Treść opublikowana przez Randall
-
BMW 330 ci E46 VIN WBABN51020JT68791
Randall odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenuś nie wiesz że mężczyznę poznaje się po tym jak kończy ? Będziesz pisał ten swój bełkot bez ładu i składu w nieskończoność ? Wszyscy już wiemy że masz najlepsze auta na świecie i super koleżkę co ma 7000 postów, że wstawiona klapa jest lepsza niż oryginalna, że znaczek zaszpachlowano specjalnym preparatem z kosmosu a lampy nie są odpustowe tylko lepsze niż seryjne. Dopiero ktoś posprzątał ten śmietnik w który brnąłeś obrażając wszystkich i wszystko dookoła. Każdy to wieśniak z pksu i jeździ złomem, tak tak to też wiemy. Dość.
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Polecam bardzo mocno ten środek: http://shiningcar.pl/pl/p/Tuga-Chemie-Alu-Teufel-Gel-1L/1387 o wiele tańszy od iron-x a bardzo, badzo skuteczny. Zasada działania ta sama, ale o wiele większa pojemność i bardzo dobry atomizer. Ten z iron-x jest beznadziejny. Wiele osób na kosmetyce aut również przesiadło się na Tugę. Ja już litr zużyłem i będę zamawiać bańkę 5L.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
Randall odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHahahaha specjalna masa do usunięcia znaczka, to dobre :) chyba naprawdę masz czytających za idiotów. Moze jeszcze w Aso ten specjalny kit sprzedają ??
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Piękne E46 :!:
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
Randall odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż6700 postów z czego 99.9% w tym dziale i koega twierdzi że nie ocenia aut, buhahaha, dobre dobre :lol: Metoda zenka i ada przypomina mi trochę dobrego i złego policjanta :lol: :lol: :lol: Zenek troszkę nie opanowany szybko się denerwuje i jedzie po każdym a drugi koleżka po wszystkim tłumaczy to samo ale na spokojnie. Ja tylko nie rozumiem jednego, twierdzicie razem że szwajcarzy to taki bogaty kraj (oczywiście gdy sami macie stamtąd auto, bo jak wrzuca ktoś inny to opinia jest "ALBO MA BAŃKE NAJECHANE ALBO SPOTKANIE Z TIREM, INNYCH ZE SZWAJCARII SIĘ NIE WOZI) a nie mają tam w tej świątyni zwanej ASO katalogu żeby dobrać tylną klapę z dobrego rocznika ? Bełkoczesz coś jeden z drugim że WY (tzn kupujący CCC) BYŚCIE WSTAWILI Z ANGLIKA POD KOLOR a założe się że klapy po lifcie tak samo nikt nie kupował w żadnym ASO. I WCALĘ NIE TWIERDZE ŻE TO AUTO JEST ZŁE TYLKO DLACZEGO I JAKIM PRAWEM TAKIE RZECZY W TYM AUCIE SĄ OK, A W KAŻDYM INNYM BYŁY BY WYZNACZNIKIEM ŻE TO ZŁOM I ULEP ?? Już widzę ten wpis jeśli auto byłoby kogoś obcego, było by tak: Zenek: "tak tak dalej kupujcie ulepy zgnojone, klapa z innej parafii na masce tona kitu, ale wiadomo CCC" Ada: "kolego musisz zauważyć że tutaj jest wymieniona klapa, na pewno jest jakiś powód, poza tym usuwanie znaczka też wymagało interwencji blacharza, jesteś dalej pewny że chcesz to auto ?"
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ja na przykład wiem jakiej firmy na pewno NIE jest: TA Techniks :D
-
BMW e60 545i
Randall odpowiedział(a) na szukEER temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest temat gdzie koledzy sprawdza Ci jak wyglądał ten samochód przed włożeniem do kontenera.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Hehe dziękuje, robię co moge żeby jakoś to wszystko wyglądało :)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Już wertuję Ebay, bo polski dystrybutor trochę za dużo sobie marży przykleił :D
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ehh i pomyśleć że mam średnie 7.2 w połowę słabszym aucie :| Chyba przez ostatnią modę też wezmę rozpórkę, tym bardziej jak mówisz że różnica jest faktycznie.
-
E36 316i Compact Individual - Randall
Nowy wątek będzie :) Jeżdżę czasami jak kierowniczka użyczy :D ale przeważnie z prawej strony po %%% :lol:
-
F30- wymiana filtra powietrza, kabinowego oraz klimy
Wymieniałem w F20 a z tego co widzę to to samo. Filtr powierza kilka klipsów: Kabinowka: http://blog.bavauto.com/wp-content/uploads/2013/03/INS_F30_Microfilter.pdf Całość na 15 min roboty :) Filtr klimy - mikrofiltr - kabinowka to trzy określenia tego samego. Po wyłączeniu klimy zawsze zaparuja szyby dlatego nigdy nie wyłączam. Gdy bedzie za zimno i tak sie nie włączy, zreszta wszyscy specjaliści potwierdzają ze powinno sie na klimie jeździć cały rok, wtedy nie zbierają sie dziwne zapachy itp.
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
Randall odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jestem żadnym hejterem tylko zaprzeczasz sam sobie. Z maska dobry żart, wyszedł Ci.. Idę do szkoły bo miałem e46 w 2010 roku i zapomniałem już jak to jest. Pozdro zenuś :lol:
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
Randall odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha a teraz opinia Zenka jakby samochód nie był jego: Chińska nawi (pewnie Turasy jakies jeździły, Niemiec i Szwajcar takiej nie kupi) Zmienione lampy - dzwon sto procent, kto by zmieniał oryginalne lampy z 330ci ? Kilogram szpachli na masce w miejscu znaczka - jak wyżej, po dzwonie zrobili takie cos Czemu książki serwisowe lezą na fotelu kierowcy ? Napewno przetarty Przebieg 73 tys ? Chyba na jedno koło - i co z tego ze silnik zmieniony liczy sie ogólny przebieg budy, zawieszenia itp Bez urazy ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Piekny kotek <3 Czy do montażu rozpórek trzeba coś wiercić ? Pozdrawiam.
-
E36 316i Compact Individual - Randall
O Ceratec mogę napisać tylko tyle że silnik zaczął pracować troszkę ciszej i przyjemniej. Samochód od zakupu nie brał oleju więc tutaj nic się nie zmieniło. Co do poprawy osiągów - dla mnie osiągów w 316ia nie ma i nigdy nie będzie także różnicy nawet jeśli jest nie zauważyłem.
-
Gdzie kupić BBSy?
http://www.isert24.de/bbs-shop-1.html Kupowałem u nich parę rzeczy i wszystko było jak najbardziej ok. Jak masz nip EU to dostaniesz fakturę bez vatu. Tylko teraz patrze to grafit jest tylko matowy, ale zapytaj bo niektórych rzeczy jakich szukałem nie mieli na stronie ale sprowadzili.
-
E36 316i Compact Individual - Randall
Hihi dzięki Wojtek :D Zobaczymy jak dziad będzie wyglądał w mpaku :twisted:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Cholera, przykra sprawa. Może wrzuć info na jakieś fora 4x4, tam prędzej rozpoznają orurowanie.
-
E92 LCI 320i Warszawa - E463733
Randall odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAso nic takiego nie zostawia. Dziwny temat. Ktoś tak umiejętnie cofnął przebieg a zostawił głupia kartkę pod maska ? Załatw historie z centrali może tu cos sie wyklaruje.
-
E36 316i Compact Individual - Randall
Dzieki :cool2: Ceny są śmieszne i to jest najlepsze. W dodatku wszystkie te kombinacje robimy u znajomego w serwisie po godzinach - jedyny koszt to jakiś browar :)
-
E36 316i Compact Individual - Randall
Ciąg dalszy zabawy z Compactem (ronf1, obiecałem) :mrgreen: Przed zimą porządne mycie, prickborty, iron-x itp, do tego wosk soft99 i jeszcze quick detailer sonax BSD - efekt jest taki że kropelkuje do dzisiaj nawet na dolnych partiach drzwi i zderzakach :) http://i.imgur.com/2ZrZdzY.jpg http://i.imgur.com/rv3OPom.jpg Później zaczęły się komplikacje. Gdy przyszły srogie mrozy kompi odmówił zupełnie grzania. Temperatura silnika idealna, układ odpowietrzony kilka razy a z nawiewów wciąż leciał mróz. Po przeczytaniu połowy internetu zaczęliśmy ze znajomym podmieniać jakieś zawory do nagrzewnicy - nic to nie dało. Później wymieniliśmy pompę wody - dalej nic (ale nowa pompa akurat na plus) :evil: W końcu trzeba było się zabrać za nagrzewnicę - i to ona okazała się być winna. Była tak zakamieniona że ważyła chyba z 8 kg :shock: Po wymianie na nową - można jeździć w krótkim rękawku :D Następna rzecz to było dobre uszczelnienie silnika jako że kompi zrobił na kostce brukowej kilka niespodzianek. Uszczelka pod klawiaturą + jeszcze jakaś w rejonie filtra oleju załatwiły sprawę na dobre. Na koniec wlałem do silnika nagrodę ze zlotu - preparat CERATEC firmy Liqui Moly - efekt akustyczny bardzo przyjemny, silnik chodzi cichutko i gładko. W międzyczasie buszowałem sobie po allegro i olx w poszukiwaniu różnych ciekawych rzeczy - sam nie wiem po co, chyba z nudów :norty: Tak oto udało mi się kupić dwa podłokietniki z tunelem z których zrobiłem jeden idealny a resztę gratów jeszcze sprzedałem :lol: Po zamontowaniu nie wiem jak można było jeździć bez niego ale w 97 roku to nie było takie oczywiste :lol: Następnym upolowanym towarem były lampy tył z białym kierunkiem - a jak tył to i reszta kierunków. Ogólnie po sprzedaży pomarańczek wymiana całego oświetlenia wyniosła mnie tyle co jeden dobry obiad :lol: Kompi zaczął wyglądać o wiele lepiej i młodziej moim zdaniem :D http://i.imgur.com/x568Ac0.jpg w trakcie: http://i.imgur.com/BsHDenr.jpg efekt: http://i.imgur.com/ppGidDV.jpg http://i.imgur.com/tOiUqFe.jpg http://i.imgur.com/sFV4Pn3.jpg Jako że kompi zaczął mi się podobać to pomyślałem że jak znajdę jakieś dobre okazje to wleci M-Pakiet :D No to zacząłem szukać :norty: http://i.imgur.com/jPNRQei.jpg http://i.imgur.com/AWxgBxT.jpg http://i.imgur.com/oAPu1tN.jpg Każdy mpak ma halogeny więc kupiłem nowe: http://i.imgur.com/Lsr6qCW.jpg Niezbędne tunele do chłodzenia hamulców - bez nich zostają w zderzaku brzydkie dziury http://i.imgur.com/eJgmIrP.jpg Do zderzaka mam jeszcze dokładkę :) Aktualnie zderzaki się malują a ja kompletuję spinki do montażu progów i listew. Dalej za cenę jednej opony do F20 kupiłem komplet alu Azev A 17" (zdjęcie pożyczone, moje nie mają opon i różnią się dekielkami nieco). Myślę że do E36 takie kółka przypasują bardzo dobrze :) http://i.imgur.com/vR8Wl0Q.jpg Teraz szukam wnętrza - przy tym kolorze nadwozia ciężko znaleźć fotele m-pakietowe które będą pasować bo większość były czarno - niebieskie lub czarno czerwone. I tych wszędzie jest pełno - ja jednak uparłem się na jeden wzór (i koniecznie grzane) i może jak dobrze pójdzie niedługo się uda :) No i czarny sufit trzeba będzie ogarnąć.. Ogółem wnętrze kiedyś ma wyglądać tak: http://i.imgur.com/xikBKQT.jpg Po co to wszystko ? Jakoś polubiłem ten samochodzik mimo że jest stary i ma kiepską opinię. Na dzień dzisiejszy jest to auto którym jeździ moja dziewczyna ale nie mam raczej zamiaru go sprzedawać nawet gdy kupimy jej coś nowego. Pomału dokończę go z zewnątrz i w środku, a kiedy zostanie już nie używany na codzień mam marzenie żeby włożyć mu M54b30 + manual. Cena takiego swapa ze wszystkim nie powala na kolana a może powstać fajna zabawka :D W temacie F20 też mam nadzieję niedługo coś ruszy :norty: Sorry że się rozpisałem, pozdrawiam.
-
Arek F22 m235i
Jak na zimę to bardzo dobrze wyglada :cool2:
-
F20 LCI już jest
Co do wyciszenia to ta zbiedowana F30 nie była ani trochę lepiej wyciszona niz moja 1er.
-
F20 LCI już jest
Ja mam jeszcze rok leasingu wiec i dużo czasu na rozmyślanie. Ale ostatnio przez dwa tygodnie jeździłem F30 w totalnej biedzie, 20d, manual, zwykle stołki, parszywa kierownica (w dodatku brązowa) i jak dzis wsiadłem do swojego auta to poczułem sie cudownie. To głupie ale jedynka jeździ mi sie 10 razy lepiej, gdyby jeszcze była w automacie to w ogóle bym nie myślał o zmianie. Wlasnie to potwierdza ostatni post k8.