Skocz do zawartości

xsilver

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xsilver

  1. xsilver odpowiedział(a) na TC temat w E32
    a co chcesz regenerowac , skoro chcesz wahacze zmienic na nowe ??
  2. sprawdzalem - jest uszczelka - a jest ona po to zeby zbirniczek nie byl uzygany caly olejem - u mnie uszczelka jest sprawna - bo korek caly od srodka jest mokry , gwint jest mokry a uszczelka sucha - wiec jest szczelna . sprawdzalem tez odpowietrznik - nie ma zadnego zaworka - to zwykly kanal na zewnatrz - jest tylko tak zrobiony zeby nie wyrzucal oleju nie mam konceptu - zrobie tak - zatkam odpowetrznik i sprawdze jak wyglada sprawa ( wtedy zbiorniczek bedzie szczelny )
  3. xsilver odpowiedział(a) na TC temat w E32
    wedlug opisu bmw amory i sprezyny ... nie wiadomo co ze stabilizatorami .
  4. xsilver odpowiedział(a) na TC temat w E32
    stiffer spring/dumper setup with vehicle lowered 15mm
  5. spod korka sie nie sonczy - moge nawet go calkiem odkrecic podczas pracy silnika i nic sie nie bedzie dzialo - nie ma w nim cisniania , a ruch plynu jest bardzo spokojny... weze mam szczelne - minimalnie poci sie uklad kierowniczy i iminmalnie wyjscie z pompy - ale to sa tak sladowe ilosci ze watpie zeby to mialo jakikolwiek wplyw na bicie kol oraz bicie przy hamowaniu ... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GD21&mospid=47340&btnr=32_0681&hg=32&fg=20 - zbiornik nr 1
  6. ale w mojej wersji jest zbiornik takiej konstrukcji ,ze nie da sie go uszczelnic i oryginalnie nie jest on szczelny - na normalnie w korku dziure ( odpowietrznik ) na zewnatrz ! :roll:
  7. uklad sprawdzony - niedawno wymialem pompe wspomagania bo stara sie konczyla - uklad jest +/- szczelny - zbiornika nie da sie uszczelnic bo jest on otwarta czescia ukladu - nie ma pod zakretka zadnej uszczelki , jest nawet odpowietrznik - wiec nie da sie zrobic tak jak w metalowych zbiornikach
  8. mam identyczne objawy - cale zawieszenie zrobione , nowe 4 tarcze + klocki , przednie kola wywazone idealnie , tylne raczej tez proste ...
  9. nikt kto umie to robic, nie bedzie dociskal polerki z sila 80kg do nadwozia ... a wolny start nie jest po to zeby dobrze robic lakierowi ... podniecacie sie ta polerka jakby to byla jakas kosmiczna technologia - a co za roznica co sie kreci - wiadomo ze polerka jest wygodniej i jest do tego stworzona ... a nikt nie bedzie kupowal polreki powiedzmy za 500zł zeby raz na 2 lata wypolerowac swoja maszyne ( chociaz tacy pewnie sie znajda ) a co z recznym polerowaniem - moze to juz wogole jest masakra :duh: jak ktos jest glabem i nie umie tego robic to zmiszczy lakier nawet polerka za 5tys zł i pasta za 500zł
  10. robiliscie kiedys cos profesjonalna polerka , ze tak sie bulwersujecie wiertarka ? ja robilem i nawet wymianailem w takiej komutator - i nie rozni sie ona niczym od zwyklej szlifierki katowej - tylko oczywiscie ma nizsza predkosc obrotowa zeby nie przegrzewac lakieru
  11. nie tylko łozyska- ale i cale zawieszenie - zgodnie z wzroem - siła x ramie - siła ta sama a ramie wieksze ...
  12. xsilver odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    ja prostowalem kidys oryginalnego bbsa bmw ( 16' ) i poszlo bez problemow... co do twojej felgi - mam w garazu felgi kolegi 15' bbs 8j , na ktorych jezdzil w zimie - jedna jest duzo gorsza od twojej i jest wywazona ( jest w tym miejscu duzu odwaznik ) i nic na niej nie bije !!! widimo ze zalezy czy felga jest skrzywiona na rancie czy cala sie scentrowala - jednak twoja wyglada na krzywa na samym rancie
  13. xsilver odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    jezeli falga jest firmowa i prostowanie bedzie wykonane fachowo to nic nie powinno sie stac - pamietaj - udaj sie do wyspecjalizowanego warszatu ... co do spawania - spawanie w polskich warunakach i mozliwosciach nie nadaje sie do niczego ... chociaz moj kolega jezdzi na spawanej feldze 17' w 750 z przodu i smiga po 250km/h i felga sie trzyma
  14. tanim kosztem w silniku benzynowym bez turbo nic nie zyskasz - wiec daj sobie spokoj chip - + 5% mocy i momentu sportowe filtry i swiece - efekt raczej rzaden
  15. u mnie ( m60 ) po wymianie sond ( na nowe NGK ) dme powielalo dalej blad sond - spalanie bylo dalej wysokie , silnik pracowal nierowno - pomogl reset dme na komputerze - teraz nie ma bledu sond , spalanie sie unormowalo , silnik pracuje rowniej
  16. xsilver odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    samo skrzywienie do uratowania - ale ogolny stan felgi jest bardzo marny ...
  17. sa , ale pewnie cena panela wyniesie polowe ceny nowego radia ... poszukaj lepiej jakiejs uzywki na allegro , albo na gieldzie elektronicznej
  18. pisz poprawne tytuły !!!!!!!! sekwencyjna ...
  19. beda pasowac - bo to tez felgi z m5 ...
  20. xsilver odpowiedział(a) na pie3k temat w E32
    to uwazaj zebys nie przeliczyl sie z kosztami - znam kilka osob ktor na e32 omalo co nie zbankrutowaly ... :oops:
  21. xsilver odpowiedział(a) na pie3k temat w E32
    jak cos to w dziale "zrob to sam" jest temat o zmiane skrzyni na manuala... :wink:
  22. xsilver odpowiedział(a) na pie3k temat w E32
    to juz polowa sukcesu ... ale co to da - 750 to krazownik ( jak kazda e32 ) nie nadajacy sie do szalenstw - i manualna skrzynia tego nie zmieni ...
  23. xsilver odpowiedział(a) na pie3k temat w E32
    sama skrzynia to nie wszystko ... jeszcze kolo dwumasowe , pedaly , wal napedowy , mechanizm zmiany biegow ...
  24. xsilver odpowiedział(a) na binek123 temat w E32
    bardzo dobry sposob ... i oczywiscie bez rozbierania silnika :wink:
  25. :duh: :mad2: :duh: :mad2: jestes beszczelny ... brak słow ...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.