Skocz do zawartości

green71

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez green71

  1. green71 odpowiedział(a) na Magic_Wrocław temat w E46
    Ten 2,0 to 318i po lifcie, 16V, 143KM rozumiem,a ja nie jestem zbyt zorientowany w E46(zwłaszcza różnice przed i po lifcie) :oops:
  2. green71 odpowiedział(a) na Magic_Wrocław temat w E46
    to dlaczego piszą że BMW 3 (E46) 318i 87kW(118KM) 1995ccm
  3. green71 odpowiedział(a) na Magic_Wrocław temat w E46
    w pojemności
  4. ps jak chcesz mocne auto to nie kupuje sie 320d :norty: pozdro nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć :worried:
  5. ja zimą jeżdze na 15'-195/65 a latem na 18' i powiem szczerze ze rozgladam się za 19' bo fajnie to wygląda :D zastanawiam sie czy wypolerować 18' oryginał M6 czy kupić 19" to jest jedyna zaleta takich felg,reszta to wady.Ekspresowe zuzycie zawiasu,maglownicy i zero komfortu.
  6. a czy nie uważacie że 320d jest "trochę" za słaby do 18"?delikatnie mówiąc przerost formy nad treścią :mrgreen:
  7. green71 odpowiedział(a) na Skroczek1 temat w E36
    tutaj jest ładnie opisane http://www.profplus.net/index.php?lang=pl&link=turbodiag
  8. green71 odpowiedział(a) na Skroczek1 temat w E36
    a wiesz że luz osiowy turbosprężarki grozi rozbiegnięciem silnika?
  9. te 17" z drugiego linku są już zdrowo poobcierane i opony,nie dość że różne to jeszcze bardzo kiepskie.Barum Bravuris mam w focusie,mają kiepską przyczepność i hałasują. Generalnie na 17" auto wygląda lepiej ale na 16" jezdzi się lepiej. ps.ja 16" z oponami Michelin kupiłem za 620zł :wink: http://images31.fotosik.pl/434/ddb8ad17d492e132m.jpg
  10. mam takie felgi(używam ich do zimówek) tyle że 15",a 17" miały ET20,22 i 26.Raczej na nich nie pojezdzisz.
  11. green71 odpowiedział(a) na Skroczek1 temat w E36
    300zł to zamiennik,za pompę ZF do 318tds trzeba dać 1500zł http://www.autoczesci.autosowa.pl/?page=czesc&cz=1639
  12. tu masz jak ściągnąć klosz [/url] http://www.e46fanatics.com/howto/howtodetail.php?howto_id=24 ps.chcesz tutaj komuś forda wcisnąć :mrgreen:
  13. green71 odpowiedział(a) na darek K temat w E36
    to jest chyba Borbet Desingn H(model 1996) http://www.borbet.de/
  14. green71 odpowiedział(a) na maciek86 temat w E36
    bo odpowietrzałeś zimny silnik,jak sie nagrzeje i wzrośnie ciśnienie w układzie to będzie lało cały czas.Masz wyciek i trzeba go zlikwidować.
  15. green71 odpowiedział(a) na qawa temat w E36
    przy padnietej pompie wtryskowej,dzieje sie dokładnie to samo. Druga rzecz jeżeli nie chce zapalić ciepły silnik to nie jest to wina świec,tylko właśnie pompy.
  16. pozew cywilny bo oni zostaną ukarani wyrokami ale ty z tego nic nie będziesz miał.Druga sprawa nawet jak wygrasz(pewnie tak) to odzyskać kase i tak bedzie ciężko.Na komornika nie ma co liczyć przy takiej kwocie.
  17. green71 odpowiedział(a) na vitoc temat w E36
    coś z odmą masz nie tak(możliwe że zamarzła),ale nie bardzo się orientuje w budowie 318ti więc ktos kto ma niech sie wypowie
  18. green71 odpowiedział(a) na Projektt temat w E46
    buda nie miała znaczenia,z tego co pamietam tylko sierra rs cosworth miała 4x4(sedany też )
  19. green71 odpowiedział(a) na miclen temat w E90, E91, E92, E93
    no to już coś,o swojej dziewczynie niewiele napisałeś ale koleżanka skoro umie gotować to musi mieć 6 garów :D
  20. green71 odpowiedział(a) na miclen temat w E90, E91, E92, E93
    to jest prowokacja?bo ostatnia dyskusja na podobny temat była niedawno i nie wyszło najlepiej.
  21. green71 odpowiedział(a) na Projektt temat w E46
    ja jestem żonaty,jakbym polatał bokami to dostałbym w maskę i musiałbym spać w piwnicy.
  22. green71 odpowiedział(a) na haps temat w E36
    to jest cytat ze stronki o nikasilu "Porsche used Nikasil in their turbocharged 917 - 935 series of race cars."Więc jak widać jest odporny na katowanie. A co do przegrzania,zawsze istnieje ryzyko kupienia takiego egzemplarza. Ja auto mam od kobiety,co niestety może o takim przypadku świadczyć(kobita w aucie jest zainteresowana wszystkim oprócz zegarów),ale przynajmniej wiem że się na nim nie wyżywała.U mnie silniczek chodzi super,olej jest od wymiany do wymiany bez dolewek.Jezeli chodzi o spalanie no to z tym bywa różnie,ale nie ma co liczyć na jazdę "o kropelce"
  23. green71 odpowiedział(a) na haps temat w E36
    to nie jest kwestia tylko 328i,wszystkie silniki M52 były pokryte nikasilem. Zresztą nikasil stosowało wiele firm min.Mercedes,Audi,Jaguar,Ferrari,Porsche.Tragedii nie ma większość silników M52 ma sporo powyżej 200 tys km i nadal chodzą a właściciele nie mają z nimi problemu.
  24. green71 odpowiedział(a) na szymczyk e36coupe temat w E36
    nie wszystkie progi z pakietu były kręcone,progi z pierwszego linku były do sedana i touringa o ile mnie pamięć nie myli.Kręcone były do coupe.
  25. tak też mi się wydawało :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.