Skocz do zawartości

zornold

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zornold

  1. Różnica jest jak przycisniesz, jak sie skradasz w 330i to masz dokładnie takie same odczucia z jazdy jak w golfie 150km. Samochód nie pojedzie za ciebie. Tryby comfort są po to żeby spełniały normy i będą bardzo stonowane.
  2. To nie są sportowe samochody, a limuzyny do wygodnej jazdy. Nikt nie chce w ustawieniach komfort, żeby mu się guma paliła. Jeśli chcesz poczuć super giga różnicę musisz mieć wrzucone wszystko na Sport Plus i od razu gaz do oporu wtedy, bo samochód przystosuje się do stylu jazdy i jak będziesz zamulal w trybach sportowych też będzie jechał spokojniej.
  3. Trzeba trzaskać, a jak się nie zamknie trzaśnięciem, trzeba otworzyć i trzasnąć jeszcze raz. Mi się drugie próby nie zdarzają, ale i tak dotykam krawędz, żeby zweryfikować czy równo leży
  4. Maską trzeba zawsze z rozpędu pirdzielnąć, ja potem dotykam obu stron prawa lewa czy dobrze złapały. Ogólnie samoczynne grawitacyjne puszczanie maski u mnie zawsze zostawi jeden zamek nie zapięty.
  5. Jak 320i to jeszcze trzeba skrzydło dokleic bo jeszcze odleci
  6. Jakbyście się zastanawiali czy wibracja przenoszona na karoserię jest za duża, to warto zrobić test, na postoju otworzyć maskę- musicie mieć drugą osobę, która zrobi przygazówke, jeśli silnik podniesie się z którejś strony niesymetrycznie wysoko to padła ta poduszka silnika. Poduszki umierają często powoli i olej się sączy i ludzie nie zauważają powoli narastającej wibracji.
  7. W ASO też tam zamawiają i cyk 20 PLN za śrubę
  8. zornold odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Tyle razy ile w życiu jechałem razy 3. Automatyczna klima, czy ogrzewanie sprawia, że jest mi za gorąco, za zimno i niegdy nie jest dobrze. Zmieniam siłę nawiewu, źródło itp. Podobnie zamieniam ciągle piosenki, głośność i fizyczne przyciski do klimy i multimediów to podstawa.
  9. Elektryk dla wariatów i masochistów. Mnie tam ten leasingowe zawirowania nie bolą.
  10. Ja mam własny ozonator, kupiłem kiedyś za 120 PLN, ozonuje nim już 3 samochód od tego czasu, a było to z 10 lat temu.
  11. Za mną by sobie pochodzili dla spprtu, od 6 lat noszę kluczyk w etui, niewygodne, niepraktyczne, ale samochód będzie stał jak wrócę na parking.
  12. Ja wiem już po co koledze to bmw 1764973879000-1765438299011.mp4
  13. Diesel to paliwo Szatana, tylko benzyna
  14. Ta firma produkuje szyby do BMW z logiem BMW, sama sprzedaje zamienniki bez loga i są to te same szyby według wszystkich dostępnych informacji. Tak jak ładowarki ctek z logo BMW i z logo ctek, ten sam sprzęt. Droższa szyba w oryginale z logo to tylko fanaberia i może mieć jedynie znaczenie przy odsprzedaży auta żeby kupujący nosem nie kręcił
  15. Kurde to teraz masz prwnie z 85 lat
  16. Merino gładka i mięciutka w dotyku, nie marszczy się ani nie odkształca, ale się z czasem wyciera i wymaga korekty albo bardzo dobrego utrzymania od samego początku. Ja mam przedlifta i jeszcze się załapałem na wyższej klasy wykończenie.
  17. Może i trochę za żółte ale białe światło jest też nie wygląda najlepiej. Ja i tak mam to permanentnie wyłączone, samo ambiente wystarcza za oświetlenie.
  18. Jak ktoś się dalej zastanawia nad splitterem to wczoraj moja pani połamała mi cały splitter przy wyjeździe z garażu podziemnego u znajomej, kąt natarcia za mały się okazał i wyrwalo pół splittera. Dziś go demontowałem bo mógłby odpaść. Możliwe że za szybko wyjeżdżała i samochód siadł na amortyzatorach przy natarciu
  19. Czy da radę kupić nie wiem, ale równie dobrze wrzuć koło luzem i tak zajmuje to cały bagażnik, przecież tam zostaje 200 litrów przestrzeni.
  20. Nie używam żadnych zapachów, jak używałem to po jakimś czasie smród z nawiewów się pojawiał, te olejki eteryczne oklejają parownik i potem to zaczyna śmierdzieć. W samochodach których nie miałem żadnego zapachu ani choinek taki problem nie występował.
  21. Mi telefon jest cały czas potrzebny pod ręką żeby sprawdzić aplikacje z pracy. Jak ktoś jest NPCem i używa telefonu do połączenia się z Android auto to rzeczywiście nie potrzeba. Ja na światłach zwykle muszę rzucić okiem na dane sprzedażowe w telefonie. Wyjmowanie telefonu siedząc w samochodzie jest bardzo uciążliwe musi być pod ręką z szybkim dostępem i musi być w uchwycie bo za trzymanie go w ręku nawet na postoju można dostać mandat.
  22. Prezydent zawetował bo jeżdżenie elektrykiem jest nie męskie
  23. A webasto nigdy bym sam nie wybrał, ale samochód mialem już skonfigurowanych wliczając w to białe fotele Merino, których też bym sam nie wybrał. Mimo wszystko obie te opcje cenię, jedyne czego nie chciałbym mieć a mam, to szyberdach. Nie wiem kto i po co z własnej woli się na to decyduje. Chyba masochista co lubi jak mu coś skrzypi nad głową lub fan pilnowania czy aby przypadkiem się odpływy nie zatkały, co by się na głowę nie zaczęło lać.
  24. Nawet jedno przyciśnięcie na zimnym może porysować tłoki i będzie potem brany olej do końca świata.
  25. Jeszcze odnośnie Audi to zapraszam was na forum audi, tam macie: awaria skrzyni, szarpanie skrzyni, znikające biegi, skrzynia nie widzi biegów itd itp. Na forum G2O jest jeden wątek o problemach ze skrzynią xD. Audi bez awarii skrzyni to raczej jakiś egzemplarz, który im przez przypadek wyszedł dobrze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.