Treść opublikowana przez Randall
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Tak jak mowilem, w dowodzie rejestracyjnym sa bzdury, auto zwazone z pelym bakiem - 1440 kg.
-
Car detailing - prośba o polecenia
100% popieram przedmówcę. Zima to najbardziej wymagająca pora roku dla lakieru a jeśli nie jest zabezpieczony to jeszcze gorzej.
-
E60 545 WBANH31000B489113
Randall odpowiedział(a) na krzysiek72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ ostatniego zdjecia na aukcji.
-
X25d x35d x40d x50d wtryski piezzo Bosch uwaga problem?
Wlasnie do niego w pierwszej kolejnosci napisalem ;)
-
Taniej wyjdzie kupno Bmw 540 czy Bmw 750il
Dobre kryterium przy zakupie obydwu tych samochodow :cool2:
-
X25d x35d x40d x50d wtryski piezzo Bosch uwaga problem?
Ten środek BMW da się w ogóle gdzieś kupić ? Na bmwstore niedostepny, google podaje linki tylko do jakichs rosyjskich stron.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Wg mnie wzory ZP nie mają sensu w 18", juz lepiej te seryjne felgi.. dopiero 19" wygladaja zacnie.
-
BMW M Performance Power Kit 320d
Roznica wciaz jest zachowana ale teraz comfort = sport a sport = banan na twarzy x 2 :mrgreen: Zmian w spalaniu nie zauwazylem.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Dziwnie opisali, to jest kierownica m pakietowa a nie m performance. Wystarczy wymienic kierownice tylko musi miec w komplecie airbag i multifunkcje.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Dobrze myslisz bo upgrade w serii f jest malo oplacalny. A po 4 latach takiego kundla bez ksenonu i jeszcze ze zwykla klima niky by nie chcial kupic.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Hehe mam to samo po tym jak zalozylem dokladke, zreszta wczesniej mialem nizsze auta i przywyklem ;)
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Wyglada to bardzo dobrze :cool2: Tylko wiadomo ze trzeba uwazac teraz bo jak bron boze bys sie przytulil do kraweznika to caly zderzak do malowania :(
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Hmm do tego sie odniosles ? Moze wkleje Ci tutaj zebys mial pod reka:
-
Gniazdka zapalniczki: po kluczyku?
Mysle ze masz tak jak ja, czyli gniazdka nie sa odpalone zawsze a do momentu kiedy auto pojdzie w tryb uspienia, jakies 10 min po zamknieciu drzwi prad znika. Dla mnie to idealne rozwiazanie.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
A co napisalem dwa posty wyzej, umiesz czytac ?
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Wysokiej klasy halogeny haha faktycznie sprali mozg ale napewno nie mi. Nikt nigdy nie musial mnie do ksenonu namawiac bo jakbym mial jezdzic takim kundlem to wolalbym e87 w normalnym wyposazeniu. Ale nie widze sensu dalej z toba dyskutowac bo zaraz znajdziesz jeszcze teorie ze dzieki super zoltym swieczkom auto jest szybsze i mniej pali, pozdr. Ps. Wspolczuj sobie bo napisales cos odwrotnego niz ja powiedzialem. Fabia moze miec wszystko ale nigdy nie bedzie bmw, ale bmw ze swiecami wyglada rownie fajnie co fabia. I mnie w przeciwienstwie do ciebie INTERESUJE jak wyglada moje auto. Nie jak inni na to patrza tylko czy mi sie podoba. A na swiecach mi sie NIE PODOBA. Wiec nie wmawiaj mi na sile swoich chorych teorii.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Bzdury to Ty piszesz o aucie z klima na korbe i swieczkami zamiast lamp. Jak dla Ciebie nie ma roznicy czy Twoje auto wyglada tak samo jak fabia to chyba sam pomyliles marki. Jak ktos nie widzi roznicy to jest raczej slepy http://i152.photobucket.com/albums/s167/logiclee/lights/lights5.jpg http://i1269.photobucket.com/albums/jj582/Remyroc1/DD772C9B-D3E1-44F9-8AA3-F9EDC8618449-4231-000003ADF7C332F8_zps959e733b.jpg Piekne postojowki :lol: http://www.bimmertoday.de/wp-content/uploads/BMW-116i-F20-IAA-2011-17.jpg Vs http://i.ytimg.com/vi/ijG3MMlosNo/maxresdefault.jpg
-
F31 PPK (zwiększenie mocy)
viewtopic.php?f=163&t=243165 jest jeszcze kilka tematow na tym forum zwiazanych z ppk, wystarczy poszukac :) dodam od siebie ze nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej na ppk :)
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Wyposazenie to kwestia potrzeb ALE nigdy przenigdy nie kupilbym tego auta bez ksenonu bo podstawowe lampy sa tak obrzydliwe ze nie moge na nie patrzec :duh: no i posiadajac manual teraz wiem ze tylko i wylacznie wzialbym automat.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dla mnie ideal piekna, ale wiadomo ze kazdy ma inny gust :wink: http://farm3.static.flickr.com/2229/3536548833_88c48a93d1_b.jpg
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Idz pojezdzij seatem albo naklej na niego znaczek bmw i bedzie Ci lepiej :lol: :lol: :lol: Widze ze jeszcze pastucha masz, to juz w ogole super zestaw :8)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Zimne ? a to co wkleiles ? koszmar jakis.. poza tymi srebrnymi zp05. Vermilion to juz w ogole bez komentarza. Chcesz zrobic cos wyjatkowego zaloz jakies felgi 3tlg albo HRE czy cos w tym stylu. A nie kola ktore wygladaja na chinole do auta ktore bedzie prawie jak m3.
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Panowie, nie ma co sie zastanawiac, on po prostu tak ma, uwaza tez ze SEŁAT EXEO czyli A4 B6 prowadzi sie lepiej niz E90 i F30. Bo ma niezalezny zawias a w BMW sa resory. Ciezki przypadek :lol: :lol: :lol:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
7 tysiecy zeby miec wzor karbonu na dachu ktory wciaz jest metalowy ?? nie no dla mnie pieniadze w bloto ale kto co lubi..
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Hahaha powrocil. Fajnie masz w aucie, w sam raz pasuje do sełata, szkoda ze fotka z bmw. A teraz juz idz.