Skocz do zawartości

komoornik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Ok, dopiero teraz widzę że już zawitałeś na Bimmerpost 😅 No ale ewidentnie taki komunikat pojawia się przy otwarciu drzwi kierowcy, więc chyba w stronę wariującego mikrostyku zamka trzeba by się kierować 🤔
  2. Przestaw język na angielski (bo tłumaczenie może być jakieś dziwne) i spróbuj szukać wtedy po komunikacie, na takim anglojęzycznym Bimmerpost będzie setki tysięcy więcej użytkowników.
  3. Nox

    komoornik odpowiedział(a) na Mateeuszl temat w G22-23, G26
    Kurczę, a człowiek co dopiero się tyle naczytał na forum że w B47/B57 to nikt ekologii nie wyłącza 🤨
  4. Ale to tzw. one-click apps? To one i w VAGu potrafią nie działać do którego OBD11 został głównie stworzony, osobiście chyba nie wpadłbym na pomysł korzystania z tego narzędzia do tego aby grzebać w BMW (bo obsługa innych marek niż VAG to raczej bardzo wąska gałąź developmentu). Tu masz wskazówki jak sobie poradzić mając iD8: https://g80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1974090
  5. komoornik odpowiedział(a) na Sambora temat w G20, G21, G80, G81
    Była już chyba gdzieś niedawno o tym wzmianka - ten komunikat wyskakuje tylko ze względu na wiek, nie ma tam żadnej weryfikacji stanu akumulatora. Powinieneś co najwyżej sprawdzić akumulator testerem - może być w dobrej kondycji i nawet nie ma co myśleć o wymianie.
  6. Fajna cena za olej w Bawarii to 699 😉 Ja oleje w dyfrach i skrzyni planuję również w okolicy 60k, ale zdecydowanie nie w ASO.
  7. Odpalenie tego w zimę może dać Ci coś tylko jeśli silnik ma jeszcze jakieś ciepło resztkowe. W lato zaś jest szansa że delikatnie przewietrzy wnętrze i nie będzie takiej parówy.
  8. Da się, choć przyznam że większej różnicy w działaniu wspomagania nie zauważyłem (co innego w zawieszeniu). https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1737351
  9. Brzmi jak historia jednego użytkownika który jakiś czas temu sygnalizował podobny objaw w trakcie wycieczki za granicą. Jak dla mnie oba przypadki to jakiś software'owy glitch. Próbowałeś otwierać auto grotem i przykładać kluczyk do kolumny kierowniczej?
  10. Od 9:16 o takim srogim modzie 🤨
  11. Można sprawdzić dla dowolnego auta tylko to czy jest opłacona akcyza, kwota nie będzie dostępna. Wymagana rejestracja: https://puesc.gov.pl/uslugi/sprawdz-czy-akcyza-za-samochod-zostala-zaplacona
  12. Instrukcja auta wskazuje jakie to porty. Max 3A i nie ma wskazania o Power Delivery, więc to oczywiście 5V - czyli max 15W.
  13. Temat jest faktycznie znany i według mojej wiedzy jest nowa rewizja modułu, która jest zupełnie inaczej zabezpieczona przed wilgocią. Także nawet jak naprawisz a nie wymienisz, to trzeba by coś z tym zrobić - bo problem może wrócić.
  14. Check to może wyskoczyć nawet jak się akumulator rozładuje, to jest jak wróżenie z fusów.
  15. Czasy słabo wyciszonych dachów w cabrio już dawno za nami 😉 To jest wielowarstwowy dach ze specjalnymi panelami wygłuszającymi. Większość pasażerów jest zdziwiona tym jak sam dach jest wyciszony, nawet przy wyższych prędkościach. Ale samo G23 oczywiście nigdy nie będzie na prawdę dobrze wyciszonym autem - ze względu na brak szyb akustycznych i ramek okien.
  16. Być może samo wyciszenie nie jest poprawne? 🤔 Ja jestem pod tym kątem wyczulony, w G23 zlecałem wyciszenie m.in.nadkoli (bo to słabo wyciszone nadkola to największy generator hałasu, nawet w autach segmentu F) - różnica jest bardzo duża, szczególnie przy PS4S które na gorszej nawierzchni hałasują niemiłosiernie.
  17. A były jakiejkolwiek ślady na zbiorniczku lub w okolicy? Jeśli winny byłby korek to jest wtedy nieuniknione.
  18. https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=2046114 😉
  19. Dla nowszych softów zawsze zostaje opcja z xHP 🤔
  20. Ja coś z Bimmerpost kojarzę że opcja wyłączenia SS kodowaniem przestała być możliwa na najnowszych wersjach softu, ale to do potwierdzenia.
  21. Idź powiedz chińczykom że kryształków nie domontujesz 😉 Choć na Bimmerpost trochę raportów o uszkodzeniu wybieraka skrzyni jest 😅
  22. Bo dostępność tego schowka na pewnym etapie została chyba powiązana z rodzajem tapicerki. U mnie w G23 z 2022 z Merino jest na miejscu 🕵️‍♂️
  23. A skąd taka informacja? 🤔 Jedyne sensowne źródło przecieków to: https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=901686 G20 kończy produkcję 10/26, G50 startuje od 11/26.
  24. To auto nie jeździ w trasy 😅
  25. Pobierz sobie ISTA aby mieć dokładne instrukcje jak rozebrać wnętrze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.