Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. Nie chce nic sugerować ale pisałes ze wymieniłeś poduszki pod skrzynia na febi. Powiem tylko tyle jak wymieniłem poduszke pod skrzynia w e60 tez febi to było gorzej niż na starej
  2. To ze wzrasta spalanie na ekonomizerze gdy dojeżdża się do skrzyżowania jest to całkiem normalna rzecz
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na robokub temat w E46
    A odme sprawdzałeś ?
  4. ziomekthx odpowiedział(a) na Zakrześ temat w E46
    spróbuj najpierw podmienić jeża bo jest to dziwne ze wszystkie klapy sie zacięły. Może być tu problem właśnie z tym sterowaniem. Podmień go sprawdź czy pomogło
  5. jedz na stacje kontroli pojazdów niech sprawdza Ci hamulce. Moze byc tak ze jedno koło hamuje mocniej
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na Eleir temat w E46
    Jeśli chodzi o ten element https://allegro.pl/oferta/bmw-e46-lewa-oslona-klosza-lampy-brewka-7235023059 jest on wymienny , nie musisz nic malować Ty masz pewnie takie https://allegro.pl/oferta/lampa-przod-lewa-bmw-e46-coupe-cabrio-obudowa-uk-8120909967
  7. ziomekthx odpowiedział(a) na Zakrześ temat w E46
    Możliwe. Na szybe i na nogi też czujesz delikatny podmuch ?
  8. Podepnij sam wentylator na krótko pomijając przy tym ten moduł który jest tam wbudowany i sprawdz czy działa. U mnie też nie wł sie wentylator, po podpięciu na krótko działał okazało sie ze kabelek który szedł do modułu skorodował i sie ułamał. Po lutowaniu wszystko działa . Sprawdz zanim kupisz nowy
  9. ziomekthx odpowiedział(a) na Zakrześ temat w E46
    Dziwna rzecz by na zadnej pozycji nie dmuchało a piszesz ze słyszysz jak kreci sie wentylator nawiewu. Klima działa czy tez nie ?
  10. ziomekthx odpowiedział(a) na Eleir temat w E46
    Jesteś pewien ze masz klejone reflektory? Sam mam 330d ale przed liftem i klosze sa na zatrzaskach i zwykłej uszczelce
  11. Ściągnij lewy przenik słupek ten przy szybie . Lej woda zobacz co sie dzieje. Ewentualnie sprawdz stan podszybia i prawą górna cześć komory silnika(tą od strony pasażera) jak otworzysz maskę, ten taki mały niby kwadrat czy nie zbiera Cie sie tam woda
  12. ziomekthx odpowiedział(a) na nilsax1 temat w E46
    poszukaj tutaj https://www.realoem.com/bmw/pl/select
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na Eleir temat w E46
    Lampy nie są elementem M-pakietowym i nie ma różnicy
  14. Otwórz maske i sprawdź czy w prawej przegrodzie tej w samym rogu (od strony pasażera) nie masz czasem mokro
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na Staszek82 temat w E46
    Jak by Ci to powiedzieć. Roboty nie ma dużo odkręcasz tyle ile trzeba. NIe wiem jak to jest w e90 bo nie posiadam tego modelu. Jeśli pompa jest taka sama co w e46 to ten oring który nie jest do kupienia w ASO ma wymiary 82x2
  16. Na 3 biegi i obroty 1000 wcale się nie dziwie ze dwumas sie odzywa. Ruszasz też z 3 biegu ? Nic w tym dziwnego ze auto Ci kopci jeśli go dusisz
  17. czujnik oleju który znajduje sie w misce olejowej. Zalecany ori lub oryginalny używany. Zamienniki nie sprawdzają się.
  18. Pierwszy błąd nie wiem co oznacza ale dwa kolejne to błąd czujnika wału i wałka rozrządu
  19. to te odeślij a pytaj innych przed zakupem o rozstaw śrub
  20. Widzialem filmik na YT jak koleś właśnie zajmował sie tym problemem autem trzęsło tylko przez chwile na zimnym. Okazało sie ze nie trzymały zawory wydechowe na cylindrze a powietrze które wpuszczał pod ciśnieniem przez otwór świec było słychac jak ucieka przez wydech tzn na koncu wydechu
  21. Olej do wspomagania lejesz tylko przez korek. Jeśli masz prawidłowy poziom i płyn sie nie pieni a kierownica kręci sie płynnie to jest ok. Co do wymiany oleju lepiej jak auto stoi na równym. Jeśli chodzi o zderzak , ściągnij zobacz będziesz wiedział czy coś się połamało czy tylko wyskoczyło ze ślizgu
  22. del

    ziomekthx odpowiedział(a) na DwaLitry temat w E46
    osobiście nie jestem przekonany do takich stojaków gdzie opona "stoi" Nie korzystam ze stojaków na opony ale jak miałbym juz wybrać to taki gdzie opona "leży" czyli tak __ a nie tak I
  23. wrzuć film na youtub a tu wklej link
  24. A nie masz czasem wycieku płynu chłodniczego który kpie na pasek bądź rolki ?
  25. Cięzko powiedzieć bo nie wiemy jakiej siły używasz i ile się ugina

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.