Treść opublikowana przez radekklimat
- od kiedy r134a ?
-
Olej przy świecach
Sprawdz uszczelke pod korkiem wlewu oleju, lubia pekac ze starosci.
-
Kompletna renowacja e30
Na youtube jest film z taka e30 z silnikiem Mpower 5.0 507kM od e60
-
Ciągle wyskauje "1 bremslicht"......
Wymien na nowy wyłacznik stopu pod pedałem hamulca albo ten co masz dokładnie wyczysc
-
Oświetlenie wnętrza nie działa
Pod tylnia kanapa masz przekaznik od oswietlenia wnetrza.Sprawdz czy napiecie do niego dochodzi no i bezpieczniki.
-
525 M20B25 - ciśnienie oleju
Po remoncie to masz głowice a nie silnik z tego co piszesz a stuki jak dochodza z dołu sinika to panewki sie odzywaja. Sprawdz czy sie ktoras nie skleiła z korbowodem
-
wentylator nagrzewnicy
Jak masz climatronik to Bosch a jak zwykła to Siemens. Najlepiej to zdejmij osłone wentylatora na podszybiu i zobacz
-
328 nie dziala klima
A sprawdzałes czy jest gaz?
-
Ramki/uchwyty halogenów e34 touring
W ASO kupisz za niewielkie pieniadze
-
Kilka pytań odnośnie klimy
5. Kosteczke juz masz ta szara a tapicerke mocujesz za pomoca wkreta na wylot tapicerki
-
Pytanie o LKM
LKM od e32 bedzie taki sam ale z silnikiem 3.0 a nie 5.0 takze nie pasuje pierwszy lepszy
-
dziwny dzwięk z silnika 2,5 24V ???
W e34 nigdy nie było podwojnego vanosa chyba ze silnik jest z e39. Gruchotanie moze oznaczac wszystko, bez mechanika sie nie obedzie
-
tarcze pełne MIKODA, czy cos innego?
Ja w mojej beacie mam tarcze mikoda gt przod + klocki jurid a tył narazie seria. W porownaniu z tym co było to teraz sa hamulce a wczesniej tylko imitacja. Wazna sprawa zeby wymienic całkowicie płyn hamulcowy
-
Samopoziomujące się tylne zawieszenie jako tuning?
Jak instalowałes te INPE i kto na allegro to sprzedaje
-
Problem z grzaniem się silnika.
Jaki jest stan płynu w chłodnicy i czy masz ogrzewanie?
-
Visco z M30 do M51 - podejdzie?
Moze i podejdzie ale maja rozne temperatury sklejania wiec nie wiem czy to dobry pomysł. Kup lepiej taka jaka jest potrzebna do twojego modelu i silnika zebys potem nie płakał nad własna głupota
-
Wymiana świec 525i 24v
Panowie z tymi szczypcami to troche jaja ale jak ktos lubi. W silniku 2,5 24V jest bardzo dobry dostep do swiec i wystarczy klucz do odkrecania taki za 20 zł z gumka, ja mam taki i jest ok przeciesz nie odkrecam tych swiec codziennie po kilka razy.
-
Problem z wężem ssącym wychodzącym z kolektora.
A to dziwne bo w moim klimatroniku jest wentylator ktory pełni taka funkcje, ze wymusza obieg powietrza przez czujnik a nie zadne podcisnienie. Chyba kolego cos pi...lisz za głupoty. To chyba w koneckich beemkach tak jest :mrgreen:
-
520 i - Żarówki podświetlenia zegarów
Jak wyciagniesz kierownice na maxa i zablokujesz to powinny wyjsc bez problemu.
-
pomocy!! skrzynia !!!
Czy lewarek zmiany biegow jest sztywny czy lata po całym tunelu i czy w momencie wrzucania wstecznego wyczuwacz takie jakby tąpniecie? Jak wcisniesz pedał sprzegła to czy wchodzi mocno i czy wraca?
-
JAK ZDJĄĆ KOŁO PASOWE
Wystarczy odkrecic te imbusy szostki. Chłodnica w niczym nie przeszkadza ale uwazaj bo mozna sie pokaleczyc o jej lamelki.
-
Problem z wężem ssącym wychodzącym z kolektora.
To mnie oswiec
-
Problem z wężem ssącym wychodzącym z kolektora.
Nie widze zwiazku wezyka wacum z czujnikami temperatury. Kolego sprawdz czy podczas montazu gdzies nie połamano jakiejs koncowki od tego wezyka, ja nie widziałem silnika 1.8 w e34 i dlatego ciezko mi jest pomoc tobie. Z wiekszymi sinikami na podszybiu z lewej strony jest taki czujnik do ktorego ten wz idzie a znajduje sie dokładnie nad skrzynka z bezpiecznikami.
-
Problem z wężem ssącym wychodzącym z kolektora.
Nie widze zwiazku wezyka wacum z czujnikami temperatury. Kolego sprawdz czy podczas montazu gdzies nie połamano jakiejs koncowki od tego wezyka, ja nie widziałem silnika 1.8 w e34 i dlatego ciezko mi jest pomoc ci
-
Ostrzegawcze sygnały dźwiękowe-bez zapalania kontrolek
Gong oznacza jakies zdarzenie i nie koniecznie musi to objawiac sie dyskoteka w postaci kontrolek, np za niski poziom płynu do spryskiwaczy