Treść opublikowana przez green71
-
Drgania wysokiej częstotliwości na pedale gazu M50
bez problem wymienisz sam,opuścisz wydech,odkręcisz osłonę i odkręcasz wał.Góra dwie godziny roboty i ok 50-70zł
-
Drgania wysokiej częstotliwości na pedale gazu M50
podpora wału do wymiany,z czasem wibracje staną bardziej się dokuczliwe
-
Jak zamotnowac odpalanie z guzika
faktycznie ,gdzieś mi umknęło 740i :?
-
Dziwne wibracje silnika
to sie chyba nazywa falowanie obrotów :mrgreen: ,i jest o tym na form baaaaardzo dużo.
-
Jak zamotnowac odpalanie z guzika
E tam, czepiasz się :wink: Lepszy bajer to odpalanie z pilota, o wiele praktyczniejsze i można już kupić gotowy zestaw łatwy w montażu :8) Moj znajomy miał w e32 740i taki bajerek jak odpalanie z pilota i powiem wam ze to fajny bajerek :8) A ludzie w poblizu samochodu na ulicy jak widzieli ze nie ma w srodku kierowcy a auto odpala to robili tak ---> :shock: :jawdrop: zwłaszcza jak się zostawilo na biegu.
-
tylny most- simering
http://sklep.intercars.com.pl/ musisz sobie tam znaleźć sam bo nie da się calego linka wkleić
-
318d naklejka na szybie z nr rejestracji - jak odkleić?
podgrzać suszarką
-
tylny most- simering
Pierwsza rzecz to w moście są 2 rodzaje smeringów(półosie i wałek atakujący)a jaki problem zadzwonić do ASO i zapytać o cenę,kolego to jest tylko simering.Nie zbankrutujesz jak kupisz w ASO.W Intercarsie Simering wałka atakującego kosztuje 63zł (FEBI).
-
Problem z odpaleniem po mroznej nocy:/
a próbowałeś ładować akumulator?przy niskich temperaturach efektywność aku może spaść do 40%. Druga rzecz zostawiłeś na mrozie włączoną lampkę,to wystarczy żeby załatwić akumulator. Następnym razem zanim zadzwonisz do swojego mechanika wyciągnij akumulator i go naładuj. Jeżeli podłączyłeś akumulator z auta benzynowego to mógł też nie zapalić,jeszcze jest sporo akumulatorów z małym prądem rozruchu na których diesel nie przekręci.
- Padł ABS ??
-
Bączki na śniegu
A nie boisz się że kiedyś ktoś zapuka do drzwi i krzyknie "POLICJA! OTWIERAĆ!przy takich upustach trzeba brać to pod uwagę :mrgreen:
-
jak zlozyc tylna kanape??
stanąć z boku samochodu w odległości ok.10m(powinno wystarczyć) coupe,sedan,touring,cabrio,compact-to są wersje nadwozia
-
jak zlozyc tylna kanape??
chyba wersja nadwozia ma tu kluczowe znaczenie?
-
Bączki na śniegu
No to podzieliłbyś się z forumowiczami - jak widziałem nie jedna osoba już o to cie pytała :) Dokładnie kolego 10,3L/100km czegoś nie rozumiesz , ta cena jest dla mnie bo to mi kolega zrobi , a dla ciebie bedzie cena normalna , ale co bede ci tłumaczył , tak wystawi mi fakture i tak wlicze sobie w koszty wiem że dla ciebie to niemożliwe jest , ja nie serwisuje w ASO i nie kupuje czesci z cennika a zdziwiłbyś sie ile mają marży na częśćiach ty znowu o tym ASO.Co ty masz z tym ASO?Kto tu serwisuje w ASO? W ASO sprężarka kosztuje coś kole 6000zł,a cena u przedstawiciela Garret chyba 3500zł.1500 to za używkę albo (pseudo)regenerację.
-
czy ktoś z Was posiada coś takiego????
"ti" to oznaczenie dla kompakta a "is"-to oznaczenia dla coupe(i sedana) ten sam silnik w zależności od roku produkcji M42 lub M44(oba na łańcuchu)
-
wymiana silnika
tylko co to ma wspólnego z tematem?twój kumpel wymienił praktycznie taki sam silnik(jezeli chodzi o stopień skomplikowania).
-
Rozbite BMW. Gdzie solidnie naprawic
proponuję to przeczytać http://www.fuko.pl/odszkodowania-szkoda,178,1,4.html a jeżeli chciałbyś naprawiać auto sam i martwisz się o szczeliny,to przy takim puknięciu zamartwiasz się na zapas.Jeżeli nie jest naruszona konstrukcja i nie masz zamiaru go klepać to będzie jak przed wypadkiem.
-
Różnica 316 & 318
na jakiejś rumuńskiej stronie "wyczytalem" o ile dobrze zrozumialem że koszt całej operacji 316i@318i wynosi ok.700 euro.
-
Bączki na śniegu
raczej ciężko zrobić coś takiego ze zwykłym dyfrem,nawet na śniegu.
-
Różnica 316 & 318
1.9 (316i) R4/8V 105KM i 165Nm 1.9 (318i) R4/8V 118KM i 180Nm właśnie chodzi o te dwa silniki,jaka jest różnica w konstrukcji.Bo o osiągach to juz wiemy.Pojemność ta sama,liczba zaworów,skok tłoka też to i pewnie średnica cylindra będzie ta sama.Jedynie pozostaje stopień sprężania.
-
316i M43 Coupe '97 : Nie pali jak ZIMNY!!!!POMOCY
ewentualnie mechanizm zębnika,właściwie to sam wałek po którym jezdzi zębatka.Sprawdź w jakim jest stanie. Miałem kiedys to samo co prawda nie w bmw ale już miałem zmieniać elektromagnes ale ojciec zwrócił mi uwagę na zasyfiony wałek zębnika.Wystarczyło go wyczyścić.
-
wymiana silnika
wszystko zależy co tam chcesz wsadzić,jeżeli V6 Tdi to mogą pojawić się nieoczekiwane komplikacje.
-
Różnica 316 & 318
tyle że to nie są różnice w konstrukcji silnika tylko różnice w osiągach
-
2 pyt. w sprawie TDS...!!
:cool2: wątki ci się pomyliły
-
Poradnik BMW
chyba za dużo oczekiwaliście po kilku stronach w gazetce,ale właśnie po to jest forum.Nieprawdaż? :wink: