Treść opublikowana przez grzechusk
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie będę wklejał całych linków to z autoscouta mobile dla mnie straciło wiarygodność -€ 4 400,- 260 000 km 10/2000 -€ 4 500,- 285 000 km 06/2000 € 4 950,- 262 201 km 06/2001 € 5 000,- 384 000 km 04/2000 Więc za twoją kwote kupi e46 z przebiegiem sugerując sie tym co wkleiłem ok 400tys co ja pisze ponad jak stać Cie na drogie naprawy to bierz
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
17 tys to ci starczy na zadbaną 316i/318i o 320d zapomnij dobrze ci radze
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Może napisz ile masz przeznaczone na auto- taka ciekawostka ostatnio sprawdzałem na autoscout ile kosztują faktycznie nie bite z prawdziwym nie olbrzymim przebiegiem e46 i zacząłem od strony nie nr1 a ostatniej 25, e46 z przebiegiem ponad 100 tys nie bite od 1 lub 2 własciciela z kompletem kluczyków i serwisowany do konca a dokładnie 316i 116km 1.8 z 12 miesięczną gwarancją to grubo ponad 30 tys bliżej 40 rok 2004
-
316i pękł zbiornik wyrównawczy
Ja sprawdzałem na parkingu po przejażdżce na wolnych obroatch zresztą przy jeździe 105 to standard ale zauważyłem że 107 to temp gdzie własnie dopiero zaczyna schładzać wentylator chodzi ale nie na najszybszych obroatch, wsumie dałbym temu spokój tylko nie wiem jak będzie w upalne dni w korkach
-
316i '99 Różnica silników...???
Próbował ktoś takiego manewru jak wyżej napisane?
-
316i pękł zbiornik wyrównawczy
Dzisiaj sprawdziłem pewną rzecz a mianowicie temp silnika była 105-107 wentylator jeszcze sie nie krecił (później zaczął) dół chłodnicy zimny ale mówie nie o czesci dolnej tylko całkowity dół a kolanko dolnego węża przed czujnikiem temp zimne a wąż letni mhy czy tak powinno być? Górny wąż gorący ale nie napięty jak baranie jaja :D dało się go zgiąć
-
318i Termostat czy uszczelka głowicy???
Tak ma być radzę nie zwlekać z wymianą płynu wiem jaki zakamieniony był mój..
-
316i n42 valvetronic ustawienie rozrządu
A ile taka usługa kosztuje w aso ?
-
318i Termostat czy uszczelka głowicy???
A powiedz mi od czego zależy 95 C a 105 tzn w jakich silnikach tak było ? Bo rozumiem że w M43 tylko dlaczego np w moim jest 105 a nie 95? Może mi to ktoś wytłumaczyć?
-
330Ci - Sprzedaż Kupno BMW - ile doinwestowaliście w auto
w pierwszym warsztacie to rzeczywiscie wzieli 200 za nic ale w drugim w golkowie za piasecznem uwazam ze cena przystepna na to jak gosc sie stara polecany był na forum starszy pan zajmuje sie tylko geometria ma najnowsze urzadzenia hunter beissbarth i bardzo duza wiedze w temacie u niego ustawienie trwa 4 godziny i jest perfekcyjny w tym co robi ustawienie oczywiscie pod obciazeniem i pełny bak po wyjezdzie odkurza odkurzaczem podłoge a czystosc jak w labolatorium To jednak trzeba pod obciążeniem, u "nas" nikt o tym nie słyszał to nawet nie daje nic do ustawiania bo nie ma tragedii a jeszcze coś spie...przą :D
-
316i Falujące obroty. Odma?
U mnie nagle samo przestało falować wcześniej jak byl zimny i mróz na zew to nurkowały teraz jest mroźno i jak odpalam nie falują jak się zagrzeje to czasami, zobaczymy co się będzie dalej działo, co zapomniałem po wymianie przepływki skasować wczesniejsze ustawienia inpą ostatnio tu na forum pisali że trzeba (nie mylić z adaptacją!)
-
318i Termostat czy uszczelka głowicy???
Zrób tak - włącz test 7.0 aby ci wyświetlało temp cieczy, i przejedz się gdzieś aż temp wzrośnie do okolicy przykładowo 100 +-.. i wtedy sprawdz czy chłodnica jest ciepła jeśli chcesz zobaczyć czy wentylator działa trzeba podpiąć pod inpe i za sterować jego działanie programem.. a jak narazie nie masz możliwości to odepnij wtyczkę z czujnika z dolnego węża chłodnicy powinien się włączyć na max obrotach.. jak dalej chłodnica będzie zimna to raczej obstawiałbym termostat, ja wymieniałem w tamtym roku koszt 190 zł jak będziesz chciał linka to pisz na priv bo np w inter carsie kosztuje 400 zł :mad2: a pompe wody mam używaną swoją (jak byś chciał) ja kupiłem wraz z termostatem jak rozerwało mi zbiornik wyrównawczy nie jest duzy koszt a często ludzie o niej zapominają bo u nas sie rozrządu nie wymienia a w innych markach dzieje sie to przy wymianie własnie rozrządu bo jest napędzana tym samym paskiem... a taka ciekawostka i poparcie tego co piszę moja stara (SPRAWNA) co sie okazało po wyciągnięciu, miała nabitą date 1998 a auto mam z '99.. przebieg (na wyświetlaczu :D ) 141 tys, więc kolego nie zamartwiaj sie na zapas :cool2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
10-11l w normalnej eksploatacji ale gdzie w miescie?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przestań bredzić bo go w koszty wpędzisz proszę cie a za miesiąc założy post za duze spalanie w mieście 13 l i jaki gaz założyć.
-
320i - prosze o pomoc!!! bez mocy 4 i 5 bieg
Przepływomierz do wymiany, sprawdz go odepnij wtyczke i sie przejedz jak bedzie dynamiczniejszy to masz juz rozwiazanie.
-
320d - kopci na błękitny/szary kolor
Ok dzięki yoshimura01 :cool2:
-
320d - kopci na błękitny/szary kolor
Panowie prośba a nie chce się logować na forum renault znajomy posiada clio II dci auto nie chce wchodzić na wiecej niż 1 tys obrotów i juz przy tych obrotach jak sie gwałtowanie naciśnie gaz lecą kłęby czarnego dymu i jak odcina moc to świecą takie 2 spręzynki na blacie co radzicie? Znacie się na dieslach więc problem może być znany bo one pracują na podobnych zasadach
-
316i '99 Różnica silników...???
A jeśli dorzuciłby zawór disa i wgrał program od 318i bo wiem ze w 316i jest bms a w 318i juz bodajże siemens wtedy moc wzrośnie do 118km? I jeśli tak to co będzie jak zostawi się stary dyfer ?
-
318Ci 2.0B 143KM- czy konieczny remont silnika?
Może w Mysłowicach koło giełdy byś spróbował jesteś z krakowa więc aż tak daleko to nie masz a oni sie zajmują bmk-mi
-
316i Falujące obroty. Odma?
Ja mam nowy przepływomierz i odme też chodź zaczęły sie falowania od właśnie wymiany przepływki na starym boschu było git ani drgnęły ale zas w wyższych prędkościach nie chciała jechać nie kiedy teraz ustąpiło ale znów drugi defekt nie wiadomo co robić
-
316i Falujące obroty. Odma?
Jest dużo postów na ten temat ale nikt sobie z tym nie poradził jesli masz chęci to wyciąg aku i naładuj przez noc zobaczysz czy też będzie falować ja zauważyłem że czym niższa temp i czym ciężej odpala tym wieksze skoki obrotów..
-
316 1.9 sedan 1999rok co to za kostki
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Po lifcie racja zwracam honor teraz o który koledze chodzi?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Bo to jest 1.9 po lifcie 318i ma 2.0
-
330Ci - Gotuje sie płyn chłodniczy
Może jego benzyna ma 200 tys a nie 400 jak diesle