Treść opublikowana przez radekklimat
-
[E34] Klimatyzacja
Nowy filter to napewno, znajduje sie w prawym nadkolu. Jezeli układ był długo otwarty to warto go wypłukac bo nie wiadomo co w nim tam siedzi, co do pozostałych czesci to bez ogledzin nie da sie zweryfikowac co jest potrzebne. A gdzie kolega mieszka?
-
jaka oporność fajek e 38 v8 m60 b30
Fajki nie moga miec siwego nalotu przy swiecach ani tez nie moga pekac po nacisnieciu palcami, niedopuszczalne jest rowniez pekanie, jezeli masz objawy jak napisałem to wymien wszystkie na nowe na allegro sa niedrogo Boscha Co do oporu powinien byc jak najmniejszy a najlepiej zerowy
-
318is kontrolka check enigine, DIS: błąd sondy
Nowa sonda niekoniecznie bo masz napisane ze obwod otwarty wystapił jeden raz, sprawdz czy wtyczka nie zasniedziała a nawiasem mowiac to nie ma sond oryginalnych do BMW za mniej niz 100 euro a zamienniki sie do niczego nie nadaja i szkoda na nie kasy, nie trzymaja czestotliwosci.
-
e34 strzały gazu brak mocy
Proponuje ci zebys podjechał do dobrego gazownika na regulacje a sam nic nie kombinuj, byc moze dawka gazu jest za duza lub parownik ma do wymiany membrane.
-
e34 525tds touring problem z temperatura
Sprawdz temperature płynu termometrem a jak sie okaze ze jest ok to wymien czujnik odpowiedzialny za te wskazania bo moze on powoduje ze masz takie anomalia.
-
[e34] Miejsce gaśnicy
Ja w swojej mam w bagaznilu lewa strona jest fabryczny uchwyt
-
NIVO miękkie zawieszenie
Po pierwsze to wymien olej bo nie moze byc brazowy tylko czerwony jak do przedkładni kierowniczych.
-
Jaka wersje silnika wybrac?
W E34 nie wystepuje silnik 2.8
-
PDC
http://www.caddebmw.com/m...C%20Install.pdf
-
jakie felgi do e34
ET 20 to i owszem ale te 18 cali to bedzie porazka, na nasze drogi to 16 beda najlepsze ja miałem kiedys 17 na kapciu 245 i szybko z nich uciekłem, owszem ładnie wygladały ale jazda w koleinach to jak bujanie na fali a przeciez to samochód a nie łajba. Ty zrobisz jak chcesz.
-
Paloncy sie olej
wymien uszczelke pod korkiem wlewu oleju
-
Stuki w zawieszeniu tylnym E32
Teoretycznie tak ale powinienes jeszcze sprezyne scisnac to ci ułatwi montaz i nie zapomnij kolejnosci składania całej kolumny
-
E34 jakie śruby do osłony pod silnik?
Tam chyba ida spinki a nie sruby ale M6 z duzym łbem jak jest gwint to powinny starczyc
-
Dziwny termostat?? Kto wie jak działa>??
A po mojemu to powinien byc zamontowany w puszce filtra na dole od strony alternatora.
-
[E34] M50 falujące obroty, spadek mocy, strzela, gaśnie
KOSZTUJE 72 ZŁ A WIEM BO SAM WYMIENIAŁEM Z MIESIAC TEMU< JAK CHCESZ TO KUPUJ NA ALLEDROGO< JA KUPUJE TAKIE RZECZY W SERWISIE ASO,BAWARIA MOTORS JANKI, PODAC CI TELEFON? A propo cen przepływki to dzis dzwoniłem do ASO a tam do 2,5 24V koszt 1400 zł a z tej reklamy co leci na forum 1750, najtaniej w serwisie Bosch podobno 800 zł ale jeszcze nie sprawdzałem.
-
Doposażenie piąteczki
Jezeli w twojej becie nie było ABS-u fabrycznie to sie go nie da załozyc a jezeli jest to nie trzeba go przekładac przy zmianie siilnika.
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów 730i v8 218KM
Zanim zaczniesz rozbierac silnik to sprawdz czy nie cieknie ci z pod uszczelki korka wlewu oleju, ja tak miałem w swojej i niepotrzebnie sie narobiłem a okazało sie uszczelka korka pekła, po wymianie na nowa problem wyciekow zniknał.
-
Stuki w zawieszeniu tylnym E32
Zrob jak ci napisałem bo sam nie dasz rady, lepiej skorzystac z pomocy. Ja w mojej e34 wykryłem tak poduszke i łacznik stabilizatora, po wymianie poduszek i łacznikow znow jest ok
-
Ogrzewanie szyby tylnej i lusterek.
WiFi, bluetooth albo inne cuda
-
Stuki w zawieszeniu tylnym E32
Jak ci poleciały poduchy tylnych amorow to zajzyj w gorna czesc mocowania amora pod głosnikami w tylnej półce i jak gumy sa wyrobione lub rozwulkanizowane to wymien na nowe. Mozesz tez stanac na tylnych progach w drzwiach i pobujac buda, jak sa wyjeb.. to bedzie je słychac, wspomoz sie kolega do oceny słuchowej no i kase na trzepakach zaoszczedzisz.
-
jak dojdzie temperatura po za niebieskie pole to po chwili g
Czy na benzynie ci chodzi i dochodzi do temperatury pracy?
-
520i 24v swiece beru 14fr-7ldu
A czym sie rozni jakosc Beru od NGK?
-
Żarówki do tylnich lamp drogowych??
Chyba ci sie volty z watami pomyliły. A co oznacza swiatła drogowe tylnie bo nie rozumiem, co innego przednie?
-
Problem z kierunkowskazami 520i vanos
Udaj sie do elektryka samochodowego.
-
WENTYLATOR
Mozna wyjac wentylator bez wyciagania całej nagrzewnicy. Trzeba odkrecic blache na podszybiu i masz wiatrak na wiezchu, trzeba sie troche nameczyc zeby go wyciagnac ale to zalezy jaki masz silnik