Skocz do zawartości

bonzo320i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bonzo320i

  1. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    i wlasnie tu mam zonka! bo do napinacza idzie tylko ta wtyczka z 2 przewodami(żółty kolor nasadki) ktore potem lacza sie w tej wiekszej kostce a tam pewnie sa podlaczone inne bajery jak odpalanie poduchy czy cos w tym stylu a nie chcialbym psuc czegos co moze dziala poprawnie!!! i jak wrzucic foty??? moze to cos wyjasni
  2. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    wlasnie o to chodzi ze przy tej duzej wtyczce jest duzo kabli i sie zamotalem ktore trzeba lutowac???czy te przy samym napinaczu?? ale tam jest tylko jeden wtyk z 2 kabelkami ktore lacza sie w wiekszej wtyczce pod fotelem czy od razu wszystkie ktore tam są???i mam pytanie czy tam nie leca kable do odpalania poduszek???czy wszystkie tam polaczyc na krótko?
  3. bonzo320i opublikował(a) temat w E39
    Witam panowie!!! a więc zabrałem sie do naprawy wtyczek od napinaczy(lutowanie na stale wg zalecen z forum),wyciagnelem siedzenia i mam wszystkie kabelki na wierzchu lecz problem polega na tym ze wtyczka napinacza ma normalna koncowke podpinana do napinaczy i nie ma zbytnio co tam lutowac a kable łacza sie w wiekszej wtyczce pod siedzeniem!! i nie wiem ktore kable trzeba lutowac!! jak ktos moze niech wstawi foto co trzeba polutowac bo ja nie moge wstawic swoich fotek
  4. bonzo320i odpowiedział(a) na grzesiek.reading temat w E39
    ten manewr z niskim cisnieniem w jednym z kół był rowniez opisany w gazecie BMW Trends!! komputer otrzymywal bledny sygnal i nie pozwalal skrzyni na przelaczanie wyzszego biegu
  5. bonzo320i odpowiedział(a) na czandar temat w E39
    Powinny pasować ja co prawda w swoim bumerze zakładałem innej firmy ale porównujac z tymi pokazanymi na twoim obrazku praktycznie sie nie różnią wygladem oraz położeniem styków do podłączenia czujnika
  6. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    A czy możliwa jest sytuacja że napinacze pasów nie były odpalone a zamek pasa jest skrócony??? bo mam wrażenie że u mnie właśnie tak jest
  7. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    Dzisiaj sprawdziłem obydwa napinacze wszystko jest ok żaden nie jest odpalony a więc zostały jeszcze tylko wtyczki do sprawdzenia
  8. bonzo320i odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    Dzieki panowie ale ten temat juz czytalem wczesniej i nie sadziłem ze az tak sie rozwinal!!!
  9. bonzo320i opublikował(a) temat w E39
    Wiec panowie sprawa wyglada nastepujaco: zapalila sie kontrolka AirBagu wiec pojechalem na komputer po podlaczeniu wykryto cztery błedy: - czujnik obecności pasażera (mata) - czujnik napinacza pasów pasażera - czujnik napinacza pasów kierowcy tego czwartego nie pamietam,ale trzy usterki udało sie skasowac(poduszka nadal sie pali) został tylko czujnik napinacza pasów kierowcy i stad pytanie czy ktos z was mial juz cos takiego,czy da sie to naprawic w domowych warunkach oraz koszt takiej naprawy!!! za wszystkie odpowiedzi z góry podziekowania
  10. bonzo320i odpowiedział(a) na Grabosz temat w E39
    Ja w swoim benzyniaku tez tak mam! próbowalem tankowac na roznych stacjach ale sytuacja sie powtarza i kumpel w swojej tez tak sie meczy wiec ten typ chyba tak ma
  11. bonzo320i odpowiedział(a) na komdell temat w E39
    Niby powinno wejść 6,5 litra jednak gdy ja wymienialem w swojej 523 to zalalem 6 litrow i poziom na bagnecie siegal prawie gornej kreski
  12. bonzo320i opublikował(a) temat w E39
    A wiec mam pytanie odnosnie wyswietlajacych sie liczb na wyswietlaczu licznika kilometrow ktore pokazuja sie po nacisnieciu przycisku do kasowania stanu km???? Wiem ze opcja 2 to test zegarow ale chodzi mi o wczesniejsze wskazania?? Mam nadzieje ze ktos zrozumie o co mi biega!!! Pozdro ------------------------------ MOD EDIT: bonzo320i – proszę wpisywać kod modelu przy tytule. Tym razem uzupełnię brak. Pozdr.
  13. bonzo320i odpowiedział(a) na aris temat w E39
    mi tez palil sie zegarek razem z czerwonymi kontrolkami!!!! z opisu instrukcji wynikalo jasno ze zegarek to czas wymiany plynu hamulcowego!!! normalne kasowanie kontrolek inspekcji skasowalo zegarek!! opisana metoda z forum 2*13 sekund pin 7+ masa(przy zamknietych szybach i drzwiach E39)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.