Treść opublikowana przez grzechusk
-
318i (118KM) cykanie termostatu
U mnie +- 105C
-
318i (118KM) cykanie termostatu
Tez tak mam zostaw to w spokoju:)
-
318d wentylator chlodnicy pracuje non stop
U mnie się kręcił cały czas jak odpiąłem wtyczkę od czujnika temp płynu na dolnym wężu który idzie od chłodnicy
-
318i - przerywa brak mocy :(
Pisze że 318i turbo 118 koni.. ten motor ma tyle standardowo bez turbiny więc myśle że ktoś Cie wprowadził w błąd
-
318i - przerywa brak mocy :(
Przepływomierz odepnij go i sie przejedz bedziesz miał porównanie czy pomogło jesli tak juz masz diagnoze aha i nie kupuj zamiennika.
-
316i POMOCY - 1.9 poj z 1999 roku 105 koni
A jak w prosty sposób sprawdzić sondy? pomijajac sprawdzanie napiecia?
-
320d - Czy warto zainwestowac 30 tyś w e46 z 2004?
A tu sie nie zgodze oczywiście kazdy ma swój gust ale kombi a4 bmw 3 a szczególnie alfy bardzo mi się podoba a ja np nie kupiłbym coupe :)
-
318i - Układ chłodzenia wyłącznik termiczny wentylatora
Napisz co sie u Ciebie zmieniło też u mnie dziwnie ten wentylator chodzi 2 biegu jeszcze w nim nie widziałem albo inaczej najszybszych obrotów (nie licząc tego kiedy wyciągnąłem wtyczke czujnika przy wężu za chłodnicą) sprawdź na test 7.0 przy jakiej temp zaczyna pracować byłbym wdzięczny, u mnie czy minusowej temp czy ciepło tak jak teraz temp trzymie się +- 105 C a u was?
-
Przygasajace swiatla
Nikt nic nie dorzuci?
-
Przygasajace swiatla
Panowie powiedzcie mi jedną rzecz czy tak powinno być- parkuje na parkingu auto i jak np dojeżdżam do słupka (na przeciwko stoi też auto) widze jak przygasają światła gdy auto schodzi z obrotów podjeżdżam jeszcze bliżej i widzę jak światło się rozjaśnia, przygasa jak schodzi z obrotów przy podjeżdżaniu jest to dajmy 1.5 tys..
-
316i - jak odpala Wam silnik?
U mnie podobnie nie którzy twierdzą że to wina napinacza który nie trzyma ciśnienia
-
330i Problem ze stukajacymi zaworami po zmianie oleju
Nie chce tu gdybać ale może był wlany jakiś moto doctor i nowym olejem go wypłukałeś :?:
-
3xx problem z odkręceniem łącznika stabilizatora
Jak coś to tnij mnie łącznik stabilizatora kosztował ostatnio (przy wymianie sprężyn) 30 zł a podchodzi z audi 80 :D i co najlepsze jest grubszy i solidniejszy niż zamiennik do e46 który wsadził mi mechanik (tu ukłony w jego kierunku :mad2: ) z firmy maxgear i po odkręceniu łacznika gwint prawie że znikł że nie dało się nakrećic nakrętki
-
3XX obudowa lampy xenonowej wersja przed liftem (puszka)
Czy jest możliwość przełożenia obudowy? Są do kupienia ksenony ale jeden reflektor ma pękniętą obudowę da się podmienić samą puchę ze zwykłych lamp?
-
3XX obudowa lampy xenonowej wersja przed liftem (puszka)
Też bym dorzucił coś do tego wątku czy jak ktoś ma zwykłe lampy przed liftowe to po zakupie lamp ksenonowych podmiana polega na odkręceniu starych i wrzuceniu nowych czy coś trzeba zmieniać? Co ze spryskiwaczami czy trzeba jakis osobny kabel zasilający podłączać? I czy 2 lampy mają jedną przetwornice czy dwie (coś na wygląd dysku twardego :D )
-
318i N42B20 pytanie nt. termostatu i nagrzewania silnika
Miałeś wł ogrzewanie w środku? Spróbuj wł test 7.0 i jechać nie wł ogrzewania sprawdzisz do ilu się wtedy nagrzeje, a wskazówką się nie sugeruj u mnie było 116 i była w pionie dopiero jak bym zrobił jajecznice z uszczelki to wtedy może łaskawie by się wychyliła :mad2:
-
Różnica 316 & 318
Czyli brakuje tego elemntu? http://moto.allegro.pl/bmw-e46-316-318-m43-regulator-membrana-kolektora-i1423476216.html jacek.kupracz i co dałeś sobie spokój z przeróbką?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A na allegro 320d 2002/ 126tys są za 20 tys śmiech na sali i wystaw swoje za więcej to nikt do ciebie nie zadzwoni.
-
odstające zderzaki
Ja tak mam z przodu
-
316i '99 Różnica silników...???
A jeśli ja mam kompa z 316 to zmienia sie to programem czy trzeba wsadzać jakiś nowy moduł? Chodz 316i ma niżej moment posadzony więc pewnie w dolnych granicach będzie się lepiej odpychała nie wiem czy sie "opłaca"
-
316i pękł zbiornik wyrównawczy
Wiesz boje się już raz mi rozerwało zbiornik wiesz jaka to kapa... jeszcze holowanie.. dziwi mnie róznica temp 20C chodz te same warunki wrecz identyczne
-
316i pękł zbiornik wyrównawczy
No dziwne te układy chłodzenia, ja chyba wymienie czujnik
-
316i pękł zbiornik wyrównawczy
Panowie dziwna sprawa odpalam auto ruszam za niedługo temp 107 C zacząłem trochę cisnąć auto 100-130 km/h temp spadła bodajże na 90 a przeważnie czy jade wolno czy szybko jest to 102-107 +-... specjalnie jechałem bez ogrzewania ostatnio jak wracałem z takiej samej jazdy na parkingu miałem 105 dzisiaj 87 :shock: włączam ogrzewanie 32C na max temp 81 wył 87...86.. czy może ktoś mi powiedzieć o co tutaj chodzi bo mi się już skończyły pomysły zawsze wydawało mi sie za duzo teraz zas za mało termostat pompa nowa
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Wklej zdjęcia
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tylko nie chodź później i nie rozpowiadaj że bmw sie psuje i że ogólnie lipa.