Skocz do zawartości

bonzo320i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bonzo320i

  1. jak zmieniałem plyn u siebie to odkrecilem tylko korek do spustu z chlodnicy i bloku silnika bez sciagania zadnych wezy i wszystko bylo ok!!!! powodzenia zycze
  2. a tylko z ciekawosci zapytam czy z bloku silnika tez zrobiles spust plynu?????
  3. a niby czemu mialyby nie wejsc 15???? przeciez standardowy rozmiar kol na jakich wychodzily z fabryki to wlasnie 15"
  4. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    ale czy ta regulacja dotyczy wersji z nivo????
  5. bonzo320i opublikował(a) temat w E39
    Witam panowie!!!!! Mam pytanie odnośnie kontrolki znajdujacej sie na desce rozdzielczej pomiedzy predkosciomierzem a obrotomierzem w dolnym rogu jest narysowana karoseria auta z dwoma strzalkami w gore i dol i mam pytanie o czym informuje ta kontrolka???? pozdrawiam
  6. bonzo320i odpowiedział(a) na hendryk70 temat w E39
    a sprawdzałes czy centralka sterująca działa,a szyby działaja poprawnie???(bez problemu wyciagniesz caly sterownik z podłokietnika w drzwiach) moze to jej wina skoro silniczki działają, możliwe ze wypieła sie kostka choć cos takiego nie powinno miec miejsca bo jest to dobrze zabezpieczone
  7. _Kris_!! nie pekaj tak jak pisał thenygoos w zaleznosci jak dasz po garach buni na zalaczonym ASC to elektronika sama wszystko bedzie regulowac! ja sam w swoim e39 nie raz sie zdziwilem kiedy depnelem w podloge a fura jakby sie zadlawila i stracila moc ale tak wlasnie to dziala!!! co innego przy wylaczonym systemie
  8. bonzo320i odpowiedział(a) na Vielebny temat w E39
    Jak dla mnie jest to wtryskiwacz paliwa w silniku diesla (chociaż mechanikiem nie jestem i mogę się mylić) :wink:
  9. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    No niby tak ale mata dawała sie skasowac a zostawal tylko blad napinacza wiec zrobilem tylko napinacz!! chyba podjade jeszcze na kompa i zobacze czy uda sie jeszcze ja zgasic i na jak długo a jak nie to dioda,lutownica i do dzieła
  10. bonzo320i opublikował(a) temat w E39
    Panowie odswieżam temat bo stała się straszna rzecz znów zapaliła mi się kontrolka od Air Bagu!!!! 2 tygodnie był spokój po lutowaniu połaczeń napinacza i kasowaniu na kompie a tu znowu awaria!!! czy możliwe że teraz bedzie trzeba robić matę?? bo wcześniej też wykrywało błąd maty ale dawał się kasować???
  11. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    Panowie odswieżam temat bo stała się straszna rzecz znów zapaliła mi się kontrolka od Air Bagu!!!! 2 tygodnie był spokój po lutowaniu połaczeń napinacza i kasowaniu na kompie a tu znowu awaria!!! czy możliwe że teraz bedzie trzeba robić matę?? bo wcześniej też wykrywało błąd maty ale dawał się kasować???
  12. A ja nie rozłączałem baterii robiąc te manewry u siebie i wszystko przebiegło bez problemu!!!! pozdro
  13. Na drugim zdjęciu to będą 2 pierwsze kabelki od lewej strony czyli czerwony i biały odcinasz przy wtyczce tak samo robisz z z drugiej strony wtyczki i ładnie lutujesz razem!!! zabieg powtarzasz rowniez od strony kierowcy i po sprawie!! u mnie zdało egzamin niedawno tez to robilem powodzenia
  14. Poszukaj na forum jest mnóstwo artykułów na temat kasowania inspekcji i całej reszty wystarczy wpisac w wyszukiwarce KASOWANIE INSPEKCJI a co do programów serwisowych to chyba najbardziej odpowiedni bedzie Carsoft również ten temat był ładnie opisany więc szukaj
  15. bonzo320i odpowiedział(a) na adalbert temat w E34
    A skąd my to mamy wiedzieć jaki masz płyn aktualnie??? Sprawdź czy na korku od zbiorniczka płynu nie masz podanego rodzaju np. ATF ewentualnie możesz spróbować dobrać plyn kolorystycznie
  16. Do autora postu: na pocieszenie powiem tylko że ostatnio rozmawiałem z kolesiem który siedzi w Irlandii i również padła mu skrzynia w automacie chyba 99 rok i tam za regeneracje zaśpiewali sobie 12000 zl(przeliczając na naszą walutę) więc twoje 5000 zl to nie jest tragedia
  17. Sprawdzałem metodą z hamulcem i również słychać brzęczenie może troszkę mniej ale nie dużo
  18. Nie bardzo się orientuję o jakich przekładkach mówisz???? Dwa miesiące temu wymieniałem klocki osobiście i nie zauważyłem tam żadnych przekładek!! chyba że poprzedni własciciel je usunął
  19. a po co ci zdjęcia????jak kolega wcześniej napisał osłona tarczy hamulcowej więc wystarczy że ściągniesz koło i wszytko będziesz miał na widoku!!
  20. podłacze się do tematu kolegi bo u mnie z kolei słychać brzęczenie z tylnego koła?????ostatnio robiłem przegląd i wersja z osłoną raczej odpada bo wszystko było ok!!! co jeszcze może dzwonić?????
  21. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    A więc dzisiaj byłem na kompie i udało się zgasić kontrolkę więc lutowanie kabelków zdało egzamin!!!! Tylko mam pytanie dlaczego KTS znalazł znowu bład czujnika obecności pasażera i obwodu kierowcy skoro ostatnio bylo to kasowane???? czy przez ten wadliwy napinacz mogą wyjść takie błędy??
  22. bonzo320i opublikował(a) temat w Diagnoza komputerowa
    A więc panowie proszę wyrazić swoje opinie o tym produkcie i czy warto by zakupić takie urządzenie http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=379761364
  23. bonzo320i odpowiedział(a) na krzys51w temat w E39
    Do autora postu: lampy można polerować tak jak napisałeś bo są wykonane z poliwęglanu niestety z szybą taki manewr nie zda egzaminu a jeszcze pogorszy wygląd więc najprościej będzie zakupić nową!!! pozdro
  24. bonzo320i odpowiedział(a) na mar_krol temat w E39
    kumpel zamawiał jeża z allegro za 150 zl sprzedajacy był chyba z Krakowa i przysłal nówke z logo BMW
  25. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    No w końcu polutowałem te wtyczki na stałe teraz zostaje tylko podjechać na komputer i modlić się aby zgasła kontrolka!!!! a czy nie da się jej zgasić przez rozłączenie akumulatora???

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.