Skocz do zawartości

Rozwaliłem moje BMW cz1 (poduszka powietrzna)


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,,,

Jka w temacie,,,

moja beemka zostala całkowicie zniszczona,, skasowałem nią 7m betonowego murka takiego z cegieł i auto nadaje tylko do kasacji

Ale nie o aucie chce tu napisać tylko o poduszce powietrznej która uratowała mi życie,,,

Ja wyszedłem z tego wypadku bez najmiejszego siniaka czy zadrapania,, ale naprawde nie powinienem tego przeżyć

 

Teraz o tej poduszce,,,

Pwiedzcie mi panowie jak to możliwe że ona wogóle zadziałała jeśli była nieaktywna,,,tzn,,, cały czas migała mi kontrolka air bagu a po kilku minutach świeciła na stałe,,,,

 

Zdięcia i opsi wypadku zamieszcze na forum jako przestroge w temacie "jak rozwaliłem moje BMW cz2" z jakieś 2 dni

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Blaster

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze jestes caly!!! Samochodow mozesz miec jeszcze z 50 lub wiecej, a zdrowie jest jedno. Nie chce pouczac gdyz sam mialem sporo dzwonow, jednak postaraj sie wyciagnac z tego jakies wnioski na przyszlosc.

Szukasz czesci do swojego BMW??


Pisz na gg 1211423!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zdrowie najwazniejsze

Tylko powiedzcie mi koledzy jakim cudem wystrzeliła mi poduszka powietrzna jeśli cały czas mrugało mi że jest nie sprawna i nie aktywna???

Powinienem dać na msze czy to normalne???

 

Auta też bardzo mi szkoda bo mimo iż miałem te autko tyle latt to nigdy nie spotkałem lepiej utrzymanej 7emki niż ta moja

http://img207.imageshack.us/img207/1774/bmw750ilacr3.jpg[/

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie mechanik mowil kiedys jak kasowalem blad airbagu ze roznie sie zdarza.raz wybucha a raz nie...w sumie skoro obwod jets zamkniety czyli jest podlaczona poduszka( a pojawil sie jej blad czyli migajaca kontrolka) to obwod dziala-jest sprawny-tylko uzyskujemy informacje w postaci kontrolki ze byl gdzie obwod przerwany.czyli wydaje mi sie ze skoro rozpeicie nastaplo przez wyjecie wtyczki a potem ja wlozylismy to poduszka zadzaiala....gdyz kontrolka jest swego rodzaju alarmem o tym ze jest czy byl przerwany obwod( bylo by to istotne gdybysmy nie wyjmowali wtyczki sami a poszdl by gdzies jakis przewod) a tak a tak obwod jest strawny sygnal idzie do ogbiornika czyli Airbagu i koniec

 

 

problem bylby jakbys nie wyjmowal podzuszki i by wyskoczyl blad to gorzej bo nie wiesz gdzie byla przerwa- czy ta przerwa nadal jest co moze wazyc na sprawnosci poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bety :( Potwierdza sie tylko ze ten model nalezy do bezpiecznych :) Najwazniejsze ze uratowala Tobie zycie.

 

A jesli chodzi o blad systemu,to prawdopodobnie uszkodzony byl ktorys napinacz pasa,a sama poduszka mogla dzialac.

"________ 730iA

/________\

(0o=[][]=o0)

[_]/'''''''''''\[_]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.