Skocz do zawartości

ile poleci 318i?? e36


yankes

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie ile poleci 318i?? jechałem wczoraj dwie paki i jeszcze troche pod butem było... tak mi sie wydaje że tak 210/220 poleci ale może mi sie tylko wydaje... a zresztą już nie miałem drogi więc musiałem zwolnić... ale czy ktos sprawdzał?? tak tylko jestem ciekaw... czy to nie za mało troche...?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja "grzałem" tylko 130 na godzinę bo mam tarcze z przodu do wymiany :mad2: Ale jak Omegą 2.0 8v 115 KM jechałem spokojnie 185 /h to BMW pójdzie spokojnie tyle samo i pewnie więcej.Radziłbym jednak nie przesadzać bo to tylko samochód...
Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie bede chyba odzywal na ten temat :wink:

Bo jak czytalem ze 1.6 leci wiecej niz moj is to sie zaklopotalem :cool2:

Ale skoro wiele osob mowi ze 1.6 leci 200 ( :duh: ) to 1.8 powinien tyle samo.. chyba ;/

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie bede chyba odzywal na ten temat :wink:

Bo jak czytalem ze 1.6 leci wiecej niz moj is to sie zaklopotalem :cool2:

Ale skoro wiele osob mowi ze 1.6 leci 200 ( :duh: ) to 1.8 powinien tyle samo.. chyba ;/

 

Dokładnie też ostatnio przeczytałem tu na forum że 1,6 lata szybciej od ISek :? DZIWNE ale i tak ją uwielbiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedowiarkow! Jezdzilem 316 w sedanie i musze przyznac ze spokojnie zamykalem nia budzik (220), oczywiscie bez balastu i na balonach 185, teraz mam 318 w cabrio (czyli lzejsza) z tym ze na 215kach i gorzej sie buja przy koncu licznika! Ale moim zdaniem nawet dwa takie samiutkie auta beda mialy rozne osiagi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie bede chyba odzywal na ten temat :wink:

Bo jak czytalem ze 1.6 leci wiecej niz moj is to sie zaklopotalem :cool2:

Ale skoro wiele osob mowi ze 1.6 leci 200 ( :duh: ) to 1.8 powinien tyle samo.. chyba ;/

Nie wal sie w dynie bo bedzie bolalo :mrgreen: :wink: , jeden raz udalo mi sie wycisnac 2 stowki, czy tam 190 z groszem...tak wiec jest to jak najbardziej mozliwe

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie bede chyba odzywal na ten temat :wink:

Bo jak czytalem ze 1.6 leci wiecej niz moj is to sie zaklopotalem :cool2:

Ale skoro wiele osob mowi ze 1.6 leci 200 ( :duh: ) to 1.8 powinien tyle samo.. chyba ;/

 

Dokładnie też ostatnio przeczytałem tu na forum że 1,6 lata szybciej od ISek :? DZIWNE ale i tak ją uwielbiam :D

 

Bo widac nie miałeś dobrych warunków żeby rozbujać szafę...

1,6 m43 po kilku km na autobahnie doszedł do 200, w Polsce to mi się jeszcze nie udało :( max 190 i to na wąskich laczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem 316 w sedanie i musze przyznac ze spokojnie zamykalem nia budzik (220)
:jawdrop:

 

W życiu 316i nie poleci 220 km/h.... :duh: :naughty: :naughty: :naughty:

 

Kolega chyba zapomina że liczniki bardzo często potrafią przekłamać.... i nijak ma się ta prędkość do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedowiarkow! Jezdzilem 316 w sedanie i musze przyznac ze spokojnie zamykalem nia budzik (220), oczywiscie bez balastu i na balonach 185, teraz mam 318 w cabrio (czyli lzejsza) z tym ze na 215kach i gorzej sie buja przy koncu licznika! Ale moim zdaniem nawet dwa takie samiutkie auta beda mialy rozne osiagi!

 

Mi też się różne cuda śnią... a potem się budzę i zamykam budzik.

 

Od kiedy cabrio jest lżejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze sie niezle napocic zeby dojsc do 230 licznikowych :) a 1.6 idzie 220 :D cuda - albo za male kola :D

hehehe, moze kolega wsadzil 13tki... :P :wink: ...a tak powaznie nie ma bata zeby poszla 220...

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze!Skoro moje 316 musi jechac tak samo jak 316 kowalskiego, to czemu 11stka pilkarzy polskich nie remisuje z 11stka pilkarzy brazylii??? 316tka i 316tka, jedenastu i jedenastu??! Nie jestem z pierwszej lapanki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 318 z 91 roku na niemiecim autobahnie lecialem troche ponad 200 i niesadze zeby poleciala wiecej i szczerze mowiac nie sadze zeby 316 lecial wiecej niz 205km/h .Jezeli Twoja leci 220 to powinienes sie zglosic do jakiegos programu(tvn turbo np.)ze masz najszybsza 316 na swiecie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.