Treść opublikowana przez sarna1
-
Ponownie-pompa wtryskowa + zawór zwrotny
kompletna regeneracja pompy u czlowieka w Goscicinie/ okolice Wejcherowa to 1100 pln - takze daje 6 miesiecy gwarancji - takze mysle ze cena z allegro jest dobra. Ja poki co wymieniam nastawnik, zalatwilem uzywany - z zalozeniem. Zobaczy sie czy pomoze.
-
wygar...(własnej roboty)
wywal wszystko ze srodka :). Dla lepszego efektu mozesz tez wyciac katalizartor(y) i zastapic je rura ;d. Lepszy efekt = wiekszy halas :D Ja osobiscie polecam dobry, dopasowany wydech - w poprzedniej bumie mialem Sebringa i pieknie gral.
-
FOTO RELACJA - CAR AUDIO w BMW E30
wszystko fajnie tyle ze glosniki w przednich drzwiach sa brzydko zamontowane - wygladaja jakby byly przyczepione na sile - o tapicerce i srebrnych uchwytach i innych wstawkac (ramka zegarka ;) ) sie nie wypowiadam bo ..... po prostu mi sie nie podobaja i zajezdzaja ostra tandeta..... Cala sytuacje ratuje fakt ze wybrales naprawde konkretne glosniki i widac ze wygluszenie jest profi. Gra to zapewne bardzo ladnie.
-
Jakie głośniki ?????
13cm
-
Odnośnie skrzyni automatycznej - nastawnik
nie - nastawnik to czesc skladowa pompy wtryskowej.
-
E60 M5 w TopGear
takze polecam, super reportaz, naprawde swietny.
-
Odnośnie skrzyni automatycznej - nastawnik
tak to wina nastawnika. Wlasnie przy automatycznej skrzyni biegow wyraznie sie objawia jego wada - dochodzi do ''rzucania'' silnikiem i wrazenia ze auto pomimo wcisnietego hamulca chce ruszyc.
-
Zawieszenie oryginał is
Silnik S14, pojemnosc niecale 2 litry - zrobiona specjalnie na rynek wloski - najpiekniejsze to ze ma zwykla bude E30 :) nawet 4ro drzwiowa. Moc 197KM. Ceny zaczynaja sie od 3-3.5 tys eur.
-
Mercedes CLS 55 AMG vs BMW 750iL E32
oczywiscie ze mozliwe, mozliwe tez ze CLSa prowadzil jakis arabus ktory sobie zrobil taki sticker tuning i tak naprawde to nie AMG - ale po co gdybac, gratuluje 13to letniego 750iL ktore jest w takim stanie ze nie masz obaw jezdzic nim 260 km/h - bo wiekszosc z tych ktore sie widzi na drogach to..... Gratuluje.
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
ehe tylko szkoda ze nie dalej jak miesiac temu w drodze do Holandii jakos pekl lancuch w 525tdsie ...... przebieg 260 tys. Auto serwisowane.
-
świecą się diody - co to?
hmmm z tego co ja wiem to swieca sie albo zielone albo zolta/czerwona - takze masz cos nie halo z zegarami.
-
Dodanie podrozdziału "Lpg w moim Bmw" w spalanie&a
no przestan....dosc tego LPG - i tak 5/6 postow w dziale spalanie jest o gazie.... P.S. Mialem gaz w poprzedniej beemce i nigdy wiecej .....
-
Problem z odpalaniem 525TDS
moja w niedalekiej przyszlosci tez idzie pod noz :) mechanior zostawil sobie widelki cenowe od 1000 do 1500 a pompy naprawia cale zycie. Mowi ze to normlane przy tego typu pompach - 250-400 tys i kazda niestety pada.
-
Czym różni się silnik TDS montowany w Omedze od tego z BMW?
jezeli szukasz auta z duzym bagaznikiem to tylko Volvo :) z serii 800, a jezleli chcesz przeznaczyc na to wiecej gotowki model V70.
-
Komputer pokładowy zamiast zegarka analogowego???
potrzebna ci cala wiazka od duzego
-
dziwna awaria 524td z 1990 r... Pomocy
no na pewno gdzies masz zwarcie - a zeby zobaczyc gdzie to miernik w dlon i szukamy - okresl tez dokladnie skad polecial dymek.
-
dziwna awaria 524td z 1990 r... Pomocy
odstaw auto do elektryka, bo widze ze sam nic nie zdzialasz....
-
Problem z odpalaniem 525TDS
P.S. Pada ci pompa wtryskowa - poki co zaloz zaworek zwrotny na wezyk doprowadzajacy do niej ropke (koszt 20pln). Mi pomoglo - tobie tez powinno ....
-
Jarzma tylnie czy klocki tak stukają?
rozumiem, ale zawsze mozesz sprawdzic bo byc moze wcale nie bedzie zle jak je zamocujesz odpowiednio :) - noz widelec bedzie dobrze :)
-
Jarzma tylnie czy klocki tak stukają?
sory ale odnosze wrazenie ze nie wiesz o czym piszesz ;d Wyjmij kolcki - z tylu maja taka blaszke z trzema wasami - rozegnij je tak aby po wepchnieciu w cylinderek nie mialy luzu...i cala robota :) Nic innego ci nie moze powodowac halasu w hamulcach no chyba ze nie masz sprezyny.
-
Komputer pokładowy zamiast zegarka analogowego???
wyjmij obecny zegarek i napisz nam jaka masz wtyczke....albo po prostu poszukaj na forum wpisujac OBC
-
Jarzma tylnie czy klocki tak stukają?
Tez stawiam ze to wlasnie przez te blaszki slychac te stuki :)
-
Problem z pompa wtryskowa BMW 325 TDS
jezeli poki co nie odpala ci tylko na cieplym to zaloz zaworek zwrotny na wezyk doprowadzajacy rope - mi to pomoglo w 100%. Natomiast jezeli juz silnikiem strasznie buja i nie ma mozliwosci wyregulowania pompy (koniec zakresu) to pozostaje regeneracja lub wymiana na nowa.
-
skasowanie inspekcji olejowej.......
zalozyles aku czy baterie ??? bo z tego co wiem to maja byc baterie ;)
-
Pomocy - gdzie jest nr lakieru
na lewym kielichu, naklejeczka z nazwa i kodem bazy.