Treść opublikowana przez ziomekthx
-
E46 320d M47N - Klekotanie i drgania auta i silnika
Nie chce nic sugerować ale pisałes ze wymieniłeś poduszki pod skrzynia na febi. Powiem tylko tyle jak wymieniłem poduszke pod skrzynia w e60 tez febi to było gorzej niż na starej
-
E46 320d M47N - Klekotanie i drgania auta i silnika
To ze wzrasta spalanie na ekonomizerze gdy dojeżdża się do skrzyżowania jest to całkiem normalna rzecz
-
M54b30 wyje przy 1000 obr/min
A odme sprawdzałeś ?
-
Brak nawiewu
spróbuj najpierw podmienić jeża bo jest to dziwne ze wszystkie klapy sie zacięły. Może być tu problem właśnie z tym sterowaniem. Podmień go sprawdź czy pomogło
-
E46 sciaga przy szybkiej jezdzie i hamowaniu
jedz na stacje kontroli pojazdów niech sprawdza Ci hamulce. Moze byc tak ze jedno koło hamuje mocniej
-
Lampy 330ci FL
Jeśli chodzi o ten element https://allegro.pl/oferta/bmw-e46-lewa-oslona-klosza-lampy-brewka-7235023059 jest on wymienny , nie musisz nic malować Ty masz pewnie takie https://allegro.pl/oferta/lampa-przod-lewa-bmw-e46-coupe-cabrio-obudowa-uk-8120909967
-
Brak nawiewu
Możliwe. Na szybe i na nogi też czujesz delikatny podmuch ?
-
Wentylator chłodnicy 320d 136km
Podepnij sam wentylator na krótko pomijając przy tym ten moduł który jest tam wbudowany i sprawdz czy działa. U mnie też nie wł sie wentylator, po podpięciu na krótko działał okazało sie ze kabelek który szedł do modułu skorodował i sie ułamał. Po lutowaniu wszystko działa . Sprawdz zanim kupisz nowy
-
Brak nawiewu
Dziwna rzecz by na zadnej pozycji nie dmuchało a piszesz ze słyszysz jak kreci sie wentylator nawiewu. Klima działa czy tez nie ?
-
Lampy 330ci FL
Jesteś pewien ze masz klejone reflektory? Sam mam 330d ale przed liftem i klosze sa na zatrzaskach i zwykłej uszczelce
-
[320i 98r] woda po ulewie na postoju w otwieranym schowku
Ściągnij lewy przenik słupek ten przy szybie . Lej woda zobacz co sie dzieje. Ewentualnie sprawdz stan podszybia i prawą górna cześć komory silnika(tą od strony pasażera) jak otworzysz maskę, ten taki mały niby kwadrat czy nie zbiera Cie sie tam woda
-
M 43tu wąż chłodzenia
poszukaj tutaj https://www.realoem.com/bmw/pl/select
-
Lampy 330ci FL
Lampy nie są elementem M-pakietowym i nie ma różnicy
-
Woda pod dywanikiem pasażera
Otwórz maske i sprawdź czy w prawej przegrodzie tej w samym rogu (od strony pasażera) nie masz czasem mokro
-
M47N Vacum pompa - uszczelka
Jak by Ci to powiedzieć. Roboty nie ma dużo odkręcasz tyle ile trzeba. NIe wiem jak to jest w e90 bo nie posiadam tego modelu. Jeśli pompa jest taka sama co w e46 to ten oring który nie jest do kupienia w ASO ma wymiary 82x2
-
e46 320d (150KM) kopci przy większych obciążeniach silnika
Na 3 biegi i obroty 1000 wcale się nie dziwie ze dwumas sie odzywa. Ruszasz też z 3 biegu ? Nic w tym dziwnego ze auto Ci kopci jeśli go dusisz
-
E46 320i 150km żółta kontrolka oleju
czujnik oleju który znajduje sie w misce olejowej. Zalecany ori lub oryginalny używany. Zamienniki nie sprawdzają się.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Pierwszy błąd nie wiem co oznacza ale dwa kolejne to błąd czujnika wału i wałka rozrządu
-
Lusterko mocowanie na śruby
to te odeślij a pytaj innych przed zakupem o rozstaw śrub
-
E46 M54B25 192km Trzesnie na zimnym dziwne korekty SOND
Widzialem filmik na YT jak koleś właśnie zajmował sie tym problemem autem trzęsło tylko przez chwile na zimnym. Okazało sie ze nie trzymały zawory wydechowe na cylindrze a powietrze które wpuszczał pod ciśnieniem przez otwór świec było słychac jak ucieka przez wydech tzn na koncu wydechu
-
330i Wymiana oleju i przedni zderzak
Olej do wspomagania lejesz tylko przez korek. Jeśli masz prawidłowy poziom i płyn sie nie pieni a kierownica kręci sie płynnie to jest ok. Co do wymiany oleju lepiej jak auto stoi na równym. Jeśli chodzi o zderzak , ściągnij zobacz będziesz wiedział czy coś się połamało czy tylko wyskoczyło ze ślizgu
- del
-
Wyciek płynu chłodniczego i biały mąż na bagnecie.
wrzuć film na youtub a tu wklej link
-
E46 320d 136km pisk z pod maski
A nie masz czasem wycieku płynu chłodniczego który kpie na pasek bądź rolki ?
-
E46 320d 136km pisk z pod maski
Cięzko powiedzieć bo nie wiemy jakiej siły używasz i ile się ugina