Treść opublikowana przez bonzo320i
-
Płyn chłodzący - co zrobiłem nie tak?
jak zmieniałem plyn u siebie to odkrecilem tylko korek do spustu z chlodnicy i bloku silnika bez sciagania zadnych wezy i wszystko bylo ok!!!! powodzenia zycze
-
Płyn chłodzący - co zrobiłem nie tak?
a tylko z ciekawosci zapytam czy z bloku silnika tez zrobiles spust plynu?????
-
Czy 15 calowe felgi wejda do 2.8
a niby czemu mialyby nie wejsc 15???? przeciez standardowy rozmiar kol na jakich wychodzily z fabryki to wlasnie 15"
-
Co to za kontrolka???
ale czy ta regulacja dotyczy wersji z nivo????
-
Co to za kontrolka???
Witam panowie!!!!! Mam pytanie odnośnie kontrolki znajdujacej sie na desce rozdzielczej pomiedzy predkosciomierzem a obrotomierzem w dolnym rogu jest narysowana karoseria auta z dwoma strzalkami w gore i dol i mam pytanie o czym informuje ta kontrolka???? pozdrawiam
-
mechanizm lusterka
a sprawdzałes czy centralka sterująca działa,a szyby działaja poprawnie???(bez problemu wyciagniesz caly sterownik z podłokietnika w drzwiach) moze to jej wina skoro silniczki działają, możliwe ze wypieła sie kostka choć cos takiego nie powinno miec miejsca bo jest to dobrze zabezpieczone
-
[ E ? ? ] acs,abs i predkosciomierz nie dziala
_Kris_!! nie pekaj tak jak pisał thenygoos w zaleznosci jak dasz po garach buni na zalaczonym ASC to elektronika sama wszystko bedzie regulowac! ja sam w swoim e39 nie raz sie zdziwilem kiedy depnelem w podloge a fura jakby sie zadlawila i stracila moc ale tak wlasnie to dziala!!! co innego przy wylaczonym systemie
-
Co to za część? PILNE
Jak dla mnie jest to wtryskiwacz paliwa w silniku diesla (chociaż mechanikiem nie jestem i mogę się mylić) :wink:
-
Znów kontrolka AirBagu
No niby tak ale mata dawała sie skasowac a zostawal tylko blad napinacza wiec zrobilem tylko napinacz!! chyba podjade jeszcze na kompa i zobacze czy uda sie jeszcze ja zgasic i na jak długo a jak nie to dioda,lutownica i do dzieła
-
Znów kontrolka AirBagu
Panowie odswieżam temat bo stała się straszna rzecz znów zapaliła mi się kontrolka od Air Bagu!!!! 2 tygodnie był spokój po lutowaniu połaczeń napinacza i kasowaniu na kompie a tu znowu awaria!!! czy możliwe że teraz bedzie trzeba robić matę?? bo wcześniej też wykrywało błąd maty ale dawał się kasować???
-
napinacze ciąg dalszy
Panowie odswieżam temat bo stała się straszna rzecz znów zapaliła mi się kontrolka od Air Bagu!!!! 2 tygodnie był spokój po lutowaniu połaczeń napinacza i kasowaniu na kompie a tu znowu awaria!!! czy możliwe że teraz bedzie trzeba robić matę?? bo wcześniej też wykrywało błąd maty ale dawał się kasować???
-
gdzie żółta wtyczka od napinacza pasów FOTKI
A ja nie rozłączałem baterii robiąc te manewry u siebie i wszystko przebiegło bez problemu!!!! pozdro
-
gdzie żółta wtyczka od napinacza pasów FOTKI
Na drugim zdjęciu to będą 2 pierwsze kabelki od lewej strony czyli czerwony i biały odcinasz przy wtyczce tak samo robisz z z drugiej strony wtyczki i ładnie lutujesz razem!!! zabieg powtarzasz rowniez od strony kierowcy i po sprawie!! u mnie zdało egzamin niedawno tez to robilem powodzenia
-
jak skasowac diody miedzy serwisowe
Poszukaj na forum jest mnóstwo artykułów na temat kasowania inspekcji i całej reszty wystarczy wpisac w wyszukiwarce KASOWANIE INSPEKCJI a co do programów serwisowych to chyba najbardziej odpowiedni bedzie Carsoft również ten temat był ładnie opisany więc szukaj
-
dolewka płynu wspomagania
A skąd my to mamy wiedzieć jaki masz płyn aktualnie??? Sprawdź czy na korku od zbiorniczka płynu nie masz podanego rodzaju np. ATF ewentualnie możesz spróbować dobrać plyn kolorystycznie
-
530d w automacie - padła skrzynia
Do autora postu: na pocieszenie powiem tylko że ostatnio rozmawiałem z kolesiem który siedzi w Irlandii i również padła mu skrzynia w automacie chyba 99 rok i tam za regeneracje zaśpiewali sobie 12000 zl(przeliczając na naszą walutę) więc twoje 5000 zl to nie jest tragedia
-
Grzechotka w prawym przednim kole
Sprawdzałem metodą z hamulcem i również słychać brzęczenie może troszkę mniej ale nie dużo
-
Grzechotka w prawym przednim kole
Nie bardzo się orientuję o jakich przekładkach mówisz???? Dwa miesiące temu wymieniałem klocki osobiście i nie zauważyłem tam żadnych przekładek!! chyba że poprzedni własciciel je usunął
-
Grzechotka w prawym przednim kole
a po co ci zdjęcia????jak kolega wcześniej napisał osłona tarczy hamulcowej więc wystarczy że ściągniesz koło i wszytko będziesz miał na widoku!!
-
Grzechotka w prawym przednim kole
podłacze się do tematu kolegi bo u mnie z kolei słychać brzęczenie z tylnego koła?????ostatnio robiłem przegląd i wersja z osłoną raczej odpada bo wszystko było ok!!! co jeszcze może dzwonić?????
-
napinacze ciąg dalszy
A więc dzisiaj byłem na kompie i udało się zgasić kontrolkę więc lutowanie kabelków zdało egzamin!!!! Tylko mam pytanie dlaczego KTS znalazł znowu bład czujnika obecności pasażera i obwodu kierowcy skoro ostatnio bylo to kasowane???? czy przez ten wadliwy napinacz mogą wyjść takie błędy??
-
[Diagnostyka]
A więc panowie proszę wyrazić swoje opinie o tym produkcie i czy warto by zakupić takie urządzenie http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=379761364
-
szyba kierowcy
Do autora postu: lampy można polerować tak jak napisałeś bo są wykonane z poliwęglanu niestety z szybą taki manewr nie zda egzaminu a jeszcze pogorszy wygląd więc najprościej będzie zakupić nową!!! pozdro
-
niedziała nawiew
kumpel zamawiał jeża z allegro za 150 zl sprzedajacy był chyba z Krakowa i przysłal nówke z logo BMW
-
napinacze ciąg dalszy
No w końcu polutowałem te wtyczki na stałe teraz zostaje tylko podjechać na komputer i modlić się aby zgasła kontrolka!!!! a czy nie da się jej zgasić przez rozłączenie akumulatora???