Treść opublikowana przez grzechusk
-
316i - Drgania pedał gazu
no ale biorąc pod uwagę pół miasta , pół trasa , ile spali ? z 1L ? według moich info sprawdzonych przeze mnie to w trasie tego nie odczujesz, ostatnio jechałem w trasę 250 km w jedną stronę praktycznie cały czas na klimie i spalanie wyszło mi normalne, nawet jak dołożyła do tego klima to nie odczujesz tego. Myślę, że w mieście jest odwrotnie, silnik często na wolnych które są podwyższone to i więcej może spalić. Generalnie tak z kim bym nie rozmawiał to klima w mieście do litra potrafi wciągnąć. zależy ile będziesz zwlekał jak z pół roku to na pewno się coś rozwali, myślę, że bardziej obciąża to inne elementy zawiechy, także może Ci się szybciej zużyć. Mam nadzieję, że pomogłem i trochę prawdy w tym jest ;) Tak, o to samo mi chodziło tylko źle sformułowałem.. miałem na myśli to że dużo wiecej zje paliwa przy niskich predkosciach - miasto , niż na trasie gdzie np jedziemy 130km/h
-
316i Przechył na zakretach
Sprężyn juz napewno nie przyjmą robiłem to chyba w lutym.. wygląda to tak jakby to były sprężyny do kombi albo wersji X... przez myśl mi juz przeszły klamry żeby je spiąć trochę ale to już mi przeszło :lol: za komplet na przód płaciłem 360 zł
-
316i - Drgania pedał gazu
Czym wieksze obroty tym mniej paliwa ciagnie bo silnik jest mniej wysilony.
-
320d amortyzatory bilstein b4
Oceń sam, to bezpośrednio po wymianie: http://img64.imageshack.us/i/20110407029.jpg/ Ale u Ciebie jest masakrycznie wysoko. Właśnie podejrzewałem też nieprawidłowy montaż, u mnie to wygląda tak: http://img269.imageshack.us/i/img2013z.jpg/ Wydaje mi się że jest wszystko ok, ale może się mylę. Co myślicie? :roll: Nom u mnie więcej ale u ciebie też wersja allroad :lol:
-
3XX rurka nad tunelem ?
Może klima :D
-
316i nie chciał odpalić
Nikt nic nie dorzuci?
-
316i nie chciał odpalić
Witam dzisiaj pojechałem na stacje (może to zbieg okolicznosci) zalałem auto podjechałem do bankomatu zgasiłem chciałem odpalić auto odpaliło na 500 obr na min i zgasło i tak trzy razy poczekałem chwilke i odpalił. W czasie jazdy moc taka sama nie szarpał wszystko było wporządku, czy to padający czujnik położenia wału czy też rozrządu? Jestem tydzien po wymianie oleju i zastosowaniu forte motor flush do płukania silnika.
-
320d amortyzatory bilstein b4
No wporządku skontroluje to ale na starych sprężynach było identycznie
-
320d amortyzatory bilstein b4
Jeszcze nie zmieniałem jak kupiłem sugerowałem się wykresem na diagnostyce że są sprawne.. z tyłu mam Monroe z przodu chyba też ale upewnię się.
-
320d amortyzatory bilstein b4
Tył wydaje mi się w porządku wysokościowo http://imageshack.us/f/715/lllllx.jpg/
-
320d amortyzatory bilstein b4
No to co ja mam zrobić z tym przodem? tym bardziej że mam nowe sprężyny i dobrane katalogowo ale z jakiej firmy nie wiem.. bo amory to chyba by tak wysoko nie wywindowały auta ? wstawię jeszcze tył
-
E46 330Ci by ppatryk
Gdzie robiłeś geometrie ? Robili jak fabryka nakazała?
-
320d amortyzatory bilstein b4
Kolego wyżej masz niż u mnie? http://imageshack.us/photo/my-images/15/beztytuunwi.jpg/
-
316i Przechył na zakretach
Sprężyny miałem z czerwoną kropką z przodu co wymieniałem na kielichu też była czerwone oznaczenie wysokość była identyczna jak teraz po wymianie amorki z tego co pamiętam z Monroe i faktycznie z przodu stoi jak Honker później odbija też się to w zakrętach, widziałem inne 316/318 i nie które nie stały tak wysoko, felga 17' opony 205/45/17
-
316i Przechył na zakretach
Link poprawiony.
-
316i Przechył na zakretach
Co znaczy że nie mam stabilizatora tylnej osi?
-
316i Przechył na zakretach
Witam coś z moim zawieszeniem jest chyba nie tak gdy wchodzę w zakręt buda się mocno według mnie i jak na bmw przechyla nie czuje się pewnie przy mocniejszych zakrętach amorki dobre sprężyny dwie nowe z przodu, zerknijcie na odstęp pomiędzy kołem a błotnikiem nie za wysoko? http://imageshack.us/f/15/beztytuunwi.jpg/
-
325i M54 czy można jeździć bez termostatu?
Nawet nie próbuj!! Odbierać nie sprawne auto.. Dokręcić trzeba żeby płyn nie uciekał ale bez przesady ale żadnego luzu na gwincie.. A jak z temp będą działy się jaja np poprzez źle założoną głowice to będzie wciskał ci kit że to przez termostat.. auto ma być sprawne więc dorzuć termo i ewentualnie jak będą problemy wracasz i będą robić a tak to będzie miał pretekst.
-
318i Silnik N42 w Bmw e46 Po lifcie opinie
A kierunki w reflektorach nie powinny być żółte? bo chyba 64 letni dziadek nie zmieniał by ich
-
318i 1.9 dziwne zaciąganie powietrza
Ja mam odme wymienioną i jak w sobote czekałem aż sie silnik wypłucze wlałem forte przed wymianą ma konsystencje płynu chłodniczego po otwarciu korka nic sie nie działo nie zaciągał korka ale chlapał olejem czy tak powinno być silnik był zagrzany?
-
318i Silnik N42 w Bmw e46 Po lifcie opinie
U mnie w M43B19 tez tak jest jak jakby gdzieś była dziurka delikatnie pierdzi ale tak pozytywnie :D
-
[E46] [E36] kompletna geometria - wszystko na ten temat
Brawo takie coś na pewno sie przyda chodź by w kwestii czy trzeba dociążać auto czy nie :cool2:
-
interpretacja wykresu- tłumienie amortyzatorów
Jeśli leje z niego to szykuj $$ na wymianę.
-
318i (118KM) cykanie termostatu
Ja już nie wiem o co chodzi w tych termostatach te same silniki u jednych utrzymuje się 96-97 u innych zas tak jak u mnie. Może ktoś w jakimś schemacie sprawdzić czy programie w jakich w koncu parametrach ma się to utrzymywać może są 2 warianty termostatów dajmy 95C i 105C?
-
Nie działa nadmuch na szybę...... porszę o pomoc
Ja też na początku nie wiedziałem po prostu przyciskasz knefel ze strzałką w kierunku góry a ten po prawej stronie to odmrażanie szyby.