Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Tak jak mowilem, w dowodzie rejestracyjnym sa bzdury, auto zwazone z pelym bakiem - 1440 kg.
  2. 100% popieram przedmówcę. Zima to najbardziej wymagająca pora roku dla lakieru a jeśli nie jest zabezpieczony to jeszcze gorzej.
  3. Wlasnie do niego w pierwszej kolejnosci napisalem ;)
  4. Dobre kryterium przy zakupie obydwu tych samochodow :cool2:
  5. Ten środek BMW da się w ogóle gdzieś kupić ? Na bmwstore niedostepny, google podaje linki tylko do jakichs rosyjskich stron.
  6. Wg mnie wzory ZP nie mają sensu w 18", juz lepiej te seryjne felgi.. dopiero 19" wygladaja zacnie.
  7. Roznica wciaz jest zachowana ale teraz comfort = sport a sport = banan na twarzy x 2 :mrgreen: Zmian w spalaniu nie zauwazylem.
  8. Dziwnie opisali, to jest kierownica m pakietowa a nie m performance. Wystarczy wymienic kierownice tylko musi miec w komplecie airbag i multifunkcje.
  9. Dobrze myslisz bo upgrade w serii f jest malo oplacalny. A po 4 latach takiego kundla bez ksenonu i jeszcze ze zwykla klima niky by nie chcial kupic.
  10. Hehe mam to samo po tym jak zalozylem dokladke, zreszta wczesniej mialem nizsze auta i przywyklem ;)
  11. Wyglada to bardzo dobrze :cool2: Tylko wiadomo ze trzeba uwazac teraz bo jak bron boze bys sie przytulil do kraweznika to caly zderzak do malowania :(
  12. Hmm do tego sie odniosles ? Moze wkleje Ci tutaj zebys mial pod reka:
  13. Mysle ze masz tak jak ja, czyli gniazdka nie sa odpalone zawsze a do momentu kiedy auto pojdzie w tryb uspienia, jakies 10 min po zamknieciu drzwi prad znika. Dla mnie to idealne rozwiazanie.
  14. A co napisalem dwa posty wyzej, umiesz czytac ?
  15. Wysokiej klasy halogeny haha faktycznie sprali mozg ale napewno nie mi. Nikt nigdy nie musial mnie do ksenonu namawiac bo jakbym mial jezdzic takim kundlem to wolalbym e87 w normalnym wyposazeniu. Ale nie widze sensu dalej z toba dyskutowac bo zaraz znajdziesz jeszcze teorie ze dzieki super zoltym swieczkom auto jest szybsze i mniej pali, pozdr. Ps. Wspolczuj sobie bo napisales cos odwrotnego niz ja powiedzialem. Fabia moze miec wszystko ale nigdy nie bedzie bmw, ale bmw ze swiecami wyglada rownie fajnie co fabia. I mnie w przeciwienstwie do ciebie INTERESUJE jak wyglada moje auto. Nie jak inni na to patrza tylko czy mi sie podoba. A na swiecach mi sie NIE PODOBA. Wiec nie wmawiaj mi na sile swoich chorych teorii.
  16. Bzdury to Ty piszesz o aucie z klima na korbe i swieczkami zamiast lamp. Jak dla Ciebie nie ma roznicy czy Twoje auto wyglada tak samo jak fabia to chyba sam pomyliles marki. Jak ktos nie widzi roznicy to jest raczej slepy http://i152.photobucket.com/albums/s167/logiclee/lights/lights5.jpg http://i1269.photobucket.com/albums/jj582/Remyroc1/DD772C9B-D3E1-44F9-8AA3-F9EDC8618449-4231-000003ADF7C332F8_zps959e733b.jpg Piekne postojowki :lol: http://www.bimmertoday.de/wp-content/uploads/BMW-116i-F20-IAA-2011-17.jpg Vs http://i.ytimg.com/vi/ijG3MMlosNo/maxresdefault.jpg
  17. viewtopic.php?f=163&t=243165 jest jeszcze kilka tematow na tym forum zwiazanych z ppk, wystarczy poszukac :) dodam od siebie ze nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej na ppk :)
  18. Wyposazenie to kwestia potrzeb ALE nigdy przenigdy nie kupilbym tego auta bez ksenonu bo podstawowe lampy sa tak obrzydliwe ze nie moge na nie patrzec :duh: no i posiadajac manual teraz wiem ze tylko i wylacznie wzialbym automat.
  19. Dla mnie ideal piekna, ale wiadomo ze kazdy ma inny gust :wink: http://farm3.static.flickr.com/2229/3536548833_88c48a93d1_b.jpg
  20. Idz pojezdzij seatem albo naklej na niego znaczek bmw i bedzie Ci lepiej :lol: :lol: :lol: Widze ze jeszcze pastucha masz, to juz w ogole super zestaw :8)
  21. Zimne ? a to co wkleiles ? koszmar jakis.. poza tymi srebrnymi zp05. Vermilion to juz w ogole bez komentarza. Chcesz zrobic cos wyjatkowego zaloz jakies felgi 3tlg albo HRE czy cos w tym stylu. A nie kola ktore wygladaja na chinole do auta ktore bedzie prawie jak m3.
  22. Panowie, nie ma co sie zastanawiac, on po prostu tak ma, uwaza tez ze SEŁAT EXEO czyli A4 B6 prowadzi sie lepiej niz E90 i F30. Bo ma niezalezny zawias a w BMW sa resory. Ciezki przypadek :lol: :lol: :lol:
  23. 7 tysiecy zeby miec wzor karbonu na dachu ktory wciaz jest metalowy ?? nie no dla mnie pieniadze w bloto ale kto co lubi..
  24. Hahaha powrocil. Fajnie masz w aucie, w sam raz pasuje do sełata, szkoda ze fotka z bmw. A teraz juz idz.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.