witam od jakiegoś czasu mam problem z obrotami a mianowicie po odpaleniu silnika gdy jest zimny wszystko jest oki problemy zaczynaja sie gdy silnik sie zagrzeje i zgasze samochód. Po ponownym odpaleniu sa problemy z wejściem na obroty gdy dodaje gazu auto albo gaśnie albo trzepie silnikiem około minuty tak jak by zaraz mial zgasnąc po czym objawy ustępuja ...pomocy : :evil:
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.