Treść opublikowana przez Randall
-
F30 328i jaki olej, częstsze wymiany ?
Mautoczesci.pl , olej rownież tam, polecam :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
.
-
F30 328i jaki olej, częstsze wymiany ?
Nic nie tracisz przecież obcy serwis nie będzie ingerował w historię serwisową. Po prostu zmienisz olej i nikomu nie musisz o tym mówić. Na filtrze nie ma żadnej plomby serwisowej, bez obaw :)
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Mega słaby pomysł z tym 312 chyba ze żartujesz.
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Nagraj kiedyś zegary :P Wiem że RL podaje bardzo dobrze czasy, ale na zegarach bardziej widać efekt "j*bniecia" :twisted:
-
Arek F22 m235i
Wrzuć np na photobucket i wybierz link dla BBCode.
-
Arek F22 m235i
Mimo tego że nie ma jeszcze fotek to i tak gratuluję Ci bardzo. Mój wymarzony samochód jako następny. Planujesz może jakieś dodatki Performance ?
-
BMW E46 325Ci 192 KM Łódź Nr VIN WBABD31030JX25368
Randall odpowiedział(a) na robotyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenuś teraz to już nie przesadzaj z tym marketingiem. W dwudniowym aucie zaraz po wyjezdzie z salonu mozesz dostać kamieniem z pod ciężarówki.
-
BMW E46 325Ci 192 KM Łódź Nr VIN WBABD31030JX25368
Randall odpowiedział(a) na robotyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak można było dopłacić za elektryczne sterowanie + pamięć i zostawić ten obrzydliwy wzór obszycia :mad2:
-
BMW E92 Vs Audi A5
Przyszedłeś na forum BMW przekonać wszystkich ze Audi jest lepsze ? Może lepiej daj sobie już spokój.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dlaczego tak myślisz? Bo to BMW Performance, a pneumatyka kojarzy mi się z hamerykańskim bujańcem....ale to tylko moje odczucia, nigdy nie jeździłem na "airrexie" i może dlatego nie mogę się przekonać ;) Uprzedziłeś mnie Vale. Takie samo mam odczucie. IMO idea BMW Performance to auto na co dzień, którym w każdej chwili możesz wyskoczyć np. na trackday. Airride kojarzy mi się ze stance i innym g.o.wnem któro okalecza samochód w taki sposób że nie nadaje się on już do niczego oprócz zdjęć i filmików na YT zmiksowanych z dubstepowymi piosenkami.. To podnoszenie wcale mnie nie rusza bo i tak wiem że nawet jak podniesiesz auto to nie będziesz nim jeździł komfortowo po dziurach ani wdrapywał się na krawężniki.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
No i co z tego ????? Skoro pasuje na taki sam pedał hamulca. Kształt samej nakładki minimalnie może się różnić.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Zupełnie inny jest kąt na zdjęciu. Proszę: gumowa nakładka na pedal hamulca niezmienna od lat 80 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/1160421-nakladka-pedalu/i51386/kL/sN/r2008/m03
-
[E87] BMW 116i M Pakiet 07' by Daro//M
To po co kupowałeś auto w którym jedyne co Ci się podoba to wygląd wnętrza ? :shock:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Pedal hamulca na bank ten sam, tylko pedal gazu może sie różnic ale nie koniecznie. Zreszta tam przy montażu jest pare mm zapasu. Nakładki schnitzera to kiepski żart, gdyby były normalne to miałbym u siebie.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=818170
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Włodek zmierz pedały i dywaniki to sprawdzę. Kolega który kupił e91 bez dywaników potrzebował na biegu (zanim przyjdzie paczka z ASO), odrysowaliśmy moje z F20, dociął z wykładziny i podpasowały idealnie. Jeśli chodzi o pedały, sprawdziłem w katalogu i pedał hamulca przy automacie ma taką samą nakładkę gumową od czasu E24 do F36 więc musi być identyczna. Pedał gazu lepiej sprawdzić.
-
E32 730i V8 manual 93' by 320SI
MASAKRA !!!!!!! Jestem Twoim fanem :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz ta Alpina do niczego Ci nie spasuje. Do f-serii sa dywaniki Performance byc może podpasuja i do e9x.
-
F30 328i jaki olej, częstsze wymiany ?
Nie w ASO, tylko w sklepie internetowym jednego z kolegów z forum. Jeśli chcesz inny to już wtedy przy zmianie w ASO też go przywoź bo to chyba bez sensu co 15 tyś zalewać na przemian millersem i OE BMW.
-
Jaki silnik do e90?
Dodam tylko że tego nie uświadczysz w 325i. Żeby jechał trzeba go kręcić. Nawet 30i 272 km.
-
F30 328i jaki olej, częstsze wymiany ?
Wymieniam olej w zwykłym warsztacie w połowie przebiegu do wymiany na komputerze, czyli wychodzi ok 12-15 tyś km. Kupuję oryginalny olej i oryginalny filtr. Nie ma w tym żadnej filozofii przez którą nie można by było tego zrobić w zaprzyjaźnionym warsztacie.
-
E91 LCI 320dA - Matt Bond Gold
Świetne kombi ! Kolor rewelacyjny, jakieś ciekawsze koła na lato i będzie ideał :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dziekuje :) Compact mial byc autem do tłuczenia a co chwile dostaje jakies gifty :norty: niedlugo zrobie mała aktualizacje ! Jesli chodzi o spa to przed zima dostal takie samo zabezpieczenie jak F20 :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wiem ale nie powiem :8)