Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Mautoczesci.pl , olej rownież tam, polecam :)
  2. Nic nie tracisz przecież obcy serwis nie będzie ingerował w historię serwisową. Po prostu zmienisz olej i nikomu nie musisz o tym mówić. Na filtrze nie ma żadnej plomby serwisowej, bez obaw :)
  3. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Mega słaby pomysł z tym 312 chyba ze żartujesz.
  4. Nagraj kiedyś zegary :P Wiem że RL podaje bardzo dobrze czasy, ale na zegarach bardziej widać efekt "j*bniecia" :twisted:
  5. Wrzuć np na photobucket i wybierz link dla BBCode.
  6. Mimo tego że nie ma jeszcze fotek to i tak gratuluję Ci bardzo. Mój wymarzony samochód jako następny. Planujesz może jakieś dodatki Performance ?
  7. Zenuś teraz to już nie przesadzaj z tym marketingiem. W dwudniowym aucie zaraz po wyjezdzie z salonu mozesz dostać kamieniem z pod ciężarówki.
  8. Jak można było dopłacić za elektryczne sterowanie + pamięć i zostawić ten obrzydliwy wzór obszycia :mad2:
  9. Przyszedłeś na forum BMW przekonać wszystkich ze Audi jest lepsze ? Może lepiej daj sobie już spokój.
  10. Dlaczego tak myślisz? Bo to BMW Performance, a pneumatyka kojarzy mi się z hamerykańskim bujańcem....ale to tylko moje odczucia, nigdy nie jeździłem na "airrexie" i może dlatego nie mogę się przekonać ;) Uprzedziłeś mnie Vale. Takie samo mam odczucie. IMO idea BMW Performance to auto na co dzień, którym w każdej chwili możesz wyskoczyć np. na trackday. Airride kojarzy mi się ze stance i innym g.o.wnem któro okalecza samochód w taki sposób że nie nadaje się on już do niczego oprócz zdjęć i filmików na YT zmiksowanych z dubstepowymi piosenkami.. To podnoszenie wcale mnie nie rusza bo i tak wiem że nawet jak podniesiesz auto to nie będziesz nim jeździł komfortowo po dziurach ani wdrapywał się na krawężniki.
  11. No i co z tego ????? Skoro pasuje na taki sam pedał hamulca. Kształt samej nakładki minimalnie może się różnić.
  12. Zupełnie inny jest kąt na zdjęciu. Proszę: gumowa nakładka na pedal hamulca niezmienna od lat 80 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1160421-nakladka-pedalu/i51386/kL/sN/r2008/m03
  13. To po co kupowałeś auto w którym jedyne co Ci się podoba to wygląd wnętrza ? :shock:
  14. Pedal hamulca na bank ten sam, tylko pedal gazu może sie różnic ale nie koniecznie. Zreszta tam przy montażu jest pare mm zapasu. Nakładki schnitzera to kiepski żart, gdyby były normalne to miałbym u siebie.
  15. http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=818170
  16. Włodek zmierz pedały i dywaniki to sprawdzę. Kolega który kupił e91 bez dywaników potrzebował na biegu (zanim przyjdzie paczka z ASO), odrysowaliśmy moje z F20, dociął z wykładziny i podpasowały idealnie. Jeśli chodzi o pedały, sprawdziłem w katalogu i pedał hamulca przy automacie ma taką samą nakładkę gumową od czasu E24 do F36 więc musi być identyczna. Pedał gazu lepiej sprawdzić.
  17. MASAKRA !!!!!!! Jestem Twoim fanem :cool2:
  18. Mariusz ta Alpina do niczego Ci nie spasuje. Do f-serii sa dywaniki Performance byc może podpasuja i do e9x.
  19. Nie w ASO, tylko w sklepie internetowym jednego z kolegów z forum. Jeśli chcesz inny to już wtedy przy zmianie w ASO też go przywoź bo to chyba bez sensu co 15 tyś zalewać na przemian millersem i OE BMW.
  20. Dodam tylko że tego nie uświadczysz w 325i. Żeby jechał trzeba go kręcić. Nawet 30i 272 km.
  21. Wymieniam olej w zwykłym warsztacie w połowie przebiegu do wymiany na komputerze, czyli wychodzi ok 12-15 tyś km. Kupuję oryginalny olej i oryginalny filtr. Nie ma w tym żadnej filozofii przez którą nie można by było tego zrobić w zaprzyjaźnionym warsztacie.
  22. Świetne kombi ! Kolor rewelacyjny, jakieś ciekawsze koła na lato i będzie ideał :)
  23. Dziekuje :) Compact mial byc autem do tłuczenia a co chwile dostaje jakies gifty :norty: niedlugo zrobie mała aktualizacje ! Jesli chodzi o spa to przed zima dostal takie samo zabezpieczenie jak F20 :mrgreen:
  24. Wiem ale nie powiem :8)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.