Wiec panowie sprawa wyglada nastepujaco: zapalila sie kontrolka AirBagu wiec pojechalem na komputer po podlaczeniu wykryto cztery błedy: - czujnik obecności pasażera (mata) - czujnik napinacza pasów pasażera - czujnik napinacza pasów kierowcy tego czwartego nie pamietam,ale trzy usterki udało sie skasowac(poduszka nadal sie pali) został tylko czujnik napinacza pasów kierowcy i stad pytanie czy ktos z was mial juz cos takiego,czy da sie to naprawic w domowych warunkach oraz koszt takiej naprawy!!! za wszystkie odpowiedzi z góry podziekowania