Treść opublikowana przez bonzo320i
-
Domykanie szyb
Też mi się wydaje że taki bajer to był standard w E39 bo u mnie działa bez zarzutu domykanie i otwieranie z pilota wystarczy dłuzej przytrzymać guzik podobnie jak z kluczykiem w zamku!!! no chyba że poprzedni właściciel programował kluczyk
-
520 temp.silnika
Nie wiem ile prawdy w tym co piszesz o rozpisce temp. na wskaźniku ale jeśli tak to może dotyczyła ona termostatu o niższej temperaturze otwarcia niż twoje 96'C zresztą dziwne że w E34 masz taki termostat??? wymiana przepływki oraz sondy nic tu nie da sam pewnie to wiesz
-
co sądzicie o tymzestawie? /carsoft
Mam ten interface własnie od tego samego goscia co dales link i jestem zadowolony, robie nim wszystko czego mi trzeba i nie narzekam(tak jak inni) pozdro
-
Zakłócenia radia i Navi po włączeniu podgrzewania szyby
u mnie dzieje sie podobnie ze po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby radyjko czasem zaczyna gorzej odbierac, nie wiem czy to ma jakis zwiazek i czy jest to istotne ale nie grzeja mi 3 srodkowe paski
-
getriebeprogramm- nie wiem co o tym myśleć
A więc prosze o to link http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=97790&start=0
-
getriebeprogramm- nie wiem co o tym myśleć
Jeśli się nie mylę to wczoraj pojawił się temat z tym samym wątkiem odnośnie błędu skrzyni gdzie komp jednorazowo wyświetlił komunikat więc polecam poszukać na forum!!! pzdr
- zegary
-
520i - Mały problem z centralnym...
Podłacze sie pod temat i tylko dodam że też czasem tak mam!!! nieważne czy pilot często jest używany czy nie od tak ma czasem takie zawiechy
-
Turbina,pompa ,sprzęgło?Brak mocy tylko 120km/h
Przepływka jest wpięta miedzy filtrem powietrza a kolektorem ssącym tak w uproszczeniu więc nie powinienes mieć problemów aby ja zlokalizować http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD31&mospid=47539&btnr=13_0410&hg=13&fg=15
-
problem po wymianie klocków
Kontrolka od wymiany płynu jest koloru pomarańczowego i jest to symbol zegarka w małym kwadraciku!!! a może jeszcze napiszesz jaka kontrolka ci świeci bo nie podałeś a tak będzie szybciej znaleźć rozwiązanie
-
wymieniłem postojówki na diody i strasznie migaja -macie tak
Ja mam biedotę 520i i na zegarach jest sylwetka auta w rzucie z góry, bez komunikatów tekstowych. Jak się przepala żarówka, to po odpowiedniej stronie sylwetki auta zaświeca się symbol żaróweczki no i jeden gong... Nie wiem, czy była jakaś jeszcze biedniejsza wersja... Niestety była jeszcze biedniejsza wersja np. jak moja 523i czy 520i kumpla obydwie z 1997r i żadna nie posiada sylwetki auta ani ostrzeżeń o przepalonych żarówkach
-
523i zmiana silnika na 4.0
I życzę wszystkim aby mogli zdecydować się na upsizing!!!!(sobie też) :cool2:
-
Jak naciągnąć ręczny???
Wszystko robisz tak jak napisał kolega qubas z tą różnicą że śrubokrętem kręcisz w kierunku góra-dół lub odwrotnie a nie prawo-lewo, wiem bo robiłem u siebie(akurat w moim przypadku kręciłem z dołu do góry) możesz jeszcze spróbować podciągnąć hamulec w kabinie bo i tak też można
-
Błędy silnika M52 B20 - 202 i 203 regulacja lambda
Tak obydwie sondy znajdują się na kolektorze wylotowym przed katalizatorem, jak dobrze popatrzysz to jedną zobaczysz z góry przy otwartej masce silnika drugą dopiero z kanału lub podnośnika przynajmniej ja mam tak u siebie i szwagier w E36 2,0 M52 również
-
Nisko siedzi
A może orientujecie się koledzy czy na RealOEM będzie podany wymiar sprężyny ile powinien wynosić ewentualnie gdzie szukać takich informacji???? A tak na marginesie to dzisiaj dałem auto dla znajomego mechanika który założy mi nowe amorki tak dla porównania i jutro jak już je odbiorę to napisze czy poszło coś w górę czy dalej nic i wtedy będę wiedział osobiście czy mają wpływ na wysokość czy nie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!!! pozdro
-
wymiana uszczelki pod głowica
Mi kiedyś też wywaliło prawie cały płyn podczas jazdy przy prędkości 180km/h wyglądało tak jakby spod dolnego węża od chłodnicy ale po sprawdzeniu na kanale wąż siedział na swoim miejscu,brak pęknięć a od spodu mokro i dotej pory nie wiem jak to się stało,zgrzała się tak wskazówka weszła aż na czerwone pole i zapaliła sie kontrolka ostrzegawcza(a kawałek jeszcze przejechałem) mimo to fura nie spuchła i uszczelka wytrzymała a było to po świętach wielkanocnych i do tej pory śmiga!!! pzdr
-
Check Control w e39 - gdzie sie podzial?
Kiedyś temat był już poruszany i z tego co pamietam to było jasno napisane że nie wszystkie e39 miały w standardzie mały komputer!!!! Ja mam auto 07-1997 i mam tak samo jak ty tyle że deska od benzyniaka
-
Stuki zawieszenia
Przyjrzyj się dokładnie przewodom olejowym od zbiorniczka. W e39 żadko kiedy nie są mokre bo poprostu z biegiem czasu guma sie jakby utlenia truchleje i przepuszcza olej. Wymień je i powinno być ok. Dokładnie tak miałem u siebie!!! przewód wiecznie mokry jakby co chwila się gdzieś wylewało ale co dziwne to stan w zbiorniczku cały czas się zgadzał!!! A co do tego wybijania płynu to sprawdź czy pod zakrętką masz uszczelkę założoną bo u mnie jej brakowało i czasem też rzygło sobie olejem!!! pzdr
-
530i V8 Problem ze wspomaganiem, dziwny chałas :)
- Wymiana uszczelki szyba -przód
niestety tez mnie czeka wymiana tej uszczelki bo wyglada jakby byla wygryziona przez myszy a na dodatek powyzej 100km/h zaczyna robić sie glosno- lepiej shadow czy chrom?
Jak najbardziej shadowline :cool2: !!! A chrom zostaw :hand: dla tych co chcą błyszczeć!!!- wymiana świec
No tak... tylko zapomniałeś chyba dodać, że AR - nie wiem, czy w tym konkretnym przypadku - stosuje system TS (TwinSpark, czyli dwie świece na cylinder)... Nie zapomniał nic dodać tylko napisał to małymi literkami!!! Zaraz po podaniu modelu samochodu!!!! pzdr- Wymiana amortyzatorów przód
A więc jak w temacie jestem zmuszony do wymiany amoryzatorów przednich i mam takie pytanie czy należy każdorazowo wymieniać odboje??? bo niestety amory oraz osłony mam do wymiany ale co z tymi odbojami???- Wymiana amortyzatorów przód
A więc jak w temacie jestem zmuszony do wymiany amoryzatorów przednich i mam takie pytanie czy należy każdorazowo wymieniać odboje??? bo niestety amory oraz osłony mam do wymiany ale co z tymi odbojami???- [ Exx ] piksele w liczniku
Tu na forum jest użytkownik który zajmuje się naprawianiem zegarów, niestety nie pamietam jak się nazywa - Wymiana uszczelki szyba -przód
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.