Skocz do zawartości

radekklimat

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radekklimat

  1. radekklimat odpowiedział(a) na wojte-q temat w E34
    Byc moze ze sama pompa sie zawiesza. Najlepiej wymontowac ja ze zbiornika i puscic na krotko ale nie za długo bo sie zatrze bez benzyny.
  2. Od e32 pasuja fotele choc z kanapa tylna bedzie lekki problem ale wchodzi i mozesz kupic w koloze bezowym na alledrogo.
  3. To na zdjeciu to kierunki po lifcie i zadna folia nie daje taiego efektu. Zajzyj na alledrogo tam pełno jest tego.
  4. radekklimat odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    Zaczynasz rozbiurke od konca tunelu czyli po wyjeciu zaslepki zamiast popielniczki masz dwa wkrety, potem wkret przy recznym, jak to wyjmiesz to masz nakretke taka plastikowa co trzyma plastik ten z lewarkiem od biegow, nastepnie zdejmujesz boczki od strony kierowcy i pasazera te nad tunelem nad nogami i po bokach konsoli masz po wkrecie do usuniecia, nie zapomnij jeszcze o wkrecie przy kolumnie kierownicy.
  5. radekklimat odpowiedział(a) na daniel110390 temat w E34
    http://moto.allegro.pl/nagrzewnica-bmw-7-e32-3-0b-96r-12v-i2850690972.html bardziej ta
  6. radekklimat odpowiedział(a) na daniel110390 temat w E34
    Co do klamotow to moga byc z E32 bo to jest to samo. Mam u siebie komputer klimatronika, panel i czesc nagrzewnicy ale i tak bedzie potrzebna cała z silniczkami i sprawnymi klapami.
  7. radekklimat odpowiedział(a) na daniel110390 temat w E34
    Zrobie to bardziej dla fanu niz dla kasy wiec nie martw sie drozej od pieniedzy nie bedzie a jeszcze namaluj gdzie mieszkasz.
  8. radekklimat odpowiedział(a) na daniel110390 temat w E34
    Moge ci zamontowac cały klimatronik wraz z nagrzewnica itp ale dopiero na wiosne jak ci faza nie minie.
  9. radekklimat odpowiedział(a) na daniel110390 temat w E34
    A po co ci klimatronik?
  10. Olej w turbinie, intelcolerze, przewodach cisnieniowych swiadczy o zurzytych uszczelniaczach turbiny i mimo ze ciagnie to i tak nadaje sie juz do remontu
  11. radekklimat odpowiedział(a) na daniel110390 temat w E34
    Wymienic nagrzewnice na sterowana silnikami, wiazke elektryczna, dodac sterownik klimy, dodac regulacje elektroniczna wentylatora nadmuchu
  12. Kup zonie nowe BMW
  13. Po rozmontowaniu wszystkiego co trzeba do wyjecia wałka powinien wyjsc do przodu w kierunku wisca ale bez podniesienia silnika sie nie da ale wystarczy sam silnik odkrecic z uchwytow i podlewarowac do gory.
  14. radekklimat odpowiedział(a) na kalkos3 temat w E30
    Ja bym ci dowód zatrzymał bo w/g polskich przepisów felga z opona nie moga wystawac poza rant błotnika i dlatego policja sie czepia.
  15. Kolego a w jakiej cenie dostales druga przeplywke? To było kilka lat temu i kosztowało 50Euro bo byłem w Berlinie po auta i kupiłem przy okazji
  16. Sonda lambda nie ma wpływu na obroty a tylko na spalanie. Posprawdzaj czy silnik nie łapie lewego powietrza i podepnij sie pod komputer
  17. Klapkowy nie jest wieczny, ja miałem e30 z dwu litrowym silnikiem i problem przepływki był taki, ze wytarła sie sciezka na płytce po której lata slizg tez miedziany i auto na benzynie zgłupiało, po wymianie na inna problem zniknał.
  18. Ten zawor to jest silnik krokowy bo inaczej nie da sie regulować wolnych obrotów a co innego jest maglownica a co innego jest przekładnia, oba te systemy róznia sie od siebie
  19. E34 nie posiada maglownicy tylko przekładnie. Sprawdz drazek kierowniczy srodkowy a zwłaszcza jego tuleje bo to on ci pewnie stuka.
  20. Jak bedziesz miał klime czyli urzadzenie to montaz z napełniem wynosi 1000 zł
  21. Cztery koncowki wydechu ala M5 w dieslu to jest dopiero profanacja, ja widziałem na zlocie goscia co miał taki patent zrobiony ale 535 V8 i to było profesjonalne łacznie z odpowiednim dzwiekiem silnika. Inna sprawa to sławne znaczki M5 na tylniej klapie przyklejane powoduja ze jezdzi wiecej M3, M5 niz fabryka wyprodukowała ale to tylko w Polsce.
  22. Po wymianie uszczelnien kompresora nie płucze sie układu i nie wymienia skraplacza, mozna filter wymienic ale tez nie koniecznie. Wymiana uszczelnien z napełnieniem ok 300 zł-cena warszawska. Dla potwierdzenia klima bez gazu to sprezarka nie powinna sie uruchomic a układ sie płucze po zatarciu sprezarki.
  23. Czujnik AUC nie ma wpływu na prace klimy. Sprawdz bezpieczniki F16 i F39 oraz przekaznik sprezarki.
  24. Zanim spanikujesz to sprawdz uszczelke pod korkiem wlewu oleju, nie moze byc peknieta
  25. radekklimat odpowiedział(a) na haras temat w E38
    Wentylator powinien załaczyc sie razem ze sprezarka na pierwszym biegu a na drugi bieg załacza sie po osiagnieciu 16bar. Jezeli jest inaczej to sprawdz rezystor wentylatora, jak zepsuty to wymien na nowy, sprawdz wentylator na krotko. Jazda z właczona klima bez działajacego wentylatora nie uszkodzi układu pod warunkiem ze presostat od wysokiego cisnienia jest sprawny i wyłaczy klime

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.