Treść opublikowana przez Randall
-
BMW e90 / WBAVA51030VA70514
Randall odpowiedział(a) na lukas1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo w tym dziwnego, czy maskę i zderzak maluje się tylko po wypadku ? Na czarnym aucie bardzo szybko widać odpryski z piasku i kamieni. Chociaż ta cena nie wróży nic dobrego.
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
Randall odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnie zdjęcie to podpis Mirasy :lol:
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
Randall odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHahaha tak tak, koleżka z e46 powie Ci ze to ulep albo tzw "pet" :lol:
-
BMW E65 735i Wołomin VIN:WBAGL410X0DL94818
Randall odpowiedział(a) na csp100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGranatowa deska :shock: Ale perła :lol:
-
e90 335i VIN : wbapm73599a366255
Randall odpowiedział(a) na bartek_94_1994 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGlupoty wypisujesz, zobacz ile e92 mialo dokladany mpak kompletny razem z listwami progami i wszystkim co potrzeba. Wymiana zderzakow to nie jest dolozenie mpakietu tylko półśrodek, ciężko to nawet tak nazywać. Po coś są w ASO dostępne kompletne pakiety doposażenia łącznie z każdą spinką i osłoną.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Dokładnie tym bardziej że masz później podkładkę przy sprzedaży.
-
F30 wady i zalety
Można, te wszystkie dodatki są dostępne w aso :)
-
E36 328i Słabe ogrzewanie na wolnych obrotach , postoju
Miałem w Compakcie to samo tylko ze nie ma tam gazu. Po odpowietrzaniu x razy, wymianie jakichś zaworków przy nagrzewnicy i na koncu pompy wody nic sie nie zmieniało. Powodem była totalnie zakamieniona nagrzewnica - po wymianie grzeje jak zły.
-
BMW F30 320dA Sport Line - Czarny 'Bączek'
Ładna sztuka ale z tym myszkowaniem cos nie tak, miałem bardzo dużo aut fwd i nic takiego w BMW nie zauważyłem :shock:
-
F30 wady i zalety
Ja wymieniłem ze sport na mpakiet ale ta wcześniejsza wersje bo do niej airbag mi pasował :) 15 minut roboty a jezdzi sie jakby sto razy lepiej, skóra na tej "sportowej" jest twarda i nie przyjemna w przeciwieństwie do mpaka :8)
-
Srebrna F10 535xd 2015; ku przestrodze s.12
Super auto, gratuluje !!!!! :wink: ten silnik plus mpak - marzenie !!
-
F30 wady i zalety
No i sport-line wygląda tak jak u mnie w 1er, tylko nie mam skóry :cool2: Masz kierownicę mpakietową grubszą, czy to zwykła sport ?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
15-18 k jak nic Edit za późno :x
-
F30 wady i zalety
To ja jeździłem ostatnio lepszym paździerzem :8) http://i.imgur.com/NWyqHwn.jpg jakość wykonania była 2 razy gorsza niż w mojej jedynce, nie wiem jak to możliwe, ale potwierdziło to również kilku znajomych :shock: wersja kolorystyczna cudo :D oczywiście pierwsze pytanie moje było czy to po strzale poduszek tak poskładali, ale nie, tak wychodziło z vinu, auto zastępcze u dealera. 320d, w full biedzie, totalnie zniechęca do zakupu F30. Chociaż wiem że jeśli było by to takie samo auto, ale białe w mpaku, automacie, z lepszym zawieszeniem to było by całkiem inaczej - jeździłem np 428i GC w Mpaku skonfigurowanym za 280k - wrażenia calkowicie odwrotne - jeździłby :D
-
Chip do f30 320d 184 km
No to reklama się udała ale odwrotnie, już wiadomo gdzie nie jechać :cool2: Chcieli zagrać na wiedzy zdobytej z auto świata że DPF = koniec świata i milion problemów a tu zonk :lol:
-
Chip do f30 320d 184 km
Również nie rozumiem po co było usuwać DPF, takie same wyniki a nawet lepsze robią z filtrem.
-
528i zerwany rozrząd
sa dwa motory 28i za 16 i 20k ale żaden z piątki (jeden z4 drugi x3)
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
K8 jakis nowy zakup czy mowisz o 123 ? :8)
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
zależy ile kto jeździ i jaka guma. Kupiłem ContinentalSportContact 5 i tył na 2 sezony wystarczył bez szaleńczej jazdy. Przy przebiegu rocznym ok 16 -20 tys. Na siłę bym jeszcze na tez sezon założył je ale bezpieczeństwo ponad wszystko :8) Mialem takie same opony i również dosyć szybko się zużyły. Ale złego słowa o nich nie powiem !
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dziękuję bardzo :) Takie słowa motywują do działania !!
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
O cholera przykra sprawa :( Błotnik ruszyło ? Podłogę w bagażniku ?
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
To specyficzne poczucie humoru czy poważnie piszesz ?
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Na ebay.de wychodzi 100-150 zł taniej :)
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
Randall odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:norty: :norty: :norty: Spokojnie ADA, ja się w wasze sprawy nie "pcham" :lol: :lol: :lol:
-
e46 coupe 323I
Byłem naocznym świadkiem tej operacji z klima. Poza zdjęciem deski (co nie jest problemem robiąc wszystko zgodnie z instrukcjami) wszystko jest banalne.