zornold
Zarejestrowani
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda forum: G20, G21, G80, G81
Treść opublikowana przez zornold
-
G20 M340i LCI2, sportowe hamulce M, odbijanie pedała hamulca, szarpanie
Mi kierownica nie wraca, jak bym robił zakręt 50 na godzinę to wtedy wróci, ale siły działające na koła są dużo większe. Zależy też czym jeździłeś, jak kiedyś jeździłem Honda Civic i się przesiadłem do A4 B9 to kierownice jednym palcem można było kręcić, a wracając znów do po kilku dniach Hondy zanim ją sprzedałem to wrażenie było, że nie działa wspomaganie. W BMW jest jeszcze gorzej pod względem "ciężkości" kręcenia.
-
G20 M340i LCI2, sportowe hamulce M, odbijanie pedała hamulca, szarpanie
Czy te szarpanie to domena mild hybrid? Ja w przedlifcie nie zauważyłem niczego takiego, ale mam też zwykły akumulator i rekuperacja może działać inaczej.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja mam superszybka ładowarkę do gniazdka 12v. Telefon ładuje się w 15 minut- 20 minut i się nie grzeje w trakcie jazdy
- Check engine po wsytrzale kurtyn.
-
Pakiet schowków w G20/G21 po liftingu.
Prawda jest taka, że kupując używkę im starsza tym lepsza. Top wyposażenie takiej 2025 to odpad w porównaniu top wersji z 2020.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Ja miałem A4 B9 i w G2O miałem wrażenie, że koła w ogóle nie istenią i jest bardzo cicho i komfortowo przy 140+ i co najmniej 2 razy lepiej niż w A4, a tu były opinie że słabe wyciszenie w BMW i Audi lepsze... No nie sądzę.
-
320d nox
Komu się w życiu nudzi niech sobie kupi nowoczesnego diesela i już mu się nudzić nie będzie.
-
Zasilanie elektryczne KOMUNIKAT
Słaby akumulator ma inny komunikat, "niski poziom naładowania, natychmiast uruchom pojazd i jedź" coś takiego. To może być jakaś poważna awaria albo wariuje elektronika
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Czarne najgorzej
-
G21 brak możliwości domknięcia maski
A czy maska została zamknięta z zamachem na pełnej kutwie? Jeśli nie to radzę spróbować, wymaga to dobrej techniki albo jakiegoś lamerskiego dociskania
-
Poszukuje G21 330i xdrive salon Polska
Podaj numer rejestracyjny łatwiej będzie znaleźć
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Każdy co chce marznąć patrząc się jak mu grzana szyba odmarza jest jakimś masochistą. Chyba lepiej mieć Webasto, i mieć ciepło w środku i szybę też odmrożoną jednocześnie.
-
Modyfikacja układu wydechowego.
Modyfikacje czy chiptuning zdejmą gwarancję na całość, każdy kto mówi inaczej nie ma z tym doświadczenia. Dodatkowo ciekawostka odnośnie gwarancji: masz przedłużoną gwarancję. Na miesiąc przed jej końcem psuje ci się skrzynia biegów. Ok wymiana na nową. Teraz po 6 miesiącach użytkowania ta nowa skrzynia się psuje- nie masz już gwarancji na samochód, tym samym na tę skrzynię. Jakbyś zapłacił za naprawę to miałbyś 2 lata gwarancji, a w sytuacji opisanej powyżej sam już płacisz za naprawy.
-
Nowy M340i czy...nowa Tesla 3 Performance
M3 co będzie ważyło 3 tony w elektryku, sam sobie odpowiedź do czego to się będzie nadawać.
-
Nowy M340i czy...nowa Tesla 3 Performance
Tesla to też nie samochód tylko gadżet dla osób co nie lubią jeździć samochodem. Samo wypisywanie takich bzdur na tym forum uważam za niestosowne.
-
Nowy M340i czy...nowa Tesla 3 Performance
Trochę jakbym porównał m340i do roweru, rower nie pali paliwa, kosztuje mniej, mieści się w mieszkaniu, ale tak jak Tesla, to nie jest samochód. Nie ma co porównywać
-
M340d co sądzicie?
Po co wam te samochody, ja prawie nie jeżdżę, samochód stoi czasami 5 dni po rząd nieruszony, a mam 20k rocznie. Żeby robić 12k to bym chyba raz na 2 tygodnie musiał jeździć
-
Serwis auto z aukcji
Nie ma takiej procedury, nie ma więc wpisu. BMW uważa olej za dożywotni, jeśli nie masz kontaktu z poprzednim właścicielem nie dowiesz się czy olej skrzyni był zmieniany czy nie
-
M340d co sądzicie?
Nie prawda, bo ja nie mam mild hybrid, ale samochód z 2020. Za to mam lepsza skórę, lepsze zegary, lepszy dźwięk bez ingerencji w układ wydechowy.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja wsiadam do ciepłego bo odpalam Webasto, nawet na 10 minut i już jest git.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ale za co wy te abonamenty płacicie jak żadna z tych funkcji nie jest przydatna. Android auto działa bez abonamentu, nic innego nie jest potrzebne, aplikacja mybmw działa bez abonamentu.
-
M340d co sądzicie?
To po co ten diesel skoro m340i spali 10-11 jadąc 160+, a normalnie przy 140 to pali 9. Diesel widać jednak nieopłacalny, chyba że ktoś jeździ 250 na godzinę, wtedy mogę zrozumieć takie spalanie.
-
Było E46, E91, F31 jest G21 LCI2
Jakość kamery cofania to jest chyba lepsza w każdym samochodzie, w nocy nie widać nic, w A4 B9 kamera była 2 razy lepsza w nocy niż to co jest w 3.
-
M340d co sądzicie?
Diesel tylko na trasy, dla oszczędzania, tak to nie ma żadnego porównania do m340i, bo m340i jest lepszy pod każdy względem. Diesel w mieście zarośnie nagarem po roku. Gorzej się prowadzi, gorsze rozłożenie masy. Gorzej brzmi, nie budzi respektu laików bo to klekot i chodzący niszczyciel klimatu. Za to po kilku latach to już skarbonka, bo ten kto się w życiu nudzi to powinien kupić sobie właśnie diesla z całą ekologią i się już nudzić nie będzie.
-
M340d co sądzicie?
Ja nie mam mild hybrid, jak kupowałem różnica była 150 kg i jest to zauważalna różnica.