Treść opublikowana przez radekklimat
-
wymiana paskow.............
Zasada jest taka, ze jak wymieniasz klocki hamulcowe, koncowki w zawieszeniu, amory, tarcze itp to wymieniasz zawsze parami czyli lewa i prawa strona pojazdu i podobnie jest z paskami i jego rolkami, w niektorych modelach nawet napinacz. Swist moze oznaczac luzy na łozyskach rolek prowadzacych lub rolki napinacza jak zdejmiesz pasek to ocenisz
-
Gwizd po wlaczeniu klimatyzacji.... 730d 2001r
Jak sie wydobywa w okolicach sprezarki to łozysko do wymiany w kole pasowym kompresora albo w napinaczu, zwal pasek i sprawdz czy nie ma luzow poprzecznych i jak zakrecisz reka czy nie szumia. Napisz co ustaliłes.
-
KLIMATYZACJA WYMIANA MANUALNEJ NA AUTOMATYCZNĄ
W BMW E39 nie ma klimatyzacji manualnej, jest albo półautomatyczna albo automatyczna-klimatronik. Do wymiany nagrzewnica bo potrzebne sa serwomotory do klap, elektronika sterujaca, wiazki elektryczne i sporo roboty. Nie wiem czy ci sie opłaca. Z klimatronikiem jest wiecej problemow
-
Cieknie płyn od spryskiwaczy ( halogen)
Nie musisz go zdejmowac, jak sie uwalisz na glebie i zajzysz pod spod to bedziesz widział.
-
Cieknie płyn od spryskiwaczy ( halogen)
Moze wezyk gdzies pekl albo koncowka. Ewentualnie zaworek zwrotny do nabycia w ASO za 30 zł
-
Regulacja kątów zawieszenia tył-zaciera koło
A jak sie w BMW ustawia zbieznosc kół tylnych?
-
M-pakiet, oryginał czy zamiennik - dylemat
Kup sobie e39 M5 i nie bedziesz mial dylematu a M-pakiet to nie M-Power
-
Klima oszalała
Jezeli to klimatronic to do wymiany moze byc komputer sterujacy praca klimy a znajduje sie za nagrzewnica. Posiadam taki na podmiane, mozna sprawdzic czy pomoze. Niewykluczone tez jest to, ze połaczenia elektryczne sa słabe co jest bolaczka starszych BMW
-
filtr czastek stalych 740d
W 745d sa dwa a koszt jednego to jakies 1400 euro brutto w serwisie. Do jazdy miejskiej ze wzgledu na ten filter diesel sie nie nadaje a koszt wymiany jest bardzo duzy i na uzywce raczej bym sie nie opierał bo kupisz to samo co masz, lepeij sie zamien na benzyniaka dobrze na tym wyjdziesz.
-
schemat instalacji silnika m52 2.8
Podaj email
-
"Piszczenie" na wstecznym biegu.
Jeszcze moze wyskoczył kołek ustalajacy szczene hamulca recznego
-
E30 - Łożysko koła przedniego
Piaste z lozyskiem kup nowa bo raz docisniete te łozysko powtornie nie nadaje sie do montazu.
-
"Piszczenie" na wstecznym biegu.
Zobacz czy ta blacha co osłania tarcze od tyłu nie dotyka do tarczy.
-
e39 523i benzyna 1997 pytanie o wentylator klimy
Najpiewr to sprawdz szczelnosc azotem, potem jak bedzie ok to napełnij klime i dopiero sprawdz wentylator, były dwa rodzaje-elektroniczna regolacja obrotow i dwa biegi za pomoca rezystora,, ustal jaki masz. Sprawdz czy dochodzi napiecie do wentylatora, sprawdz bezpieczniki i przekazniki
-
E65 740d słabe punkty
Najgorszy jaki znam silnik w tych siodemkach to 4.0d biturbo a spalanie powyzej 12l/100km co do innych diesli to nie wiem do konca a sam nie jestem zwolennikiem tych silnikow w osobówkach, wszak to nie traktory. Osobiscie skłoniłbym sie do jakiegos benzyniaka ale twoja wola co wybiezesz
-
Co sądzicie o tych tarczach i klockach hamulcowych?
Ja mam tarcze Mikoda GT, nawiercane i nacinane + klocki Jurid-powiem tak, ze droga hamowania jest o wiele krotsza, klocki nie pyla a tarcze sie nie rozgrzewaja do czerwonosci jestem wiecej niz zadowolony, polecam w ciemno.
-
Co sądzicie o tych tarczach i klockach hamulcowych?
Klocki kup sobie Jurid-a
-
Pika po przekreceniu kluczyka i pokazuje -30
Uwalony czujnik albo gdzies sie kable purywały. Zobacz czy sam czujnik nie wypioł sie z wtyczki. Jest pod zaslepka przy lewym halogenie przeciwmgielnym.
-
Antena radia.
Antena jest w ogrzewaniu tylnej szyby a sterownik znajduje sie w lewym tylnim słupku i do niego dochodzi kabel antenowy.
-
E34 podświetlenie, nawiew środkowy
Odkrec kratke te nad kratkami wylotowymi i spojz czy nie masz tam zarowki, wyjac ja jest kiepsko ale wszystko da sie zrobic.
-
Świecący "jeż" nawiewu
Odkrec kratke te nad kratkami wylotowymi i spojz czy nie masz tam zarowki, wyjac ja jest kiepsko ale wszystko da sie zrobic.
-
Środkowy drążek kierowniczy ! Zagadka !
Srodkowy drazek to zadna zagadka a sposob montazu jest prosty i jednostronny takze nie da sie go załozyc odwrotnie natomiast jest troche zabawy przy rozkrecaniu koncowek, bez kanału albo podnosnika nie da sie go wymienic.
-
klima kraków
Oczywiscie ze tak, np w krakowskim oddziale Iglotechu
-
klima kraków
Bo w maszynkach do klimy maja szybkozłaczki a tu sa potrzebne zwykłe manometry z wezykami w standarcie ze złaczka 1/4 cala i nic nie trzeba przerabiac.
-
klima kraków
Nie jestem z Krakowa ale co potrzebujesz?