Skocz do zawartości

zornold

Zarejestrowani

Treść opublikowana przez zornold

  1. Mi kierownica nie wraca, jak bym robił zakręt 50 na godzinę to wtedy wróci, ale siły działające na koła są dużo większe. Zależy też czym jeździłeś, jak kiedyś jeździłem Honda Civic i się przesiadłem do A4 B9 to kierownice jednym palcem można było kręcić, a wracając znów do po kilku dniach Hondy zanim ją sprzedałem to wrażenie było, że nie działa wspomaganie. W BMW jest jeszcze gorzej pod względem "ciężkości" kręcenia.
  2. Czy te szarpanie to domena mild hybrid? Ja w przedlifcie nie zauważyłem niczego takiego, ale mam też zwykły akumulator i rekuperacja może działać inaczej.
  3. Ja mam superszybka ładowarkę do gniazdka 12v. Telefon ładuje się w 15 minut- 20 minut i się nie grzeje w trakcie jazdy
  4. Ktoś miał zepsuty silnik i postanowił go rozbić, standardowy zabieg.
  5. Prawda jest taka, że kupując używkę im starsza tym lepsza. Top wyposażenie takiej 2025 to odpad w porównaniu top wersji z 2020.
  6. Ja miałem A4 B9 i w G2O miałem wrażenie, że koła w ogóle nie istenią i jest bardzo cicho i komfortowo przy 140+ i co najmniej 2 razy lepiej niż w A4, a tu były opinie że słabe wyciszenie w BMW i Audi lepsze... No nie sądzę.
  7. zornold odpowiedział(a) na matizb2 temat w G20, G21, G80, G81
    Komu się w życiu nudzi niech sobie kupi nowoczesnego diesela i już mu się nudzić nie będzie.
  8. Słaby akumulator ma inny komunikat, "niski poziom naładowania, natychmiast uruchom pojazd i jedź" coś takiego. To może być jakaś poważna awaria albo wariuje elektronika
  9. Czarne najgorzej
  10. A czy maska została zamknięta z zamachem na pełnej kutwie? Jeśli nie to radzę spróbować, wymaga to dobrej techniki albo jakiegoś lamerskiego dociskania
  11. Podaj numer rejestracyjny łatwiej będzie znaleźć
  12. Każdy co chce marznąć patrząc się jak mu grzana szyba odmarza jest jakimś masochistą. Chyba lepiej mieć Webasto, i mieć ciepło w środku i szybę też odmrożoną jednocześnie.
  13. Modyfikacje czy chiptuning zdejmą gwarancję na całość, każdy kto mówi inaczej nie ma z tym doświadczenia. Dodatkowo ciekawostka odnośnie gwarancji: masz przedłużoną gwarancję. Na miesiąc przed jej końcem psuje ci się skrzynia biegów. Ok wymiana na nową. Teraz po 6 miesiącach użytkowania ta nowa skrzynia się psuje- nie masz już gwarancji na samochód, tym samym na tę skrzynię. Jakbyś zapłacił za naprawę to miałbyś 2 lata gwarancji, a w sytuacji opisanej powyżej sam już płacisz za naprawy.
  14. M3 co będzie ważyło 3 tony w elektryku, sam sobie odpowiedź do czego to się będzie nadawać.
  15. Tesla to też nie samochód tylko gadżet dla osób co nie lubią jeździć samochodem. Samo wypisywanie takich bzdur na tym forum uważam za niestosowne.
  16. Trochę jakbym porównał m340i do roweru, rower nie pali paliwa, kosztuje mniej, mieści się w mieszkaniu, ale tak jak Tesla, to nie jest samochód. Nie ma co porównywać
  17. Po co wam te samochody, ja prawie nie jeżdżę, samochód stoi czasami 5 dni po rząd nieruszony, a mam 20k rocznie. Żeby robić 12k to bym chyba raz na 2 tygodnie musiał jeździć
  18. Nie ma takiej procedury, nie ma więc wpisu. BMW uważa olej za dożywotni, jeśli nie masz kontaktu z poprzednim właścicielem nie dowiesz się czy olej skrzyni był zmieniany czy nie
  19. Nie prawda, bo ja nie mam mild hybrid, ale samochód z 2020. Za to mam lepsza skórę, lepsze zegary, lepszy dźwięk bez ingerencji w układ wydechowy.
  20. Ja wsiadam do ciepłego bo odpalam Webasto, nawet na 10 minut i już jest git.
  21. Ale za co wy te abonamenty płacicie jak żadna z tych funkcji nie jest przydatna. Android auto działa bez abonamentu, nic innego nie jest potrzebne, aplikacja mybmw działa bez abonamentu.
  22. To po co ten diesel skoro m340i spali 10-11 jadąc 160+, a normalnie przy 140 to pali 9. Diesel widać jednak nieopłacalny, chyba że ktoś jeździ 250 na godzinę, wtedy mogę zrozumieć takie spalanie.
  23. Jakość kamery cofania to jest chyba lepsza w każdym samochodzie, w nocy nie widać nic, w A4 B9 kamera była 2 razy lepsza w nocy niż to co jest w 3.
  24. Diesel tylko na trasy, dla oszczędzania, tak to nie ma żadnego porównania do m340i, bo m340i jest lepszy pod każdy względem. Diesel w mieście zarośnie nagarem po roku. Gorzej się prowadzi, gorsze rozłożenie masy. Gorzej brzmi, nie budzi respektu laików bo to klekot i chodzący niszczyciel klimatu. Za to po kilku latach to już skarbonka, bo ten kto się w życiu nudzi to powinien kupić sobie właśnie diesla z całą ekologią i się już nudzić nie będzie.
  25. Ja nie mam mild hybrid, jak kupowałem różnica była 150 kg i jest to zauważalna różnica.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.