze moim zdaniem. Wszystko i tak wyjdzie przy oględzinach. Co do obaw o VIN itp to jeśli auto jest opłacone a sprzedawca wystawia fakturę to myślę że tym akurat nie powinieneś się przejmować.
-
BMW E36 M-PAKIET HELP! WBABF51080EP06975
Randall odpowiedział(a) na IronMan96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMieszkam na podkarpaciu całe życie i takich rzeczy nie słyszałem, zresztą jak robią przekręty to tam gdzie można naprawdę zarobić kilkanaście ładnych tysięcy a nie na starym e36 :8) Mimo wszystko możesz podejść chyba na komendę policji i sprawdzą Ci w CEPiKu. Chyba ktoś dołożył podłokietnik ale to akurat dobrze :)
-
BMW E36 M-PAKIET HELP! WBABF51080EP06975
Randall odpowiedział(a) na IronMan96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażModel description: 320I Market: Europa Type: BF51 E-Code: E36 (2) Chassis: Coupé Steering: links Doors: 2 Engine: M52 - 2,00l (110kW) Drive: Heckantrieb Transmission: manuell Body Color: Montrealblau Metallic (297) Upholstery: Stoff/leder/anthrazit (C1AT) Production date: 07.07.1995 Assembled in: Regensburg Code Sonderausstattung Optional Equipment S243A Airbag Beifahrer Airbag for front passenger S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel S277A BMW LM Rad Doppelspeiche BMW LA wheel/double spoke P337A M Sportpaket M Sports package S401A Schiebehebedach elektrisch Lift-up-and-slide-back sunroof, electric S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S481A Sportsitz Sports seat S498A Kopfstützen im Fond mechanisch Headrests, rear, mechanically adjustable S510A Leuchtweitenregulierung Headlight aim control S520A Nebelscheinwerfer Fog lights S556A Aussentemperaturanzeige Outdoor temperature indicator S669A Radio BMW Business RDS Radio BMW Business RDS S672A CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat
-
BMW E36 M-PAKIET HELP! WBABF51080EP06975
Randall odpowiedział(a) na IronMan96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega za dużo filmów się naoglądał :wink:
-
Webasto F10
Tak jak wyżej te funkcje które opisałeś to nie jest webasto tylko bezużyteczna wentylacja. Wentylacja postojowa natomiast jest tym co kiedyś funkcja "rest" czyli po zgaszeniu może wiać jeszcze przez chwile ciepłem / zimnem z nawiewów.
-
Chip do f30 320d 184 km
Szał to pojęcie względne. 10 KM więcej kosztem utraty gwarancji dla mnie szałem nie jest.
-
Chip do f30 320d 184 km
Muszę w końcu pojechać na hamownię żeby udowodnić że jednak te nieszczęsne pakiety dobrze działają :twisted: Można zobaczyć w wynikach na zlocie w Rykach do 2.0 L.
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Jasny Jezu dziękuję Michał, o to chodziło :twisted: :twisted: :twisted:
-
F30 328i jaki olej, częstsze wymiany ?
Mautoczesci.pl , olej rownież tam, polecam :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
.