Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Co w tym dziwnego, czy maskę i zderzak maluje się tylko po wypadku ? Na czarnym aucie bardzo szybko widać odpryski z piasku i kamieni. Chociaż ta cena nie wróży nic dobrego.
  2. Hahaha tak tak, koleżka z e46 powie Ci ze to ulep albo tzw "pet" :lol:
  3. Glupoty wypisujesz, zobacz ile e92 mialo dokladany mpak kompletny razem z listwami progami i wszystkim co potrzeba. Wymiana zderzakow to nie jest dolozenie mpakietu tylko półśrodek, ciężko to nawet tak nazywać. Po coś są w ASO dostępne kompletne pakiety doposażenia łącznie z każdą spinką i osłoną.
  4. Dokładnie tym bardziej że masz później podkładkę przy sprzedaży.
  5. Randall odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    Można, te wszystkie dodatki są dostępne w aso :)
  6. Miałem w Compakcie to samo tylko ze nie ma tam gazu. Po odpowietrzaniu x razy, wymianie jakichś zaworków przy nagrzewnicy i na koncu pompy wody nic sie nie zmieniało. Powodem była totalnie zakamieniona nagrzewnica - po wymianie grzeje jak zły.
  7. Ładna sztuka ale z tym myszkowaniem cos nie tak, miałem bardzo dużo aut fwd i nic takiego w BMW nie zauważyłem :shock:
  8. Randall odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    Ja wymieniłem ze sport na mpakiet ale ta wcześniejsza wersje bo do niej airbag mi pasował :) 15 minut roboty a jezdzi sie jakby sto razy lepiej, skóra na tej "sportowej" jest twarda i nie przyjemna w przeciwieństwie do mpaka :8)
  9. Super auto, gratuluje !!!!! :wink: ten silnik plus mpak - marzenie !!
  10. Randall odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    No i sport-line wygląda tak jak u mnie w 1er, tylko nie mam skóry :cool2: Masz kierownicę mpakietową grubszą, czy to zwykła sport ?
  11. 15-18 k jak nic Edit za późno :x
  12. Randall odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    To ja jeździłem ostatnio lepszym paździerzem :8) http://i.imgur.com/NWyqHwn.jpg jakość wykonania była 2 razy gorsza niż w mojej jedynce, nie wiem jak to możliwe, ale potwierdziło to również kilku znajomych :shock: wersja kolorystyczna cudo :D oczywiście pierwsze pytanie moje było czy to po strzale poduszek tak poskładali, ale nie, tak wychodziło z vinu, auto zastępcze u dealera. 320d, w full biedzie, totalnie zniechęca do zakupu F30. Chociaż wiem że jeśli było by to takie samo auto, ale białe w mpaku, automacie, z lepszym zawieszeniem to było by całkiem inaczej - jeździłem np 428i GC w Mpaku skonfigurowanym za 280k - wrażenia calkowicie odwrotne - jeździłby :D
  13. No to reklama się udała ale odwrotnie, już wiadomo gdzie nie jechać :cool2: Chcieli zagrać na wiedzy zdobytej z auto świata że DPF = koniec świata i milion problemów a tu zonk :lol:
  14. Również nie rozumiem po co było usuwać DPF, takie same wyniki a nawet lepsze robią z filtrem.
  15. Randall odpowiedział(a) na KrzysiekF10 temat w F10, F11
    sa dwa motory 28i za 16 i 20k ale żaden z piątki (jeden z4 drugi x3)
  16. K8 jakis nowy zakup czy mowisz o 123 ? :8)
  17. zależy ile kto jeździ i jaka guma. Kupiłem ContinentalSportContact 5 i tył na 2 sezony wystarczył bez szaleńczej jazdy. Przy przebiegu rocznym ok 16 -20 tys. Na siłę bym jeszcze na tez sezon założył je ale bezpieczeństwo ponad wszystko :8) Mialem takie same opony i również dosyć szybko się zużyły. Ale złego słowa o nich nie powiem !
  18. Dziękuję bardzo :) Takie słowa motywują do działania !!
  19. O cholera przykra sprawa :( Błotnik ruszyło ? Podłogę w bagażniku ?
  20. To specyficzne poczucie humoru czy poważnie piszesz ?
  21. Na ebay.de wychodzi 100-150 zł taniej :)
  22. :norty: :norty: :norty: Spokojnie ADA, ja się w wasze sprawy nie "pcham" :lol: :lol: :lol:
  23. Byłem naocznym świadkiem tej operacji z klima. Poza zdjęciem deski (co nie jest problemem robiąc wszystko zgodnie z instrukcjami) wszystko jest banalne.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.